Ragnar
Nově příchozí
Příspěvky: 53
Registrován: 14.03.2011 0:00
Bydliště: Břeclav

dnes sem vyrazil na skaly a mam nemile zjisteni.pri jizde vpred se naklani kabina nalevou stranu tak moc ze dre o zadni kolo.kdyz couvnu tak se to srovna.cim to muze byt?ze by byl meksi ten zadni tlumic na ktery to pada?
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

To je tzv. Tork Twist. Kroutící moment motoru je silný a naklání ti kastli. Řeší se to třeba tužšíma tlumičema obecně nebo jen na jedné straně nebo si pohraj s polohou linků.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

zkontroluj si rozmístění tlumičů....i když to nejni moc vidět tak dva tlumiče mají tužší pružiny....hned si toho nevšimneš a je možná že to máš blbě poskládaný....a nebo totok.... http://www.youtube.com/watch?v=u21dQWP6 ... re=related
Ale pozor na kvalitu použitých pružinek z propisky..mě to fungovalo zruba 10 minut perfektně ale potom se ty vnitřní pérka vymačkaly a ještě k tomu každý jinak a bylo po srandě...auto bylo do vrtule...
MRforfun
Nově příchozí
Příspěvky: 55
Registrován: 19.05.2010 0:00

Presne, musis to zkorigovat tuhosti tlumicu nebo tuhsim olejem do tlumicu...
fitin
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 12.09.2011 0:00

Čus...chtěl bych se zeptat jestli by mi o tomhle modelu někdo něco neřekl...Chci začít s trialem...a myslím že pro začátek bude tenhle crawler ideální...co myslíte vy?...
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Precti si tohle vlakno co chces vedet vic?
fitin
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 12.09.2011 0:00

stiifii píše:Precti si tohle vlakno co chces vedet vic?

Chtěl jsem jenom vědět jestli by mi někdo řekl jestli je pro začátek vhodnej...nic víc :)
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Pro začátek si ho nekupuj....moc dlouho nevydrží a až uvidíš jezdit něco jinýho...většího...budeš nasštvanej že si nekoupil rovnou něco dražšího....Jediný co je na kulaku dobrý je elektronika jinak vše ostatní brzo umře....
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
rca
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 09.02.2016 19:32

Re:

To servo mi vydrželo jen tři nabití baterie a to jsem si jezdil doma max. překážka práh mezi místnostmi a nebo pohozené hadry jako překážka. Potom se spálila elektronika v servu . Dorazy byly seštelované ok . Práve dívám jaké servo koupit .
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: crawler Kulak

Spektrum SPMS602
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
rca
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 09.02.2016 19:32

Re: crawler Kulak

Děkuji za radu , než jsem si to stačil přečíst objednal jsem tohle :
http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... ht-iS250PB
Je to 4,5 kg a rozměrově shodné , původní bylo na 2,5 kg . Díval jsem se na plato a větší šířka by se dala . Plato na servo je montované .

Zpět na „Ostatní crawlery“