Uživatelský avatar
MadMaxRacing
Uživatel
Příspěvky: 267
Registrován: 27.09.2010 0:00
Bydliště: Strakonice, Cheb

Však už máte logo vybraný, ne? Alespoň se to tady trochu rozjelo :lol:
Ultrafly PC-9, Ultimate 800
Mex Toyota Hilux, Scorpion 4x4
Spektrum dx6i, dx3c
http://madmaxracing.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Kurňa, ja to četl ale při tom nahromadění myšlenek jsem nějak zapoměl kdo to dělal :lol: tak pardón salvatore to nebyl :lol:

deekay
: nevím proč to tak hrotíš ... pořádně tu nikdo nic neukázal a když pár lidí je proti tak to chceš hned zabalit ? Myslím si že není kam spěchat ne ? Až se najde to pravé tak ho prostě nechat ! Né že do té a té doby musí být nějaké logo a vést kvůli tomu hádky !? zamykat vlákno !?

a jak jsem psal ... lidi buď vektory dělat neumí nebo se jim nechtělo ...

Ještě si dovolím takový můj nápad spatlaný za 15minut v PS ... něco takového by se mi osobně líbilo více .. je to trochu převzatý nápad s kolem ..
Jednoduché, snad i výstižné ..

Obrázek
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Taky se musím vyjádřit.
Mě se to docela líbí. Ze začátku jsem byl na rozpacích, ale ve výsledku to není špatný. Je to minimálně o 100% lepší než vymysleli všichni kritici a většina lidí co to tu sledují. Protože většina z nás nevypotila vůbec nic.

Téhle debatě se možná šlo vyhnout kdyby Salvatore udělal to hlasování. Otázka ovšem je jestli by bylo nad čím hlasovat. Jestli byli další návrhy.

Měl bych jedinou výhradu-vzhledem k relativní složitosti toho obrázku, se případně bude blbě aplikovat na nějaké triko nebo podobnou legraci. A protože jsem měl tu čest se pinožit s trikama na Sokolčí, tak vím jaký tam byly požadavky(omezení) od trikovýrobce. Takže bych byl ještě pro vytvoření jedné, jednodušší "trikové" varianty
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

kage: nejde o to nesouhlasi, jde o to jakym stylem a jak se to tu zaclo resit

co se vektoru tyka - nechtelo? Dyz nechtelo tak nechtelo, bud chci neco delat nebo nechci, jednoduche...

nicmene opet opakuju ze logo ve vektorech a ostatni pzoadavky maji naprosto presny smysl

logo musi byt pouzitelne na triko sitotiskem, jako rezanka, pripadne i vysivka, nesmi zaniknout ani v malem rozmeru

to nejsou pozadavky jentak z pleziru

bohuzel tvuj navrh je sice vystizny a jednoduchy, ale nejde pouzit ani jako jedna z vyse uvedenych moznosti, proto jsem take puvodne pri debatach se salvatorem preferoval textove logo


Pedro:

ta trikovavarianta by mela byt i variantou oficialni, aby sla pouzit i pro dalsi ucely... presne tak jsem to myslel
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
voriss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 557
Registrován: 31.03.2009 0:00
Bydliště: Blatná, Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

-Kage-- docela dobrý jen bych to orientoval spíše třeba do hnědé barvy než do modré..

Jinak k tomuto vláknu: Kdybych uměl s vektrorem a měl na to vybavení tak bych určitě něco spíchnul...Jinak k těm návrhů...S kolem mi připadá takovej nejpřirozenější..Jinak bych se držel taky toho že na forum a triko udělat jedno logo...
TRAXXAS SLASH 1:16 EXPEDICE
TRAXXAS SLASH
YOKOMO DIB CS 2.0
SAKURA D3 RWD
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Pěkný, ale mě to připadá víc vhodný pro forum o autech 1:1, modely to ve mně moc neevokuje. Tím, ale neříkám, že můj návrh je dokonalý.
A moje logo určitě nebylo prvotně myšleno pro lepení na auta, tam bych si ho taky asi nedal, když se snažím přiblížit realitě.
Na auto bych dal jen jednoduše text s webovou adresou, třeba jen v jiným fontu písma.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

deekay píše:co se vektoru tyka - nechtelo? Dyz nechtelo tak nechtelo, bud chci neco delat nebo nechci, jednoduche...


Přesně tak .. to je to co jsem říkal ... důvod, proč toho je tak málo ..

Klidně to zkusím nějak spáchat ve vektoru, ale chce to čas ..... ano vím že už je to tu dlouho, ale myslel jsem si že je tu dost šikovných lidí a že nebude třeba abych se do něčeho pouštěl, ale jak vidím asi na to všichni serou :?
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

PetrH: Vsak v poradku, to logo nebylo zamysleny na lepeni na RC auta, to uz by bylo moc male meritko. Bylo myslene treba na trika, na web do hlavicky atd.

Kage: Sikovnych lidi je tu spousta, ale jak jsi sam spravne podotknul - udelat poradne logo je opravdu nadlouho. A myslim, ze hodne lidi ma jao hlavni problemovy bod nedostatek casu.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Ještě pro vysvětlení, chápal jsem to tak, že naše auta mají a vypadají dospěle, ale na druhou stranu forum je o klucích, kteří si hrajou a o jejich hračkách. Tak si myslím, že logo fora by mělo být jiný než loga na auta.

A klidně můžem ještě něco vymýšlet, čas a chuť se najde, ale měl by to řídit jeden člověk, protože reagovat na každou připomínku na foru by byl docela vopruz :-)
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Já jsem naopak jiného názoru ..... logo na auta, trička, hlavička webu, bannery, všecko stejné ...

Příklad: Koukám na youtube na video s modelem ..... na něm nálepka loga webu s adresou. Zadám adresu do prohlížeče a vybafne na mě stránka s uplně jiným logem, tak budu uvažovat jestli to je ono nebo je to něco jiného ?

Nebo budu člověk co uvidí někoho v tričku s logem ...... ale zapomenu adresu a budu hledat ... pamatuju si jen že v logu byla pneumatika ..... a když najdu web s uplně jiným logem tak si budu myslet že to asi nebude ono ..

myslím že takových případů by se dalo vymyslet spousta ..... nevidím jediný důvod dělat jiné logo do hlavičky a na trička a jine na auta ... Samozdřejmě, tím nechci říct že si nikdo nesmí na své auto dát logo podle sebe, to je každého věc, ale takové prostě oficiální, aby byly stejné ..
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

no ja jsem prave taky pro jedno logo, univerzalni, jak uz jsem psal vyse
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
gorila
Častý přispěvatel
Příspěvky: 584
Registrován: 31.08.2009 0:00

-Kage- píše:Já jsem naopak jiného názoru ..... logo na auta, trička, hlavička webu, bannery, všecko stejné ...

Příklad: Koukám na youtube na video s modelem ..... na něm nálepka loga webu s adresou. Zadám adresu do prohlížeče a vybafne na mě stránka s uplně jiným logem, tak budu uvažovat jestli to je ono nebo je to něco jiného ?

Nebo budu člověk co uvidí někoho v tričku s logem ...... ale zapomenu adresu a budu hledat ... pamatuju si jen že v logu byla pneumatika ..... a když najdu web s uplně jiným logem tak si budu myslet že to asi nebude ono ..

myslím že takových případů by se dalo vymyslet spousta ..... nevidím jediný důvod dělat jiné logo do hlavičky a na trička a jine na auta ... Samozdřejmě, tím nechci říct že si nikdo nesmí na své auto dát logo podle sebe, to je každého věc, ale takové prostě oficiální, aby byly stejné ..

Stejné logo, stejný maskáče, stejný pozdrav, to bude krása... :roll:
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

gorila: To uz si fakt rovnou muze kazdej nakreslit vlastni... a to je prce blbost. Logo je od toho aby neco reprezentovalo, vyjadrovalo, utvarelo identitu...
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
gorila
Častý přispěvatel
Příspěvky: 584
Registrován: 31.08.2009 0:00

To toho nemáte dost třeba z práce ?
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

z prace mam dost jinejch veci

pokud to dobre chapu, tak ty vlastne zadny logo nechces? :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6

Zpět na „FreeKec“