Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Max Speed Technology CMX

Volala mi žena, že právě přišel 2,5kg balík, co prej to je :-D ale já musím zítra do práce :SHIT:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Max Speed Technology CMX

milan008 píše:Volala mi žena, že právě přišel 2,5kg balík, co prej to je :-D ale já musím zítra do práce :SHIT:


Doufám žes manželce nevyzvonil co to je a pokud ano tak že jsi řekl že to stálo jenom tisícovku :-D :-D :-D
Alespoň já to tak musím praktikovat.
Zejtra s tebou v práci nic nebude.Měli tě raději poslat dom.
Jo a já si takový balíky raději nechávám poslat do práce a dom s nima vždy proběhnu a pohodím jej někde jako že nic a pak se k němu opatrně vrátím.Stačí když jede Ordinace a to nastane můj čas.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Max Speed Technology CMX

to mi něco připomíná :-D :-D :-D :-D :-D mám to doma podobně
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Max Speed Technology CMX

Pánové, já tedy mám skvělou ženu, Urala jsem dostal od ní. Je pravda, že se trochu podivovala - zase nový auto - ale je skvělá, ani jí nemusím slibovat, že už je určitě poslední :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Max Speed Technology CMX

Zajimavy, jak se na tema manzelka narazi snad v kazdickym vlakne a prispevky se smajlikama jen pribyvaji. ... Jsem mlad a nemaje TV a tudiz ani ordinaci atp, tak ma zena neni blba a musim pekne vsechno opatrne navrhovat a dycky mit vatu spis na uhli, eletriku, na obedy pro dite ve skole, na zradlo pro psy, na posrany dlazdicky do sklepa ci proste na jidlo :-D takovy zbytecnosti. Takovejch penez co by, byt sam, rozhodne nemel eon ani tesco, zato vsak slick a lee a tak.. :-D no ehm no
...

Ale mam taky skvelou zenu pac jsem stale nazivu ac mam auto a nejaky prachy do toho taky jaksi samy sklouzly... :-D
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Max Speed Technology CMX

Když to tu čtu, tak lituji kluky co musí doma schovávat a pašovat balíky a hrát divadla na téma "kolik co stálo".
Doufám, že se ty jejich ženský taky ptaj a čekaj na schválení když si chtěj koupit něco novýho na sebe, co samozřejmě taky nutně potřebujou :mrgreen:
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Max Speed Technology CMX

Doufám, že se ty jejich ženský taky ptaj a čekaj na schválení když si chtěj koupit něco novýho na sebe, co samozřejmě taky nutně potřebujou :mrgreen:[/quote]

Takhle opačně to nefunguje ..... :-D :-D :-D
Jsi asi mladší , viď ?
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Max Speed Technology CMX

No věkově jsem asi střed, 37let. Ale asi to mám doma postavený trochu jinak.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Max Speed Technology CMX

Moja ani nechce vediet, co som zase kupil. Ale ako sa vravi, stastna zena, stastny zivot
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Max Speed Technology CMX

To je kus od kusu..ja pred casem vymenil za mladsi hezci model a ta mi naopak rekne at si to radej uz koupim a neslintam porad jen u monitoru :-D Ale diky tomuhle se uz musim omezovat ja sam.. jinac bych byl zachvilu jak MikeP Se svym muzeem :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Max Speed Technology CMX

Ja bych rek, ze to jde ruku v ruce s financni nezavislosti. Proboha koho napada slovo zavist at se de zahrabat, to ne. Kdyz se musis hlidat aby to v mesici vyslo z ruky do huby tak se asi neni cemu divit, kdyz manzelka nepovazuje poloosy za 1500 jako dobrej obchod.. Zena je jiny zivocisny druh, to se musi taky vzit v uvahu, protoze nemame zensky mozek a jejich hormony a tak vubec nevis, co vlastne slysi, kdyz ji vykladas o potrebe ctvrteho pateho auta. Ty myslenkovy pochody jsou jiny a rozumem testosteronovyho RCckare proste nepochopitelny. Nad to je treba se bud povznest - a nebo volit Ruzovu metodu kus za kus. Moje dobre vari a tuli se a je makava a muzes si s ni povidat (tuhle funkci taky kazdej model nema) a to tak nejak za to, ze se ji nelibi dat za poloosy to samy co stoji na velky auto, stoji.

Holt zivot je otazkou priorit. Poloosy mam.





K tematu..
..a co auto, jak pokracujes? Stoji to za to, kdyz to stoji bura, nema to loziska ani boudu...? Axik s loziskama a boudou stoji preci 7, ne?
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Max Speed Technology CMX

Jednou jsem slyšel docela rozumnej názor jedný ženy. Řekla "Raději budu mít doma spokojenýho modeláře s bordelem na stole, než aby se coural po hospodách a honil ženský".
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Max Speed Technology CMX

To musela říkat ta moja.... :-D Prej si mám postavit v obýváku další vytrínu,aby se mi to neválelo v ložnici....
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Max Speed Technology CMX

Já jsem kdysi měl pracovní stůl kousek od postele, ale potom co se občas našla v posteli nějaká matička, občas špona z vrtání nebo kus ucvaknutýho plastu, jsem byl vyhnán a tak sem si zařídil svůj chlapskej pokojík a to byl průser. Už mě místo neomezovalo :D
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Max Speed Technology CMX

:-D Tak to já pracuju stále v ložnici, tedy jako modelařím :-D a když lepím PSH to pak pěkně spíme :-D
bflmpsvz

Zpět na „FreeKec“