Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Vetešák - mimo Rc modely ...

Zdravím pánové, chtěl bych zde navrhnout vlákno ktery by bylo něco jak vetešák i když nepůjde o RC modely. Přece jen zde mezi sebou mužeme kšeftovat vším i když nejde o rcčka , tak aby to zbytečne nebylo v ve vlákně Bazar..
Pokud to tedy adminovi nebude vadit :|

Po přestěhování mi tu leží (zavazí) krabice s dílama na Minibike a mini cross. Mám pár fotek na rajčeti, stím že pokud by měl někdo zájem tak dofotím i zbytek co tam není.
Jde o jeden skoro kompletní minibike ,stím že je akorát rozebranej.(chybí plasty a řetěz)
Pak tu mám rám z mini cross s integrovanou nádrží v rámu,zadním tlumičem,nově vypálenou asi 2x-3x delší zadní kyvku (vlevo dole na první fotce) + ta co je na rámu , vidlice co bylo origo z minicross sem si nechal na zakazku prodloužit o jednou tolik (není na fotce) , motor na něm je komplet seskládaný z Alu dílů včetně tahového startéru. Původně sem měl plán že složím minichopper - proto ta delší kyvka,prodlužovaná vidlice a jedem minibike na další díly.
Ve čvtrtek se dostanu domů tak se podívám co vše tam ještě je, měly by tam být náhradní řidítka,výfuky,ňaky plasty z jiných scootrů (jak bývaly ty první electro),půl motoru,nějaky karburátory a tak dále..
Napadlo mě jestli by to nechtěl někdo pro synka bo pro sebe na díly nebo složení..

Nejraděj bych se toho všeho zbavil najednou,protože mi to zabírá místo v maličkým bytě.

Cena dohodou , možná i výměna za Rc věci... photos here- > http://jirkabzygo.rajce.idnes.cz/Prodej_2/
Kontakt : Sz - sem tu denně ..
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Vetešák - mimo Rc modely ...

Vážně nikdo nemá zájem? potřebuju to vyprat z domu ...
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vetešák - mimo Rc modely ...

Tak to přivez na Javorník a my si to rozebereme... :-D :-D :-D
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vetešák - mimo Rc modely ...

A přijeď, počítám s Tebou!!!
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Vetešák - mimo Rc modely ...

Pokud máš zájem, můžem se domluvit. Pokud ne, nezasírej vlákno zbytečnostma.....

Zpět na „FreeKec“