Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

smurf: dobrej tip díkes :wink:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
l3stat
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 01.01.2009 0:00
Bydliště: Golčův Jeníkov

a co tu zednickou perlinka nebo jak se to jmenuje ale musela by se nabarvit
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Něco skusím vymyslet....na levé straně udělám odklápěcí asi pevnou mřížku..našel jsem klipy na okýnka ty co se montujou na Baju 5b ale menší a dali by se použít no jen co oběvím něco vhodného a mému oku lahodící a vhodné tak to tam nabastlím :lol:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

se nestacim divit, cistokrevnej crawler a ty z toho delas nejakou lestenku nebo co. :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Ale ne to zase ne jak prostě pár drobností dle chuti podívej se na dospělé crawlery tak se u nich najdou světla,hasičák,navyják atd :wink:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

To co má Cores, tak to vypadá na klasickej "tahokov" - to je ofiko název, ale u Vietkongu to taky není špatnej nápad jim tam hodit bombu... teda kouknout se na batoh se síťovinou...
A jinak síť.... co třeba totok http://www.obchod-rybareni.cz/pict/p198701867.jpg Stojí to většino kolem 100.-Kč a máš do foroty... aaaaa neeeeebo vem záclonu a přebarvit jí na černo a je to.... :wink: No tak jsem se vykecal a stejně z toho nic nepoužiješ :D
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Musím také pochválit ty světla (muj svišť by řekl - to je hustý ;o) a taky ten hasičák :!:
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

No jo... Nohajz zná. Světla mi jsou odněkud povědomé. Aha... Mám je na zahrádce :lol:
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

teda Noha...dobrá práce...ty světla nemaj chybu a ostatní doplňky taky super...sem teď ukrutně zvědavej, jak se vypořádáš s interiérem a řidičem:)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

LUB: no Kuba-Lee mi pošle nějakou síťku prej to ustřihnul babičce nebo co,ale z čeho to se radši neptám :lol: bane prý jeho grandmutter švadlenkovala nebo co tak toho má doma 5m2 nebo tak něco.....

Bodíku: no dělám co mužu ono se na toho crawlera taky všechno nehodí a najít něco co by tam páslo je nadlickej výkon :D

Carlos: no jo světla z shobby mě zachránila nechtělo se mi snima nimrat a vyrábět je a tyhle jsou velmi maketově povedený však víš o čem mluvím když je máš na modelu taky :D

Leprasol: no nemysli že jsem na d tím nedumal,ale není tam moc místa kdybych ho tam chtěl napasovat tak bych mu zřejmě musel amputovat NOHY je tam převodovka a na druhé straně motóre tak nevím zatím je to vo hvezdachn ovšem třeba narazím v hračkářství na model co bude mít palubku akorád a budeli štestí na nějakou dooobrou postavičku tak bych něco pobastlil :lol: chtělo by to nějakýho hodně drsnýho týpka ....někde jste dávali odkazy na tyhle postavičky a bylo toho navýběr habakuk :D
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Na to že předělávám byt si užívám :lol: Prostě jsem nalapil dlažbu a huráá skusit coppera do terénu.No nedaleko cca půl až kilometr mám lesík co vyrostl v pískovně kde se už netěží,ale jsou tam kořeny a jámy a kdovícoještě :D Tak sem si dal dvě accu a udělal pár ,ale opravdu pár foteček.Videjko bohužel žádné protože kjezdím futabu3pk a tam se palcem řídit fakt nedá :lol: Test vubec nedopadl špatně :) Jen přední tlum více položit a zvednout nad nápravu a hlavně udělat přední a zadní nárazníky-šusplechy kvůli zachycování se diffů na překážce,ale jinak to šlo :)
http://nohajz.rajce.idnes.cz/copper_test/
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Na fotce číslo 10 se to tvoje "Číslo 5" smálo až se za břicho popadalo? :D Fakt jako živý :D
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

V sobotu copper proběhl dalším testem a to na kamenech.
Patrné bylo že nepadá do děr tak jak bych si přál aby šel podvozek volně.
Takže přišlo na vyndání i zadních per tlumičů a ted je copper absolutně bez per jak na zadní tak přední nápravě.Upravu-světlost podvozku jsem upravil postavením tlumičů.Zatím je to ta nej úprava na terén který copperem okupuju už si myslím že to nemuže být lepší :D joooo jen kdybych koupil jiné tlumiče tak to ano ale to zatím nechám na ježíškovi :lol:
Oni totiž tyhle piggy zabranují většímu křížení,ale jak jsem poznal u AX tak moc velké křížení také není ono pak je to takový šmajdavý a přepadává to.
Bylo by třeba dojet na závody a porovnat mašiny,ale jek říkám na terén co okupuju tak funguje bezvadně.
Jinak dorazil i navyják od Martina tak mám pro něj bezva místo sice netradiční místo ale mě se líbí :lol: :lol: :lol:
Tady je pár foteček z testu...zase jen telefonem,ale koukat se na to dá.
http://nohajz.rajce.idnes.cz/copper_test_II/
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak dneska jsem to odeslal.. neboj, nic dalšího tam nemáš :-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Woe počkej jestli tam bude nějaká chujovina :D ...Díky Kubo :wink:
nohajz.rajce.idnes

Zpět na „Ostatní crawlery“