Uživatelský avatar
Marty
Uživatel
Příspěvky: 166
Registrován: 04.03.2010 0:00
Bydliště: Šitbořice

Já jsem pro návrh Adama.
Jako dres:
- vepředu své auto
- na zádech RC4x4
- nad RC4x4 přezdívka
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Tričko bych taky možná snesl.

A co samolepky? Taky umíš tisknout?
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

na zádech mám batoch tak nic vidět nebude,možná něco ve předu, ale asi lepší by byla čepice s výšivkou za 150,- ptal jsem se u nás v Hradci v reklamce a chtěj za tričko taky 3 kilča
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Tak já už návrh udělal, prosím o kalkulaci na dva kusy. Jsou to dvě barvy - černá a 50% šedá.

Obrázek
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

černe trika ted nemam a nevim jak to snima bude ale muzu ti nabidnout velmi oblibenou alternativu antracitoveho trika jsou fakt pekny a rekl bych lepsi nez cerny

[img=http://s3.postimage.org/iksnS.jpg]

cena 249kč kus (prave jsme vam vytvoril virtualni objednavku vic jak 10 tak doufam ze pribudou dalsi a tech 10 trik dame ja uz si jedno delam :)

a podklady mas v jakym stavu dofam ze ne jen ten obrazek :)

A K VECI :

je tu nekdo kdo to tu organizuje?
nebo pokud chcete kazdy sve origo triko pouze sjednocene napisem rc4x4.cz neni problem staci kdyz napisete jako dusoft a domluvime se....

nebo muzeme ujednotit klubove triko jak ma vypadat a na objednani budou u mě....

jinak ktem trikam za 3 kilca v nejake reklamce nech si ukazat o co jde jestli jeto nalepovana guma nebo co je to za tisk a na jaky triko ti to vytisknou aby nebylo pruhledny.... trochu vim jak to chodi a proto vam pisu ze tu mame fakt paradni masinu a tiskneme na kvalitni trika a ne pruhledny s*acky kdo v tom ma chodit

jinak otazka kdy trika budou je nen na vas prvni mohou byt jiz dnes :lol:

jinak samozrejme neni problem foto vašeho modelu na triko(je to takovej castej dotaz)

triko by mohlo vypadat treba takhle

[img=http://s2.postimage.org/wC47A.jpg]

peknou fotku sveho auta ma kazdy nick taky mate a nahore jen napis font pisma muzem zmenit varianta A(220kč kdyz se bavime o vice kusech) je bez podtisku bile zda se tmavsi ale verte ze na triku to vypada stylove a moc pekne ale bila auta maj smulu. varianta B(299kč) je s podtiskem bile v tomto pripade muzeme tisknout i na tmava trika
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Trika sou fajnovej nápad. Věc je taková, že forum je Mírovo (Salvatore), takže by to asi chtělo se domluvit s nim. Problém ovšem je, že kvůli určitejm komplikacím sem Míra teď moc nechodí. Nicméně si myslim, že třeba Tomáš (Noha), nebo Petr (Cores) jsou s nim ve styku, takže by se ho mohli eventuelně poptat, jak se k tomu staví.
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Tohle nechce uspěchat,ať to za něco stojí.
Večer Mírovi zavolám a podám zprávu.
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Memphis píše:... a podklady mas v jakym stavu dofam ze ne jen ten obrazek :)


Rtěnkou na ubrousku ... sranda. Mám to v Corelu, v křivkách. :wink:

Svoje auto (fotku) na triko nechci, protože bude a) bílý b) nikdy už nebude vypadat jako na tý fotce c) časem může být úplně jiný (ale Jeep to bude).
Klubovému triku se nebráním, ale měl by to vzít do ruky profík-grafik a to že se použije nápis RC4x4.CZ nepotřebuje schvalování majitele domény (reklama zadarmo) a logo (United Nuke) tam asi nikdo cpát nebude, žejo.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

neni problem grafiky tu mame jen se trochu sjednotte vsechny stejny nebo kazdy svoje nebo oboji :)
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Memphis píše:... kazdy svoje nebo oboji :)


Klidně obojí. Ve svým na expedici a v klubovým za holkama do šumu ...
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

a je tu nekdo kdo se chce chopit navrhu nebo ma nejaky uceleny napad co by na tom triku melo byt?krome sveho auta :lol:
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

nebylo by špatný i jen jednoduchý s nápisem na zádech a vepředu v horní části malým písmem nick
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Mě by se víc líbila pouze třeba černá silueta auta nadtím Rc4x4 s Nickem.
Ale je to fuk.
LUB nás určitě opět okouzlí Photoshopem.
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Lee ja Ti moc dekuji za duveru, ale posledni dobou je tu koukam na foru grafiku dost a dost, takze nez ja se dokopu k nejakymu navrhu, tak jich tu bude nasazenejch urcite desitky :wink:
Ted jeste musim vymyslet co navrhnout na nase RCKV klubova trika :mrgreen:
Jak to tak vypada, tak zde stejne bude chtit kazdej triko se svym nametem a maximalne co bude na triku spolecnyho bude webovka.
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

du-soft: to je hrozně jednoduchý! já prostě vůbec neumim psát na počítači, když píšou rukou, udělám o 80% míň chyb než na kompu :roll:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel

Zpět na „FreeKec“