Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Facebook a vše kolem něj.

Ondro,ty jsi snad Facebookem placený za reklamu...! :-D :-D :OK:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Facebook a vše kolem něj.

Sametová swině :OK: jinak jak píše Ondra možnost najít lidi,které by člověk jinak nevystopoval a akce různých skupin o všem má člověk přehled.Ze začátku jsem byl taky zapřísáhlej odpůrce,ale jde o to jak ho člověk používá.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Facebook a vše kolem něj.

Hele, tak udělejte, pro nás blbce, nějaký školení :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Facebook a vše kolem něj.

sakra, tak já tu budu dělat ještě ředitele fejsbuku, se z těch funkcí už zblázním fakt :-D

sametová swině hodně dobrá :-D :-D :OK:

Se smějete, ale na naší univerzitě se pravidelně dělají opravdu školení, jak využívat fejsbuk v podnikání, jak pomocí jej dosáhnout co nejlepší marketingové propagace a tak ... fakt to není od věci :OK:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Facebook a vše kolem něj.

Já se sice směju smajlíkem, ale nějaké základní školení bych potřeboval. Onehdy jsem tam byl a na něco jsem kliknul a už mám mezi přáteli korejku :-D , což by mi zas tak nevadilo, kdyby aspoň psala anglicky, ale jsou to jenom čtverečky :-p
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: Facebook a vše kolem něj.

Hmmm... takže milan je na korejky :-D
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Facebook a vše kolem něj.

Nó, takové školení pro přehled, jak se s tímto nástrojem zachází, co to umí a čeho se vyvarovat by asi fakt na škodu nebylo. :-p Jenže to by jistě muselo být vícedenní a dovolenou už mám rozplánovanou na celej rok. :mrgreen: Tak kdybys pane řediteli :-D na jaře nějaké pořádal, dej vědět. Možná by bylo víc zájemců a přivydělal by sis i nějakou tu pětku.
A Milanovi poradil, jak se zbavit korejky, aby s těch čtverečků nezpitoměl a nechtěl pak dávat na auta čtvercová kola. Asi by je těžko sháněl a přivedlo by ho to k šílenství. :-D
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Facebook a vše kolem něj.

Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, v Brně jsem se seznámil s dvěma kočkama z Filipín, to je do Korei co by kamenem dohodil. Takže školení fejsbuku + filipínštiny zajistím, to už je to samý jak korejština .. skoro jako no 8)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Facebook a vše kolem něj.

Kdysi sem taky byl zapřísáhlej odpůrce FB. Ale okolnosti mě prostě donutili si to založit a dneska sem celkem rád.
Jelikož lítám na motorkách, tak se vždycky domlouvalo kdy se pujde jezdit, na jednom motorkářském fóru. Prostě někdo tam napsal kdy a kde a jelo se. Pak to nějak utichlo a já se vždycky dozvěděl že kluci někde jezdili. Na muj dotaz, proč někdo nedal vědět, tak mi bylo odpovězeno, že "to psali". Ale psali to na FB. Takže tím že sem tam nebyl, tak sem se lehce odříznul od skupiny motorkářů se kterejma sem jezdil. Tak sem se přihlásil na FB a přihlásil do patřičný skupiny přísun infa byl OK.

Dávám za pravdu Pavlovi, že pokud člověk chce dostávat nějaký informace, stačí se přihlásit do skupin, kerý se zabejvaj tím co člověka zajímá a jde mu to až pod nos. Jak psal Prase, srazy, akce, závody, výstavy, festivaly, kluby, divadla, prostě všechno je na FB a všichni organizátoři mají důvod tam být, páč je to reklama zdarma a informace který poskytujou, jdou přesně na cílenou skupinu lidí. A lidi si prostě FB poladěj tak, že dostávaj jen to info který chtějí, komunikují jen s tím kým chtějí a to co dají an FB, to vidí jen ten, pro koho je to určeno.

A to samý se týká komunikace. ICQ a Skype sem nezapnul už asi dva roky (asi až ani nevim jaký mám přihlašovací údaje), mejl používám jen služební, na soukromém sem asi tak jednou za 14 dní atd. Prostě vzhledem k tomu že drtivá většina známejch má FB, tak kominikace probíhá hlavně na FB.

Jinak co se týká toho co kdo sdílí. Tak já mám celou rodinu 150km daleko a jelikož sem taková trochu černá ovce rodiny a do Benešova přijedu jednu za rok, tak aby moje rodina alespoň trochu věděla jak žiju, tak sem dostal rozkazem občas dát nějakou fotku z výletu a tak. Moje máma má ve svejch 65 letech taky FB a čile komunikuje s celym našim rodinnym gangem. No a samozřejmě já, s ohledem na její věk, neprezentuju fotky jak kakám, nebo sem někde totálně na šrot v objetí nějakejch polonahejch 17tek :D

Ale uznávám, že někdy když se nudim, tak postnu nějakej dobrej špek, nebo nějakou hlášku a pak se rozjede docela slušná zábava.

prostě stačí si vlézt na FB do nastavení a nastavit to tak aby to vyhovovalo, v přátelích mít jen toho koho chcete a je to. Zcela na rovinu, měl sem v přátelích lidi ze základní školy, z táborů, lidi co sem viděl jednou v životě a tak. Prostě k hovnu. Pokud mám někoho v přátelích a třeba s nim nekomunikuju rok a nezajímá mě co dělá, tak to mažu.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

Re: Facebook a vše kolem něj.

Klucí , mluví se tady o kanále rc4x4? nebo o "rc expedice,trial,cra..."?
já že na 4x4 je mrtvo.. a na tom druhym to celkem jede ale uplně zoufale to tam potřebuje nějaký pravidla:D
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Facebook a vše kolem něj.

Tady se mluví o FB jako celkově
A k těm skupinám.... Rc expedice, trial....... tam je to celkem zoufalý a připadá mi to tam jako kdyby tam psali postižený lidi, protože se každej ptá na to co je tady nebo i na tom FB napsany desetkrát, a o skupině RC4x4, tam už nechodim ubec protože je to mrtvý
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Facebook a vše kolem něj.

Co to je skupina? :-p
bflmpsvz
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Facebook a vše kolem něj.

no to je tématická stránka na Fejsbůku, může to bejt skupina s nahejma fotkama pěknejch holek, nebo třeba o našich expedicích, můžeš tam přidávat příspěvky, komentovat a lajkovat fotky ostatních :OK:
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Facebook a vše kolem něj.

[quote="jancernik"]Kdysi sem taky byl zapřísáhlej odpůrce FB.........
HLAVNĚ MÁ ČERŇAJS RÁD ŠŤOUCHNUTÍ !!! - TAK DO NĚJ (NE)ŠŤOUCHEJTE :-D

MILANE TAM JE VĚCÍ CO NEVÍME..... NEJEN SKUPINA, ALE I ZPRÁVY SE DAJ PSÁT.....

Podle mně zbytečně složitý...........(FB)
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Facebook a vše kolem něj.

milan008 píše:Co to je skupina? :-p

Na grupáč s Korejkama, Milane, na co jinýho? :mrgreen:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „FreeKec“