Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Nový expediční model by LEGO

Za mě je Lego jedna z nejlepšich hraček na trhu a to nejen pro to, že se víc jak třtina všech stavebnic dnes vyrábí u nás, to beru ajko super bonus. Ale add jedna, máme doma kousky dnes víc než pětadvacet let starý, který prošly rukama mnoha děcek z rodiny a na většině kostek mezi novýma nepoznáš, která je kupovaná pro naše děti a tak dva tři roky stará... A co hlavně, vzdycky, pokud chatne, to v kazdým probouzí fantazii, jak už nylo řečeno, pochopí na tom malej kluk základy mechaniky atd. To nemluvě o kamošovi, kterej má 34 a dodnes jeden z nejvétších jeho koníčků je stavba hradů a zámků z Lega. Bez předloh, jen podle fotek a fantazie. Staví je třebas i několik měsíců, přes půl pokoje a je to nádhera.... A ost je to jedna z mála hraček, se kterou si s dětma vždycky pohraju rád i já a můžu jen litovat, že jsem jako malej neměl krom jedné malem stavebnice nic... Ale sorry, ty plagiáty od dalšich firem neuznávám... Teda zábava to může být stejná, ale vymysleli to kluci z Lega a od mnohých dalších je to je to prostě jen čmajznutí cizího super nápadu. Sorry
Za mě prostě deset z deseti

:tleskam:
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče

Zpět na „FreeKec“