gorila
Častý přispěvatel
Příspěvky: 584
Registrován: 31.08.2009 0:00

Logo osobně nepotřebuju, ale nějak mi to tak přišlo, když to tady pročítám. Ale vůbec neberte můj názor nějak osobně. :-)
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

gorila: Jak píše DK je to o reprezentaci fóra ...
Kdyžbych většině lidí tady dal otázku, jaká firma má v logu modrého crawlera a oranžový nápis? Většina by řekla RC4WD ... a nevím o tom že by oni třeba používali 10 různých log. Ano je to sice firma a né nějaké "občanské sdružení", ale prostě je to reprezentuje a zná to každý !

A vysvětli mi cos myslel tím že toho nemáme dost z práce ? :lol:
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Já nemyslel, víc různých log. Na triku a na webu bych nechal nějaký logo, pro který se rozhodnem a na auto bych si dal jen text webové adresy pokud to logo nebude úplně scale :-). To by nikoho nemátlo.

A taky je to o zvyku, když nějaký logo budeme delší dobu používat, všichni si na něj zvyknou, budou ho brát a nepřijde jim divný, ikdyž nebude na první pohled dokonalý. Tím se ale nebráním hledání dokonalosti. :wink:
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Teda tady se to rozjelo :) Myslim ze logo ktere vsichni spojujou s timto forem je RC Expeditions. Ostatne to byl tehda taky porod :-D
Myslim ze pokud se Salvatore rozhodl, tak neni co resit.
Ja bych asi povazoval za nejlepsi kdyby bylo jedno logo na vse.
Nic proti Petrovo navrhu, ale neni to muj salek kavy a pneumatika dle me nevystihuje forum.
Ale ja se k navrhu nedostal, tak nebudu hlasovat ani pro a ani proti. Jen nastinim co jsem mel pripravene na navrh... byl by tam offroad v popredi a na pozadi hora a nad tim vsim znazorneny radiove vlny...
No ale stale nemam na realizaci cas, takze preju ostatnim vice casu nez mam ja a Padremu dobrou ruku pri vyberu ;)
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

LUB píše:. byl by tam offroad v popredi a na ...


nesmysl .. :roll: spoustě lidí se nemusi líbit auto ktere tam člověk znázorní .. Pneumatiky máme všichni a Offrouďácké téma to dost vystihuje ..
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Zajimava reakce... kolik pak ti je let? Kolik jsi toho pro toto forum uz udelal, nebo navrhl, ze si necemu dovolis rikat drze nesmysl???
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

No sorry Kage, tenhle postoj mi přijde taky dost brutální. Ty sis prostě našel svoji pravdu s kolem a ostatní je všechno špatně...

JUPÍ! To jsem přesně chtěl!
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Jak praví stará moudrost " V jednoduchosti je síla" tak bych následoval mnoho firem který jako logo maj prostě jen název nějakym typickym písmem...viz coca cola. To bych vzal to, co už tu na vrchu je použitý a basta. Stejně se nedohodnem jaký by tam mělo bejt auto, jestli tam nedominuje nápis offroad nebo expedice.....
Pak někdy kdyby se dohodla třeby výroba triček dal by se ten nápis naroubovat jakoby na nějaký auto, na bok gumy, nebo tak...ale nic složitýho ať je na první pohled vědět wo co gou
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
MadMaxRacing
Uživatel
Příspěvky: 267
Registrován: 27.09.2010 0:00
Bydliště: Strakonice, Cheb

-Kage- píše:
LUB píše:. byl by tam offroad v popredi a na ...


nesmysl .. :roll: spoustě lidí se nemusi líbit auto ktere tam člověk znázorní .. Pneumatiky máme všichni a Offrouďácké téma to dost vystihuje ..


Někdo zase má rád Dirt Grabbery a jinej Mud Thrashery a máš to stejný jako s autem...
Ultrafly PC-9, Ultimate 800
Mex Toyota Hilux, Scorpion 4x4
Spektrum dx6i, dx3c
http://madmaxracing.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Trewor: S tim textovym logem souhlas :)

Madmax: tak tak...to nakonec muzeme taky resit ze tam nesmi byt nake barvy, protoze se nekomu nelibi, atd
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

co kdybysme do loga dali Tiramisu - to ma kazdy rad
a barva bude hneda, protoze zeleny tiramisu se nedela

nebude pak duvod se hadat o znacce a barve
sorry za OT, ale to se uz neda

a par k veci
IMHO kdyz logo, tak musi byt vymysleny tak, aby se dalo bud v puvodnim tvaru nebo nejaka jeho charakteristicka cast pouzivat vsude - web, nalepka na auto, triko, ...

demokracie a volnost - dejte navrhy a bude hlasovat - jako obvykle nevysla
navic asi nikdo nemel moc odvahu to sem dat a nechat se rozcupovat
takze musela nastoupit osvedcena osvicena diktatura

na nekterych mistech se vice hodi obrazkove logo v plnych barvach, nekde v obrysech/zredukovanych barvach, nekde jen text, takze bych se primlouval, aby napis v logu byl v nejakem fontu (treba jako stavajici na webu), tak aby nebyl problem si ho podle potreb sam udelat treba jako nalepku na auto jiz mne vyhovujicich barvach
Naposledy upravil(a) komaar dne 17.02.2011 15:24, celkem upraveno 1 x.
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

LUB: To víš já jsem drzý, je to moje povaha .. nevím co by měl věk dělal s mým názorem a může ti to být jedno, takže klid velký pane LUBe :roll: A pokud člověk který neřídí tohle fórum nebo jak říkáš pro něj nic nedělá nemůže říct svůj názor, tak pardón ! :? S níkym se tu nechci hádat, nebo dělat rozbroje ... jen chci abychom každý řekli svůj názor i třeba na názory ostatních a domluvili se a společnými silami udělali něco co se bude líbit "všem" ..

salvatore: Neřekl jsem že všechno ostatní je špatně a nápad s kolem je to nejlepší ! ale přijde mi nesmysl dávat obrázek konkrétního auta ...

MadMaxRacing: To už je trochu extrémismus nemyslíš ?

Obrázek třeba defendra bych si uměl představit třeba v logu nějakého sdružení majitelů defů .. když tam dá někdo grabbery asi si ostatní nebudou myslet že jde o sdružení majitelů těchhle pneumatik :roll:

Trewor: Pouze textové logo je taky dobré, ale o to složitější udělat ho tak aby vystihovalo nějakou určitou tématiku ..
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Myslim si ze logo nahore v levem ruzku scela vystihuje tematiku tohoto forka
v jednoduchosti je sila vzal bych ten napis a narval ho do toho ramecku
jak mame rc expedice a bylo by to asi to nejlepsi !! Muj nazor kamenujte me

P.S.Nekdo muze namitnout proc to neudelam sam
Odpoved je prosta jsem pouha lopata a nevyznam se ani v jednom s tech
uvedenych programu a uz vubec netusim kdo je to ten vektor :wink:
Uživatelský avatar
MadMaxRacing
Uživatel
Příspěvky: 267
Registrován: 27.09.2010 0:00
Bydliště: Strakonice, Cheb

-Kage- píše:MadMaxRacing: To už je trochu extrémismus nemyslíš ?


Ano je to už trochu extrémní, ale stejné je to s tím autem. Když říkaš že je fuk jaké gumy, tak já říkám že je fuk jaká silueta auta. Je to offroad? Je! a tohle je o ofroadových autech. Stejně tak se můžou všichni majitelé terénních aut vztekat že se jim prostě říká "džíp" :lol:

Obrázek
Naposledy upravil(a) MadMaxRacing dne 17.02.2011 16:42, celkem upraveno 1 x.
Ultrafly PC-9, Ultimate 800
Mex Toyota Hilux, Scorpion 4x4
Spektrum dx6i, dx3c
http://madmaxracing.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

-Kage-: na tebe ani nema cenu reagovat a uz vubec ne se zlobit... mas to proste v povaze ... viz. tve prispevky Obrázek
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz

Zpět na „FreeKec“