Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Amazon

Umíte někdo nakupovat na Amazon.com? Jsem tam zaregistrovaný, v nabídce mají i Czech Republic, ale když chci udělat objednávku, napíšou mi, že do zvolené destinace neposílají...
:-( jsem blbej já nebo oni :-p
bflmpsvz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Amazon

Nějak do toho nevidím, ale vím, že měla být pobočka v Brně a byly s tím aféry jak prase. Nevím co jak proč, ale byl kolem toho humbuk ... no teď jsem našel, že to teda nakonec schválili, ale zatím teda myslím, že žádný sklad u nás není. No problém jsem ti nevyřešil, ale já jen že s tím Ček Repablikem to asi ještě nebude tak horké.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Amazon

Ono záleží co jsi objednával. Myslím že po nějakém zásahu našich zákonodárců už nelze nakupovat elektroniku. Respektive Amazon to neumožňuje.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Amazon

Chtěl jsem figurky ;-)
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Amabiel
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.08.2012 0:00
Bydliště: Praha - Modřany

Re: Amazon

Zkus německý amazon.de , kamarád tam nakupuje hodně často a zatím žádnej problém + posílají poštovné zpátky, když vracíš nějakou věc :)

Jinak amazon.com má zakázano určité věci posílat do EU + se to většinou ani nevyplatí kvuli poštovnému
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Amazon

milan008 píše:Chtěl jsem figurky ;-)

Tak jestli jsi chtěl figurku Bin Ládínka, tak se nediv - Česko nebo Čečna, podezřelá destinace... :mrgreen:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
calvin
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 28.11.2012 10:44
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Amazon

amazon.de je overeny, resp. akykolvek amazon z EU. Pre istotu vzdy objednavku dotiahni az po kalkulaciu, aby si nebol prekvapeny dopravnymi nakladmi. amazon ma totiz aj ponuky pod sebou z inych portalov - cena ok, balne a postovne niekedy sialena suma...
Uživatelský avatar
haasteren
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 12.05.2014 11:17
Bydliště: Pozořice

Re: Amazon

Mel jsi rict drive ted jsem objednaval cca 8 figurek z amazonu americkeho. Dalsi veci cca koncem mesice ... Tak pokud budes neco chtit muzu to prihodit
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Amazon

minotaur píše:
milan008 píše:Chtěl jsem figurky ;-)

Tak jestli jsi chtěl figurku Bin Ládínka, tak se nediv - Česko nebo Čečna, podezřelá destinace... :mrgreen:

Chtěl jsem Hitlera a Stalina, taky to neprošlo :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Amazon

haasteren píše:Mel jsi rict drive ted jsem objednaval cca 8 figurek z amazonu americkeho. Dalsi veci cca koncem mesice ... Tak pokud budes neco chtit muzu to prihodit

Tomu trochu nerozumím, co je to americký amazon, to není amazon.com ?

Cokoliv jiného mi pošlou, ale dvě figurky néééé, a navíc nechtějí paypal ale kartu, tak ať si trhnou nohou, blbečci.
bflmpsvz

Zpět na „FreeKec“