Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Můžeme tedy směle škrtnout další položku z tenčícího se seznamu dobrých pořadů. May a Hammond končí také. Pokud to má převezmout Chris Evans, při vší úctě si myslím, že se z toho stane seriál na úrovni primáckého Autosalonu, tzn. člověk se asi dozví hromadu technických zajímavostí, ale bude to bez duše. TG pod svatou trojicí nebyl pořad o autech, ale především show. Klárkson popravdě byl, je a bude parchant, který občas ustřelí, ale ve spolupráci s Mayem a Hammondem prostě oni byli, jsou a budou Top Gearem v tom pravém smyslu slova.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Stejne uz to bylo cim dal tim vic stejny....
Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Taky jsem to četl, nechápu tento počin BBC. Bez Jeremyho dle mého názoru TG brzo skončí, ale my si naštestí nemusíme zoufat protože na coolu to budou točit dokola ještě hodně dlouho :-D Jessa je prostě top hajzlík a vždy se u těch jeho hlášek kosím. I když už jsem je kolikrát slyšel, něco jako koukat na teorii. Už jsem viděl každý díl snad desetkrát a vždy se najde něco co mě opět dostane. Náš autosalon už sleduji jen sporadicky, když si vzpomenu na začátky tak měli hodně dobře našlápnuto ale poslední dobou je to opravdu nuda i když se František snaží vtipkovat někdy si říkám, ať už ten člověk drží hubu páč po chvíli je to fakt trapné :mrgreen:
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Zrovna dneska jsem četl, že trojice Hammond, May, Clarckson mají pokračovat dále, pod jinou stanicí a jiným názvem... každopádně top gear byl luxusní a tohle je neskutečná rána pod pás... sere mě to každej díl je super zvlášť speciály...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Jakozto nezmerny fanda pocinu jako Hovervan, toybota, brutalni slecialy ve vietnamu ci jak staveli most pres reku kwai, nekonecny dily na tema karavany (at uz jedou kempovat nebo s tim zavodi) nebo jak jezdili eskem, bentlyem a este nejakou limoskou nekde po syrii a bently jim karu nepucilo, tak clarkson jezdil nejakym maluchem, ale recenzoval to jako by to ten bently byl ... (Dlouhy zaber na brutalni drkotani ty masiny a clarksonuv vyraz a hlaska "nechapu, co na tom majitele bentleyu vidi.." :-D :-D ) ... To nemuze delat kdokoliv jinej.


Rozhodne kluci budou pokracovat patrne v USA a nencha to na sebe dlouho cekat. Nezoufal bych, v klidu si pojdme pustit vsechny dily od zacatku a nez to dokouknem, bude na svete porad novy... :FINE:

http://www.topgear4fan.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Plexix
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 03.09.2014 7:44
Bydliště: Praha Horní Měcholupy / Mnichovice

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Už mají všichni tři podepsanou smlouvu s Amazonem a měli by pro něj natočit 36 dílů. První díly by se měli vysílat už během příštího roku. Další zárukou "kvality" je fakt, že se na nových dílech bude podílet i dlouholetý producent Top Gearu Andy Wilman, kterej z BBC odešel společně s Clarksonem. :tleskam:
Vaterra Ascender Blazer K5
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Amazon a pořad se jmenuje Top Geer nebo tak něco... :CIAO:
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Mohli by udělat nějakou ochutnávku :-)
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Tak to jste mě potěšily.
Myslel jsem,že skončily uplně.
Hlavně aby jejich nové díly byli dostupné na zdejších TV kanalech jako doposud.
Aby ta televize kam přešli nebyla jen na placených TV kanalech.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Maxi, vzdyt na odkazu vyse, hned nad obrazkem hovervanu, si muzes pustit jakykoliv dil od prvniho do posledniho klidne hned. Tvou obavu nesdilim a to nejen ze nemam placenou TV, ale vubec TV nemam, ani ten samotny pristroj.

Rozhodne bych rekl, ze obdobnym zpusobem budu znat i chystany top gear
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Díly budou stejné protože spolu s Jezzou odešel i bývalý producent a režisér TopGear.
Někde jsem slyšel i spekulace že název bude stejný akorát místo Gear bude Geer.
Myslím si že pořadu bude úspěšný a BBC si tímto krokem vykopala svůj vlastní hrob protože TopGear byl hlavní držák této TV. :-I
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

Tak Džeremi je ješita a dlouhodobě s ním vydržet bude asi zatěžkávací zkouškou i pro nového chlebodárce. Spíš mám strach z toho, že politicky korektní Amíci to budou pěkně filtrovat a s hláškami podobnými těm, jaké zazněly v původním Top Gearu, se můžeme dopředu rozloučit.
A pochybuji, že BBC si tím vykopalo hrob. BBC sice nyní prochází jistým turbulentním údobím, protože probíhají úvahy o změně financování související s tím, že má být v roce 2016 znova potvrzena tzv. královská charta, na jejímž základě BBC vysílá. Top Gear byl (a stále bude) dojná kráva, ale ne jediná i díky pověsti, jakou pořady BBC ve světě mají. Taky nezapomeňte, že BBC má na triku třeba Červeného Trpaslíka, Ano, pane ministře, Dr. Who a spoustu dalších celosvětově úspěšných seriálů všech žánrů, které se stále někde vysílají a sypou penízky do BBC kasy.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Tak nám vykopli Jezzu z Top Gearu...

.. I preslavny David Attenborough preci ty svoje porady o prirode ficel na BBC... Neslusny Clarkson je jen epizoda, co vazne nemuze BBC uskodit. Kdyz jim neuskodil ani ten uchyl Savile, co jim tam tricet let smejkal chlapecky...

Zpět na „FreeKec“