LukasHE
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 15.01.2018 13:47

RC offroad pro male dite

Marne zkousim sehnat RC offroad pro 4 leteho syna, aby mohl taky neco ridit a zaroven to nebyla uplne hracka, co zadny teren neprojede a neexistuji na ni nahradni dily.

Dalsi problem je velikost RC soupravy - klasicka pro dospele je pro nej jeste velka a nic s "malou" pistolovou u nas prodavat nevidim. Na amazaonu se celkem da najit.

A pak teda bud nejaka moznost omezeni rychlosti a nebo crawler, co jede stejne pomalu.

Nejaky napad? Diky

Diky
Uživatelský avatar
Itat
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 31.01.2017 19:52
Bydliště: Český Dub

Re: RC offroad pro male dite

ECX BARRAGE - začínal takto můj prcek :) Stojí bůro, původně jsem mu za 3 kupoval nějaký crawler ale ten jsem rozbalil a vrátil. Teď jsou mladýmu 4 a má MEX Defendera. Vědět že ho to tak chytne, tak jsem Barrage nekupoval a vzal rovnou minimálně Axial SCX10 nebo podobné. Ono se to nezkazí a eventuelně to je kdykoliv prodejné.
Axial SCX10 II Cherokee "Borůvka"
ECX Barrage "Rudoch"
Tamiya TA02SW Taisan Sportcard Porsche 911 GT2 "1996"
Tamiya TA02SW Man CAS "Hasič"
LukasHE
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 15.01.2018 13:47

Re: RC offroad pro male dite

Diky a to dosahne na plyn? Je hlavni problem, co resim... Jinak u toho Barrage si nejak resil omezeni rychlosti?
Uživatelský avatar
Itat
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 31.01.2017 19:52
Bydliště: Český Dub

Re: RC offroad pro male dite

U Barrage máš na vysílači takové kolečka se stupnicí 0 - 10, měl jsem to stažený tak na 3. Když jsem si chtěl zablbnout, tak jsem to otočil na 10. Je to celkem blbuvzdorný :)
Axial SCX10 II Cherokee "Borůvka"
ECX Barrage "Rudoch"
Tamiya TA02SW Taisan Sportcard Porsche 911 GT2 "1996"
Tamiya TA02SW Man CAS "Hasič"
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: RC offroad pro male dite

Itat maš pravdu, koukám na ovladač uvedeného modelu. :OK:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: RC offroad pro male dite

LukasHE píše:Diky a to dosahne na plyn? Je hlavni problem, co resim...

My od čtyř let (kluk) jezdíme s lacinou digitální Absimou, s ovládáním nebyl problém, a dá se stáhnout plyn (tak, aby si to malý řidič sám nepošteloval)...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Itat
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 31.01.2017 19:52
Bydliště: Český Dub

Re: RC offroad pro male dite

Jo to jsem přehlédl, normálně už od těch tří let došáhne, jenom když chce couvat, tak si nějak přehmatává, ale to bych se musel podívat, každopádně mu to nedělá problém. K Defovi má vysilač Tactic co byl u scx10 a ten taky zvládá s přehledem. Jediný problém byl, když jsme byli na expedici, tak koukal na cizí autíčka a se svým jel do kopřiv. V Drábských to byl vůbec extrém, když čuměl na jiný auto, naše jelo na jednu hranu skály a ten tydýt kráčel suverénně k druhé hraně skály. Tam už ho s autem nevezmu, ale Ještěd a podobné dává úplně s přehledem :OK:
Axial SCX10 II Cherokee "Borůvka"
ECX Barrage "Rudoch"
Tamiya TA02SW Taisan Sportcard Porsche 911 GT2 "1996"
Tamiya TA02SW Man CAS "Hasič"

Zpět na „FreeKec“