Uživatelský avatar
George_Green
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 11.06.2009 0:00
Bydliště: VYSOČINA

Problém s objednávkou na RC4WD.com

Hezký den kolegové,

řeším problém a už nevím jak dál :sad:

9. března jsem na rc4wd.com koupil pneumatiky a i s poštovným jsem platil 36USD. Po měsíci jsem se dotazoval jejich podpory, kde zboží je, jelikož standardně mi z USA všechno chodí o dost dříve - bylo mi řečeno ať vyčkám, že dodávka může trvat i 5-6 týdnů. Nicméně nic nedorazilo - neustále atakuji celnici a poštu s dotazy, ale nikdo neeviduje balíček určený pro mě. V tomto duchu jsem začátkem tohoto týdne začal opět komunikovat se zákaznickou podporou shopu a bylo mi nabídnuto, že mi mohou poslat zboží znovu za podmínky, že jim poukážu 30USD, aby tentokráte mohli zaslat zboží tracking numberem, tedy aby bylo sledovatelné. Bohužel na mé argumenty, že se necítím vinen a především pak povinen znovu platit dopravné reagují stále tak, že sice moji situaci chápou a soucítí se mnou, ale že zakoupené zboží poslali a jinou variantu řešení mi nenabídnou. Například vrácení peněz zamítli totálně. Také mne zaráží, jak mi mohou nabízet znovuzaslání zboží, které bylo v březnu ve výprodeji a od té doby ho už ani nemají zalistované na shopu :?:

A já se ptám - mám to vzdát a říct si, že člověk přijde v životě o víc a s penězma i pneumatikama se rozloučit anebo je ještě nějaká možnost dořešení :?: (např. prostřednictvím paypalu).

Osobně mě přístup amíků hodně mrzí, když se mi něco podobného stalo se zbožím z HonKongu tak mi ho poslali znovu - nakonec po dlouhé době dorazilo domů dvakrát a i když jsem číňanovi nabízel platbu za po druhé zaslanou položku tak mi napsal, že je to kompenzace za opožděnou dodávku a že si jej mám nechat gratis (a to šlo o cca 60USD !!!).

Díky za Vaše reakce ...

George

P.S.: ještě, že ten hokej s náma amíci projeli :wink:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Problém s objednávkou na RC4WD.com

Pokud jsi platil PayPalem, tak bych to řešil s ním, jednoznačně. Zaplatil jsi a zboží nepřišlo, v nejhorším jsou pojištěni a uhradí ti to.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
George_Green
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 11.06.2009 0:00
Bydliště: VYSOČINA

Re: Problém s objednávkou na RC4WD.com

Zásadní problém v řešení s PAYPALEM vidím v tom, že mi již nepovolí zavést incident k řešení - respektive povolí a vzápětí ihned uzavře jako vyřešený s odůvodněním, že nelze řešit problém s nedodaným zbožím nad 45-dnů od provedení platby a já jsem od objednávky cca 70 dnů :o(

Nebo je ještě jiný způsob jak toto obejít a přesto řešit s Paypalem ?

Díky ...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Problém s objednávkou na RC4WD.com

Aha...no, pak jedině napsat mejla jen tak, já měl kdysi problém s nějakým číňanem a pak mi psal mejla nějaký Frank s Arizony a vyřešili jsme to mimo oficiální data.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Problém s objednávkou na RC4WD.com

Teda podpora prodejce nic moc :roll: Jak píše Milan, napiš na Paypal že zaplacené zboží nepřišlo a popros prodejce, ať to prověří u pošty jako odesilatel. I když to nemá online tracking, nějak evidovaný to je...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Problém s objednávkou na RC4WD.com

Mě se stalo něco podobného při objednávce z Číny. Čekal jsem přes 2 měsíce a nakonec jsem zjistil (i přes to,že jsem pořád bombardoval poštu telefonáty a oni nic nenašli),že to leželo u nás na celnici asi měsíc a pak se to nějak záhadně po 2 měsících objevilo. :-(
Prostě to normálně došlo do ČR a pak se to u nás někde ztratilo a měsíc to tu leželo

Třeba ti to ještě dojde.

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Problém s objednávkou na RC4WD.com

Uz se mi stalo kde co, i jeden balik mi prisel za 3 mesice, ale nikdy (a to při tom poctu baliku, co sem si naposilal je fakt neskutecny) se mi nestalo, ze by se zasilka ztratila. Uz se mi stalo, ze se jim vratila a nikdo nevi proc, ze dosla poskozena, ale nikdy (musim zaklepat), ze by zmizela.
To se mi stalo jen v cesku.
Takze zkus ještě vydrzet, i když uz je to docela dlouho.
Obrázek
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Re: Problém s objednávkou na RC4WD.com

Měl jsem podobnou zkušenost. Od RC 4WD, jsem si objednal nápravy v ceně 300 dolarů a nechal poslat obyčejnou poštou. Samozřejmě se balík ztratil. Na mou urgenci mi poslali fotokopii o odeslání balíku a to bylo vše. Jsou to 2 roky a nápravy nikde. Od té doby objednávám pouze se sledovací poštou a zatím žádný problém.
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Problém s objednávkou na RC4WD.com

Ono ještě hodně záleží zda to jde z USA nebo HK ... vždy z HK to bylo ok, USA trvalo a ještě vždy procleno, z HK většinou dle jejich oblíbené 1/10 deklarované ceně ...

S rc4wd se vždy dalo domluvit, ale chápu pokud to poslali že toho moc nenabídnou ...
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150

Zpět na „FreeKec“