MRforfun
Nově příchozí
Příspěvky: 55
Registrován: 19.05.2010 0:00

Žádné jiné komentáře třeba jak zlepšovat atd...???
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Práce dobrá,ale ber to jak ve zkutečnosti...kdo by tak tu pušku vozil??!A hlavně jak tam drží!??Puška i hasičák-ve skutečnosti by musely být nějak upnuty! :wink:
To jen takový postřeh,jinak zajímavý projekt.
MRforfun
Nově příchozí
Příspěvky: 55
Registrován: 19.05.2010 0:00

Njn, skusim to nějak udělat s provázkem, jenže to stejně nebude vypadat dobře, jako kdybych tam měl opravdový zmenšený lano :-). Ale dík za kritiku, pokusim se to vylepšit.
MRforfun
Nově příchozí
Příspěvky: 55
Registrován: 19.05.2010 0:00

Tak jsem zase postoupil: http://mrff.rajce.idnes.cz/Novy_uchyt_b ... i_baterka/.
Toto je ůchyt baterie. Sice je baterie i v šasí, jenže ta má malou kapacitu. Proto jsem vymyslel toto a dal to na předek, který potřebuji zatížit. Celé to znamená, že mam dvoje baterie + zatižený předek, což jsem potřeboval.

Také bych potřeboval od vás poradit na nějaké nové pneu. Potřeboval bych aby byly tuhší a né tak crawleoidní. Ale potřebuju 2.2, jelikož s 1.9 to vypadá jak trakař. Díky..
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Uživatelský avatar
majek00
Uživatel
Příspěvky: 244
Registrován: 16.05.2010 0:00
Bydliště: Velké Opatovice

Máš to hezké a hlavně už to nemá tak crawlerózní jak na začátku :lol:
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Inak, ja som tiež kúpil crawlera, Losi Night Rock Crawler presnejšie. No a po chvíľke som tiež začal upgradovať a dnes tam mám karosériu honcho. No a aby toho nebolo málo, tak podvozok čaká evolúcia č.3, keďže mám na ceste novú karosériu. Ale zatiaľ nebudem špecifikovať bližšie. V podstate sa tiež snažím prerobiť z crawlera auto na expedície. Takže, nie si v tom sám... :lol: :lol:
MRforfun
Nově příchozí
Příspěvky: 55
Registrován: 19.05.2010 0:00

Uff :lol: . Jinak co říkaš na ten ůchyt baterie?

Zpět na „Ostatní crawlery“