Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Copperhead by noha

Aaaahoj kluci :D Takže Copper změnil majitele a bylo právě na čase řeknu vám.Tom byl dobrej teoretik,ale bohužel praxe mu odbíhala od teorie opačnou stranou.Uzal sám,že je copper moc tvrdý a nějak se mu nechce hýbat což pro mě byly výzva a jal jsem učinit kroky aby tomu již nikdy nebylo tak :D
Tak,že jsem stihnul udělat upravy podvozku a testnout ho zlehýnka v práci.Není to sice ještě ono a to díky tlumičům ale je to teda jiný vozítko :D V sobotu jsem jel na popíjenou a grilovanou ke kemarádovi a COPPERA jsem vzal sebou a náhoda tomu chtěla,že sousedovic kluci byly svolní....ani jsem je teda nemusel moc přemlouvat....a jali se testování za mě :lol: ...šlo mi čistě jen o to kde se začnou povolovat šrouby a kde je model nejvíce namáhán a toho se mi taky dostalo :lol:
....hééélééé ona vypadla pružina :D ...prostě se povolila pístnice...
za chvilku....heeelééé tady se to meleeee...povolený držák linků :D
po 10 minutách ...heeelé nohááá vono se to mele i na druhý straně a nějak to škubeeeee....povolenej druhej držák linků a došli lipoly :D
....vyměnil jsem accu a šli na to
po 10 minutách ...heléééé noháááá vono to nezatáčí a ta tyčka nějak upadla nebo co....prostě se vytočila matička :D
po dalších 20minutách s tím přišli,že je to nějaký celý rosejpací a nějak to rachotí a tak nějak je to celý volnýýýýý.
No masakr hoši na co jsem se kouknul bylo povolený a hejbalo se to na všechny strany :lol: což byl impuls pro mě a věděl jsem co zalepit.Kluci pojezdili já si užil a test proběhl pro mě na výbornou páč jsem na to měl lidi :lol:
Zde je pár foteček a postupnjě budou přibejvat další.
http://nohajz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Copperhead by noha

Heléééé noháááá dobrýýýýýýýýýý :D :D :D
A přitom to vypadá jako megastroj. Kdo ví co s tim kluci dělali aby ti udělali radost :wink:
Tak přeju hodně štěstí s vylepšováním a těším se na pokračování ... teda doufám, že se podělíš s poznatkama :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Mě se stávalo to samý s trail finderem - že sem půlku součástek po cestě poztrácel :lol: , ale po zalepení to drží perfektně.
Tak ať ti copper dobře slouží :) .
P.s chtěl jsem se zeptat jak máš jako avatara toho traxxas summita - ten je tvůj ? - jestli nechceš napsat nějaký zkušenosti 8)
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

COPER je od rc4wd_????????????????????? A budeš jezdit craweler cup?????????,
Uživatelský avatar
Dejvid6
Uživatel
Příspěvky: 377
Registrován: 23.01.2009 0:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele: WWW

týý voe noha,ty si to umíš zařídit :mrgreen:
David Ptáčník
Jeep Cherokee - SCX10
Rajče
www.rcep.alptech.cz
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Lub:
což o to megastroj....některý věci jsou dost jalový pánové počínaje šroubama ty budu muset obměnit je to fakt mizérie :? jinak se podělím o poznatky i nadále někde vyhrabu starý tlumiče co jsem měl na mé staré COW a otestuju je protože ty piggy jsou nějaký divitvorný když model stojí déle tím myslím stačí 10min tak jsou zatuhlé musím na coppera máčknout a jak je v pohybu tak ´je to OK.

gyzmo:
No to mi povídej je to pojízdná děravá krabička na šroubky :lol:
Jinak ten summit v avataru není můj :wink: můj je odedneška na cestě :twisted: Viděl jsem jezdil jsem a musím ho mít :lol: není ideálnějšího modelu na kravení na chatu :D Je jesný že je to profláklej podvozek z Reva ale ty ostatní finesy ten model posouvá uplně někam jinam a já ti přísahám,že ty hranice najdu to mi věř :lol:

sistri:
ano od rc4wd a jestli pojedu crawler cup? no to se ještě uvidí :D

Jooo Dejve byla to náhoda :lol: měl jsem čas věnovat se pívu a grilu
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Nazdar TOME!
Už jsem si říkal,že se určitě necháš zlákat na nějaký pomalý strojek a ty se vytasíš s COOPEREM.
Gratulace.
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Corííííís :D Ahoj Petře no nějak mi to chybělo co ti budu povídat no a když se dal copper koupit za 8tis tak jsem neváhal :D
Po stavbě COW a pak Axíka od Bodeho mi začalo chybět pomalejší lezení po čem koliv :lol:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

No já jsem taky zvědav, kdy zas z toho udělá ponorku :D :wink:
Uživatelský avatar
l3stat
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 01.01.2009 0:00
Bydliště: Golčův Jeníkov

Ahoj no tak to jsem zvědavej co s tím všechno uděláš
tvoje stavby a poznatky mě vždycky dost bavily
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

No konečně potapěč do páru :-D
Taky jsem zvědav budoucí úpravy :-)
Tak ti Sokole teda přeju mnoho přejetjch kamenů, mnoho zahozených kamer při nečekaném koupání a málo ryb v kolech a v šasí :-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

bodík : ty pacholku jeden já nekoupu jen zlehka to Nytrák jezdí s trabim po dně tůňky a podobně :D

l3stat : no to se ukáže časem co z něj bude možno postavit vzhledem k tomu že to je preferováno jako ultimate crawler tak nemá až moc možností jak scale modely,aaaale už něco v hlavě je tak se uvidí zda to pujde realizovat :D

Lee: a tobě taky díky ty Kubo jeden :D ..řeba někdy na expedici :wink:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Tě noha...toho coppera sleduju už od začátku a ukrutně se mi to líbí:) myslim že si udělal dobrou koupi...teď to chce ten plaťák a nějakýho tahouna a šup na expedici:)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Chjo... se toho jižanskýho parchanta nezbavim... :lol: :lol: :lol:

Čau! PANE KOLEGO!!!
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Noha : tak až ti summit příjde tak se snad o nějaký zkušenosti podělíš :) ?

Zpět na „Ostatní crawlery“