Uživatelský avatar
marksuperb
Uživatel
Příspěvky: 282
Registrován: 12.12.2010 0:00
Bydliště: Dobrá Voda u Českých Budějovic
Kontaktovat uživatele: WWW

To je barevný, jak obrázek dítěte ze školky. Já bych taky spíše bral to kolo :wink:
Crawling and Expeditions

http://marksuperb.rajce.idnes.cz/
gorila
Častý přispěvatel
Příspěvky: 584
Registrován: 31.08.2009 0:00

V zásadě tady jsou jen velké děti........co si hrajou s drahejma hračkama.
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

neni to špatne, ale take bych raději dopiloval tu pneumatiku :oops:
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

No páni je mi krajně nepříjemné to takhle naplno napsat, ale podívejte se jak dlouho tu moje výzva visela a nic se nedělo. Zkrátka a dobře jste si měli vzpomenout dřív.
Uživatelský avatar
MadMaxRacing
Uživatel
Příspěvky: 267
Registrován: 27.09.2010 0:00
Bydliště: Strakonice, Cheb

Nechci kritizovat, ale nedělo se nic ze strany navrhujících ale ani admina který to vyhlásil :lol:
Ultrafly PC-9, Ultimate 800
Mex Toyota Hilux, Scorpion 4x4
Spektrum dx6i, dx3c
http://madmaxracing.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

MadMaxRacing píše:Nechci kritizovat, ale nedělo se nic ze strany navrhujících ale ani admina který to vyhlásil :lol:


A co jsem jako měl dělat? Jednou týdně napsat, že stále čekám na návrhy??? Asi ne, co...
Uživatelský avatar
MadMaxRacing
Uživatel
Příspěvky: 267
Registrován: 27.09.2010 0:00
Bydliště: Strakonice, Cheb

salvatore píše:
MadMaxRacing píše:Nechci kritizovat, ale nedělo se nic ze strany navrhujících ale ani admina který to vyhlásil :lol:


A co jsem jako měl dělat? Jednou týdně napsat, že stále čekám na návrhy??? Asi ne, co...


No právě bych řekl že ano. Pokud něco od lidí chci, musím je přece motivovat, provokovat k tomu aby něco udělali. :wink:
Ultrafly PC-9, Ultimate 800
Mex Toyota Hilux, Scorpion 4x4
Spektrum dx6i, dx3c
http://madmaxracing.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

tak jako logo webu klidně může být návrh PetraH... stejně bych ale dotáhnul do konce to kolo s pneumatikou, protože mě by se na zadni okno libila... Nebýt zastáncem mišáků nebo gudýru.... ale prostě rc4x4.cz
není to nic proti ničemu :wink: :wink:
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Já se omlouvám, ale dělal jsem to podle pravidel zadání a tam bylo, že návrhy se mají posílat Salvatoremu. Tak jsem to řešil s ním.

A teď klidně udělám nějaké úpravy, ale zase na jeho pokyn, ať to řídí jeden člověk a nejsou v tom zmatky.
Naposledy upravil(a) PetrH dne 16.02.2011 18:41, celkem upraveno 1 x.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

MadMaxRacing píše:No právě bych řekl že ano. Pokud něco od lidí chci, musím je přece motivovat, provokovat k tomu aby něco udělali. :wink:


No řekl bych, že jednou položený jednoznačný zadání je jako motivace a provokace dostatečná. Ještě pořád to je daný tak, aby to bylo trvale nahoře, takže snad nepřehlédnutelný. Opakování požadavku by se mohlo brát jako doprošování a to nevím proč bych to dělal...
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

MadMaxRacing píše:No právě bych řekl že ano. Pokud něco od lidí chci, musím je přece motivovat, provokovat k tomu aby něco udělali. :wink:


tak to by mě zajímalo v jakém odvětví pracuješ, protože s tímto jsem se za tu dobu nesetkal.... :roll: :roll:
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

MadMaxRacing píše:No právě bych řekl že ano. Pokud něco od lidí chci, musím je přece motivovat, provokovat k tomu aby něco udělali. :wink:


ja bych snad jen podotkl, ze to logo nedelame pro salvatoreho aby si ho doma zaramoval, ale pro sebe, pro nas pro vsechny

jinak jeste k te poznamce, ze ten navrh je jak od ditete ze skolky - ono to byl tak trochu zamer, protoze precijen ty nase autaky jsou jen hracky, byt velmi vychytane z drahe.

jinak komu se tendle prubeh nelibi, tak samozrejme muzeme vybrat nakych x tisic Kc a oslovit profesionalni reklami agenturu ktera navrhne logotyp a jeho verze a ty se nasledne budou pripominkovat... ale chtel jsem se tomu vynout, pac to bude drahe a navic si myslim, ze jelikoz je odle modelarske forum, bude dobre kdyz logo bude pochazet zevnitr komunity.

co se pneumatiky tyka myslim, ze by se dotahnout mohla, bud treba na tuz adni stranu trika, nebo jako alternativu atd, nikdo nerika, ze musime mit stejny znacek porad.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Můj názor na věc je takový .. že:

Spoustu lidí od vytvoření svého návrhu odradil určitě požadavek, že to musí být ve vektoru. Moc lidí s tím pracovat neumí a jestli ano tak se jim s tím třeba nechtělo piplat ... Kdyby se od tohohle odpustilo, tak se vsadím, že příjde návrhu desítky. Sice chápu že je to pro širší upotřebení téměř nutnost, ale bohužel.

Co se týče Salvatorého návrhu .. musím souhlasit že mi příjde docela dětinský a navíc mě tam štve ten hummer ... vypustil bych z loga nějaké konkrétni auta. Na svoje auto bych si určitě nedal logo fóra ve kterém by byl hummer, defender, atp. Na model který se snaží vypadat co nejreálněji, nedám nálepku jak z hračky od vietnamců ...

Nadruhou stranu musím Salvatorého pochválit, protože vím že to není jen tak ..... pár hodin s tím určitě zabil ..

Nápad s kolem se mi líbí tedy více. Je takový všestranější, a asi více vypovidavý o našem fóru. Jen ho společnými silami dotáhnout do konce ...

tak tovidím já :?
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Chjo... lidi! Aspoň si to přečtěte co jsem tam psal...
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

...tak mam takovej pocit ze nejlepsi bude se na to vysrat...
nakonec tu budeme vsichni za blbce, todle tema se zvrhlo nekam kam nemelo, takze bych to tady zamknul na naky logo zapomnel a kazdej at si nalepi na auto, na triko nebo kamkoliv logo dle sebe a dyz se mu tam nelibi hummer nebo defender, at si tam da treba dacii duster.

a zcela uprimne, neznam cloveka kterej by byl schonej udelat kloudny logo a neumel delat ve vektorech (a takovydle logo je fakt zakladni vec ktera se da udelat bez naky profesionalni znalosti Coreldraw nebo Illustratoru)

opet se ukazuje, ze clovek se proste nezavdeci vsem, tak asi doslo na moje slova, ze nejlepsi by bylo naky jednoduchy textovy logo

jenze udelat jednoduchy a vystizny minimalisticky logo je prave to nejtezsi
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6

Zpět na „FreeKec“