Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: a co teď

Co sa tyka Vatery, tak tourqtwist bude asi riesit, cize ani jedno auto nie je poskladat a jazdit. Aspon nie, pokial nie je novacik a si bude mysliet, ze to tak ma byt.
Si myslim, ze Gecko bude staole nieco prerabat, lebo je v tom dobry a asi ho to aj bavi
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: a co teď

Se mi to tu pěkně rozjíždí. Upřímně na scale boudu s interiérem nejsem dost modelař. To jsem si zkusil a potvrdil na tatre. Trubkovy ram se mi nelíbí. A kupovat si třeba vateru a společně s ni stavět další jsou vyhozeny peníze. Dnes jsem to řešil s kolegou v práci a asi koupim CC01 a pořádně do ni riznu. A abych nezapomněl řízení než bude, si koupim e-revo vxl 1/16, kterého si přeji už dlouho :-D
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: a co teď

ja som to tiez riesil, ale nakoniec som si povedal, ze CC01 sa mi neoplati, ked CR01 ma podla mna vacsi potencial
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: a co teď

Já to říkal CC-01 best off volba :-D Ať se daří.
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: a co teď

Defa jsi už měl . pěkného, tak zkus zase něco jiného...Pokud chceš jezdit expedice, nebo jenom jezdit - tak nejlepší poměr cena - prostupnost - opotřebení - cena ND - jasná volba SCX 10.
Dnes, po "zkušenostech" bych se nebál jít do staršího...je cenově přijatelnější....
Já jsem teď jednoho rozebral, kvůli projektu - je to ten nejstarší, hoooodně ježděný - a vše uvnitř náprav bylo namazáno...nic jsem nemusel měnit....

Jdi do SCX 10!!! :OK:
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: a co teď

gecko-x píše:Se mi to tu pěkně rozjíždí. Upřímně na scale boudu s interiérem nejsem dost modelař. To jsem si zkusil a potvrdil na tatre. Trubkovy ram se mi nelíbí. A kupovat si třeba vateru a společně s ni stavět další jsou vyhozeny peníze. Dnes jsem to řešil s kolegou v práci a asi koupim CC01 a pořádně do ni riznu. A abych nezapomněl řízení než bude, si koupim e-revo vxl 1/16, kterého si přeji už dlouho :-D

Výborná volba.... :OK:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: a co teď

Jako kanaďan má pravdu. Mám CC-01 i SCX10 a axiál je jednoduše lepší, neřešíš stržené vruty a podobně. Ikdyž CC-01 má taky své kouzlo. Ale to má i staré BMX, které máš z dětství a MTB které jsis koupil loni je úplně někde jinde. A když koupíš Rubicona v KITu tak je to pěkná kastle bez vekého modelaření. A dokud nebudeš jezdit na sněhu, nemusíš ani přezouvat.
Teď jsme jezdili se synovcem. Má Rubicona v úplném základu. A na suchu vyjel to samé, co já.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: a co teď

ja mam Mexa z 2012 a ide stale a udrzba minimalna. cize, to co vydrzi zalezi od podmienok a jazdca. videl som CC01 nasrot, axialy s takymi volami, ze cez nich clovek mohol vodu pustat. Takisto viem, co sa kazi na RC4WD suciastkach. Videl som ake limity ma cc-01, CR-01, vaterra aj axial, takisto 2 mexiny a dokonca aj moj homemade. Vec je taka: axial zaspal dobu a neprinesie asi dost dlho nic nove. Ma stary koncept, ktory je takmer spolahlivy. Vaterra je novinka, ma vychytane veci, co axial nezvlada, ale vzhladom na cas na trhu, este aj napriek 2hej serii ma svoje nedostatky. CC-01 sa da upravit ako to robi Mrak, trochu este lepsie, ale vdaka podvozku ako celku ma znacne limity na upravu. Nieco medzi Axialom a CC-01 je CR-01. ma prejazdnost, moznost uprav a da sa nan dat cc-01 karoseria. nevyhoda je cena, lebo ked to clovek da do uplne maxima, tak vyjde drahsie ako axial, len z toho dovodu, ze axial do takeho maxu nikdy nedas, pokial si suciastky nevyrobis sam. Mex je stale dobra volba, vdaka vahe sa sprava realne, lebn nevyhoda je cena od zakladu.
Piste si tu, co chcete, ale kazdemu vyhovuje nieco ine. Kolko ludi, tolko chuti. len prosim nepiste, ze ake super je toto, ci hento, ked ste druhe nevyskusali. :-(

takisto sa kus od kusu lisi. Uz nie je trh taky maly aby sa nedalo z niecoho vybrat. Otaska je, co sa da zohnat. Momentalne axial nestiha vyrabat a je to citit. Vatera zacina byt tiez nedostatkovy tovar a CC-01 si kupuju ludia na zaciatok, potom sa posunu dalej. Mex takmer nikto nekupuje, lebo za tu cenu sa im to nevyplati.

Moje skusenosti: CC-01 je dobra volba, co sa tyka realnosti. Co najrealnejsie sa da vyskladat, co sa tyka lahsieho terenu a vzhladu. To klobuk dole.
CR-01 je upgrade na CC-01, len ma to crawlerovky polomer otacania a straca na realnom vzhlade ale je to kov plast podvozok
Axial: stary osvedceny koncept, za tu cenu ponuka dobru prejazdnost, relativnu tuhost, polomer otacania je dobry, po mensich upravach nehopka ako zajac
Vaterra: novy koncept, velmi dobra prejazdnost a polomer otacania, nevyhodou je torqtwist, treba prerobit linky (3 pred, 4 vzadu ), zatazit nech nehopka s Axialom + vypustit olej z tlmicov
Mex: kvalitne kovove suciastky, dobra prejazdnost a polomer otacania ( na Vaterru sa nechyta ), hmotnost je vyhoda aj nevyhoda, treba kupovat vykonnejsie suciastky, cena je nevyhoda v porovnani s predoslymi
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: a co teď

tak pera to celkem pěkně shrnul. až na to cr-ko, s ním souhlasím. cr jsem neměl, nemůžu soudit :-)
Děkuju všem, co se zúčastnily, asi jsem se dokousal k nějakému konci. Od Wendise beru jeho jepici na axialu, E-revo vxl 1:16 už jsem taky objednal, snad to nebyla chyba :-D
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: a co teď

Sestnactiny jsou super, jen je treba mit s tim kde jezdit, pac se mi nejednou stalo ze jsem bloumal autem sem a tam a projel se spis osobakem, nez sestnactinou.

..kdyz ja jsem u rychlych spis na ty zadokolky, to se zkratka 3/4 manevru nepovede a kdyz to tam pak padne, radost je nesrovnatelna..


Koukal jsem, jak se k tomu na marketu hrde hlasis, hele cena dobra auto prdacky ja myslim zes to vyresil :FINE:
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: a co teď

Konečně budeš mít US auto!!! :-D :-D :-D
Takže na podzim na expedici nechci slyšet žádné výmluvy... :-( :-(
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: a co teď

:-D :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: a co teď

Mira - soused si koupil od traxxasu tatona a už vymýšlí trať, tak snad bude kde jezdit ;-)
A na expedici se snad ukazu, uvidim jak bude s časem
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: a co teď

gecko, ked ti to bude robit radost, tak to chyba nebola. Peniaze su nato, aby si clovekj za to kupil veci. Vymenny obchod tiez nie je zly, ale musis najst niekoho, kto vymeni kus za kus. Tak gratulujem a prajem vela usmevu na tvari. :OK:
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1

Zpět na „FreeKec“