Uživatelský avatar
halt
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 15.06.2013 9:35
Bydliště: Opava

stavba Peugeotu

Dobrý den.
Pánové měl bych dotaz tak trochu mimo mísu. Chci si postavit - a tentokrát si dám vážně záležet - Peugeot 205. Já osobně se divím, že se do této legendy nepustilo více lidí nebo firem (např. rally legends). Měřítko klasika cca 1:10. Nemá proto ještě někdo nějaký rozkres třeba papír. stavebnice nebo nějaké zkušenosti s těma kulatýma kastlema? (bluerpinty mám) Materiál bych chtěl PSH. A teď ten problém. Sice mavericky (himota) jsou věrné a dělají se na ně kratší ramena, poloosy atd. ale stále mi to nějak na ten SCéčkový podvozek nesedí. Chtělo by to nějaký rally podvozek ale nevím jaký. Nechci nic profi tak max. do 2 000 Kč jen na rekreační ježdění a terén polní cesta šotolina na ostatní mam SC.
Něco takového by z toho mělo vyjít:
Obrázek
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: stavba Peugeotu

Podvozzek mě napadá jedině TTčko
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: stavba Peugeotu

než tt-čko, tak bych koupil LRP s10 tc
za míň peněz mnohem víc muziky (ložiska, kapalinové tlumiče, nastavitelná geometrie, CVD....)
http://www.mz-racing.net/p6144-120201-l ... clubracer/
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
BAXAN
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 27.04.2011 0:00
Bydliště: Plzen

Re: stavba Peugeotu

tt je šrot :))
LRP S 10 BLAST... :OK:
Mex by RC MODELEX/ LAND ROVER DEFENDER 110 (renovace)
TAMIYA TA-01 (škoda fabia,subaru wrx sti, a ještě něco :D)
TAMIYA FF-01 RWD??? :)
my LIVE is RC RALLY... !!! :3
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: stavba Peugeotu

Kastle 205 ky bývala k sehnání lexanová ale nic moc propracovaného a šiřka tuším 200mm.Brali si to borci na rallye. Co takhle podvozek Ta 01/02. Je to klasika a v terenu s těma jmenovanýma nemá konkurenci. :OK:
Jepik
Nově příchozí
Příspěvky: 23
Registrován: 06.09.2011 0:00
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: stavba Peugeotu

LRP S 10 BLAST... taky není žádný zázrak,po jedný sezoně závodů na parketách asi tak max 10 hodin provozu, neskutečně vybouchané unašeče poloos,vakl v diferákách jako by tam ani nebyly ložiska,velké vule ve všem co se hýbe.To nechci vidět jak to dopadne v prašném prostředí.Kastly 205tky opravdu nikdo nedělá.Kdysy jsem byl taky do ní blázen. Jediné řešení je koupit kovový model nejlépe 1:18 a podle toho stavět.Nákresy se dají sehnat,kdysy to vyšlo i v časopisu modelář v měřítku 1:24.Mám ještě v hlavě že ji postavím 1:5.Zatím stavím Fabii http://jepik.rajce.idnes.cz/Stavba_Fabie_WRC/#
Axial AX 10,Xray T3,Ansmann X4 pro,FG Marder.

Zpět na „FreeKec“