Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Pitrisek

jo mrkni na ty fotky na začátku a takhle vypadal při zrození pak jsem ho dal pitrajzovi

Obrázek
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Pitrisek

Přesně tak vykradli mě dílnu a po půl roce se objevil holky Def na Modelbazaru. Akorát je přestříkaný a je zadělaná korba.
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Pitrisek

Ty jo... to je síla. Co teda ty fízly?
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Pitrisek

Hlavně to sem pište...... :-D Co když je tady na foru a pročítá si to co tady píšeme stejně tak mohl sledovat tu stavbu kde defík je mohl být na expedicích a očíhnout si to sledovat vás z expedice domů apod. :-I
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Pitrisek

No tak jsem doma od policie a je to sepsaný. Zajedou si s pánem promluvit, takže musím počkat na to co jim řekne. Pravděpodobnost toho že se mě něco vrátí je 0,5%, ale naděje umírá poslední. V dnešní době jeto trochu složitější něco dostat zpět.
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Pitrisek

Policie vyřeší kulový. Sednout do auta jet si pro něj.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Pitrisek

No to jsou takové silácké řeči Honzo. Teda ne že bych pochyboval třeba o tvých schopnostech, kdybych tě viděl za dveřma, tak si naseru do kalhot. Ale přijedete a co? dáte mu po tlamě a ve finále bude sedět Pitrisek za ublížení na zdraví. Pochybuju že vám na stůl nasype budku s nápravama a vercajkem ...

Popravdě policajtům taky nevěřím, todle se těžko dokazuje, k ničemu beztak žádné paragony stejně Petr nemá ... a je to takové tvrzení proti tvrzení. Ale řekl bych, že borec to od zloděje koupil a možná ani neví, že to je čorka. By snad nebyl takovej vůl ...

No aleje fakt, že klidně sjíždí forum a ví o všem ... no fakt nevím jak bych se zachoval ... ale těžko se bude dokazovat, co šlohl a jestli to fakt šlohl on ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Pitrisek

Právě já si myslím že to jen někde koupil a teď to prodává. Co se týče paragonů tak na tuhle budku nemám fakt nic, ale mám fotodokumentaci ze stavby což policii stačí. Kdyby to vedlo alespoň k tomu že by chytli toho zmr.. co nás vykrad a šoupli ho do lochu minimálně s třema dobře vybavenejma a přiteplenejma negrama.
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Pitrisek

No vzhledem k tomu, že si někdo dal práci aby to přestříkal a upravil, tak podle mě ví, že je to "levý" zboží. A když prodává někdo "levý" zboží, a došlápneš si na něj, tak si většinou moc nevyskakuje.
Už sem se účastnil 2x podobnýho zátahu a pokaždý to mělo úspěch. Jednou pro foťák, to sme zazvonili, vysvětlili co chcem, borec že nic nemá a že se s náma nebude byvit. Tak sme zvonili, zvonili a zvonili. Pak vylezl jeho otec a tomu sem vysvětlil, že prostě vim, že jeho syn to ukradl a pokud to nevrátí, tak jdu volat Policii a navíc začnu systematicky ničit život celý jeho rodině. Po půlhodinovym vyjednávání fotoaparát přinesl.
A podruhý sme jeli do Frýdlantu pro ukradenou motorku. Tip od známého co jí zahlédl v otevřený garáži. Tak nám volal, a čekal tam. Přijelo nás tam asi 15 motorkářů a když majitel otevřel co jako chceme, tak sme se tam na prasáka všichni nahrnuli. Nejdřív řval ať vypadnem a že jde volat Policii. Když sme v garáži našli motorku, tak najednou už volat nechtěl a že neví čí to je, že si to k němu zaparkoval kamarád atd. Ale motorka byla na světě a vezli sme jí domu.

Takže policie nevyřeší nic. Ten týpek z toho nic mít nebude, protože mu to nedokážou a za měsíc případ odložj pro nedostatek důkazů.
Takže psychologie a nátlak a může bejt aspoň kastle doma.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Pitrisek

No dejme tomu, že psychický nátlak by zabrat mohl. Ale s fyzickým bych to nepokoušel, to se může akorát vymstít.

Strýcovi borec dlužil poměrně dost peněz no a už to nevydržel a přelomil o něho židli ... no a kdo myslíš, že byl v trestním řízení ...

No jinak dobrá práce, ty vaše dva výjezdy .... sousedovi z garáže vyštípali KTM 450ku, garáž byla na polských hranicích, takže je už asi za čárou ... kéž by se to povedlo, jako tenkrát vám.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Pitrisek

No, v nějaký dopadení a potrestání těch šmejdů bych moc nedoufal, ale aspoň by se něco mohlo vrátit a to u takových věcí s citovou vazbou taky není špatný...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Pitrisek

No jenže je to už nahlášeny a byla by asi blbost se zbalit a ject tam, abych neměl ještě pak já problém s policií :-(
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Pitrisek

No mělo se tam jet spíš hned jak se to našlo. Vzít si sebou partu lidí, dokumentaci k modelu a papíry od vykrádačky co ti dala Policie. A pak to rozbalit na toho člověka a když by byl hustej a volal Policii, tak máš důkazy v ruce a hned to otočíš proti němu.
Ale podle mě, určitě ví, že prodává "levotu", a moc si vyskakovat nebude. Spíš by se tě chtěl zbavit s tim že se s tebou nebude bavit. No a pak to chce mít trochu drzou náturu a začít dělat trochu povyk a ostudu. Přesně tak jak to dělaj cikáni když někam přijdou. Přijde jich 15 a dělaj hluk a upozorňujou na sebe. A každej se jich rád zbaví, tak jim vyhoví.

Já jsem tenkrát tomu tátovi toho týpka co nám ukradl foťák vysvětlil, že pokud ho nevrátí, nejen že to nahlásim Policii, ale začnu systematicky dělat ostudu celý jejich rodině, v jejich paneláku, ve škole syna, v práci otce i matky, na FB, na youtube, budu psát ztížnosti a udání atd. A vysvětlil sem mu, že Liberec není zas tak malý město a jednou prostě jeho syna někde potkáme a že by se mu mohlo v lepším případě stát, že by šel třeba z Ještědu bez oblečení.

A samozřejmě je dobrý mít sebou kameru a natáčet všechno a hodně z detailů.
Mít video z takový akce není na škodu. (samozřejmě je vhodný vystříhnout všechy výhrůžky).
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Pitrisek

Hmm taky se tam klidně mužete nahrnout ale nevíš co je to za lidi třeba je to nějákej cikán co má doma 20lidí který jsou ozbrojený a jak jim řekneš že ti něco ukradli tak hned je to rasismus a že je utlačujeme a podobný píčoviny co si oni vymysleli a eště k tomu tě mužou zmlatit a okrást tě znova takže bych to nechal na policii a když to nepude tak svolat pár lidiček tady z fora a pak až bych tam jel.... :YOP:
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pitrisek

No já bych se tam taky rozhodně zajel podívat hned jak bych zjistil že je na prodej, tak jak píše Honza.

A nemyslím si že to tu čte, protože ten inzerát na MB tam furt je, kdyby to četl, tak tu kastli někde vyhodí aby se u něj nenašla. Tohle je jen naky překupník, co o tom ví kulový.
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka

Zpět na „FreeKec“