Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Pedro píše:a záleží na vkusu každýho soudruha co si vezme a co si nalepí a kam :D

Ono spíš záleží na tom, kdo se bude dělat s několika variantami nápisu a potom to dávat dohromady a rozesílat.

Jinak mě se nejvíc líbí LUBův návrh s velkým červeným X, ale z auta nechci mít omalovánku, proto jsem pro nápis jednoduchý jednobarevný...
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Já jsem také původně myslel takovou věc. Podle mě tyhle řezané budou ze všeho nejlepší. Udělal bych BÍLÉ a ČERNÉ. Ať si každý vybere.

Obrázek

Jinak proužek na SPZ od Honzy je povedený. Ještě bych před to přidal to WWW, aby to trklo každému idiotovy, který se na to podívá.

Obrázek

Jinak z těchto log tedy chceme ještě nějaká použít?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Jen pro info, proužek na RZ se opravdu nebude tisknout jako půl metru široký a dva cm vysoký pruh. Bude to normální řezaná bílá samolepka jak navrhuju já. A s tím defenderem a crawlerem vedle si nejsem jistej jestli to půjde technicky zrealizovat. Podle mě je to moc malý, na to aby se to řezalo(ale můžu to zjistit, pokud by bylo dost zájemců). A stejně to nebude vidět ;)
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Neeee... pod SPZ (RZ jak to tady někdo správně napomenul) to nemůže být řezaný. Co mi chudáci co tím potřebujeme překrýt plky o "Palace Butovice"???

A nevím jestli tam auta vůbec dávat. Spíš ten nápis klidně hodně roztáhnout aby byl dobře čitelný a nevím jestli něčím doplnit. Určitě přehlednější font, prosím.

Jinak co se týče samolepek - udělám zítra jiný thread kde to přehledně zpracuju... ale až zítra dneska mažu spát :-)
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore: A nevyplatilo by se ti koupit novou "celočernou" podlozku pod RZ a rezanou reklamu si tam nalepit? Tady jsou treba za par kacek a jeste k tomu gratis potisk dle pozadavku. Teda aspon tak jak jsem to pochňopil já :D
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=OTQx&akce=detail&id=5415
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

No jo tam Ti ji potisknou zadara a dovezou zdarma a kdesi cosi, ale musí se jich vzít 60 - sejde se nám to tu?
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

no 60 nejni až zas tak moc...máš 2 na auto, čili 30 aut, já bych vzal určitě na dvě auta...a bylo by to takový řekněme elegantnější řešení, než přelepovat origo...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Pokud se nesejde (ja napriklad nechci ani na jedno auto pac na obou mam klubove podlozky jineho klubu :lol: ) tak je imho nejlepsi udelat rezanku a kazdy si koupi za par slupek prazdny cerny ramecky a nalepi. Salvatore nebude muset recyklovat autopalace podlozky :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

No aaaa neeeeebo se da (v tom grafickym studiu kde se budou vytvory nechat delat) taky objednat pro eventuelni zajemce pouze prouzky cerne samolepici folie v patricnem rozmeru kterezto se prilipnou ponejprv na RZ (SPZ)a na to se posleze da nanest rezanka... tak a je to. Objednavka tabulek je timto paseeeeeeeeeee :wink: Dekujeme za pozornost :D
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Sorry, že ještě rejpnu do SPZ. Nevím a neznám možnosti tisku a řezanky, ale přijde mi to jako se drbat pravou rukou za levým uchem.
Není jednooduší udělat rovnou černý pruh s bílým nápisem a to at si každej lípne kam chce? Přelepí se tím "autopalace butovice", dá se to nalepit na černej rámeček.... zkrátka cokoliv.
Ale měnit rámeček a na to lepit řezanku nebo lepit nejdřív černej pruh a pak na to řezanku.....já nevím, ale přijde mi to zbytečně složitý :?
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Zjednodusene receno... je to sice jednodussi pro nas, ale ne pro nase penezenky. Od boku strelim... rezana grafika proti tisku by mohla vyjit az treba 4x lacineji (cerpano z ceniku graf.studií na netu). Samozrejme vse je zavisle na narocnosti zadavatele :-)
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

ok, to je dobrej argument , to je potom jiná :wink:

btw: Máš aspoň lehkou představu o jakých částkách se bavíme? Nemám s tím žádnou zkušenost a nevím :)
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Pedro píše:btw: Máš aspoň lehkou představu o jakých částkách se bavíme? Nemám s tím žádnou zkušenost a nevím :)

O podobných částkách, jako jsi mi posílal za samolepky ;)
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Mel bych take zajem o nejake klubove samolepky,mohl by me nekdo kdo ma
nejake navic poslat SZ abychom se nejak dohodly co a jak diky
Uživatelský avatar
sanys88
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: 21.04.2009 0:00

Gluck píše:Mel bych take zajem o nejake klubove samolepky,mohl by me nekdo kdo ma
nejake navic poslat SZ abychom se nejak dohodly co a jak diky



bral sem si 10velkejch a 10malejch tak by sem ti mohl jednu nebo dve sady od kazdyho venovat :D

Zpět na „FreeKec“