Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

cores píše:Počkáme ještě na vyjádření BIG BOSSE.Měl by tu snad být příští týden.


Souhlas s Corísem. Šéf je šéf.
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

carlos46 píše:
cores píše:Počkáme ještě na vyjádření BIG BOSSE.Měl by tu snad být příští týden.


Souhlas s Corísem. Šéf je šéf.


Jasny panove, pokud byste neco pak chteli, staci rict ;)
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Pekny jsou vsechny,nechame to na sefovy at rozhodne. :)
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Jen tak pro zajimost vic barevnych (barvy jsou rozhozeny prevodem formatu, upravou velikosti atd. v realu to bude ok, defakto zakladni barvy ve CMYKu) varijant.

Taky jsem zkusil verzi pro cerne (tmave) kastle kde by nemusel byt cerny okraj moc videt.

Jinak Martin NEtiskne BILOU, pro nas to znamena ze by se to tedy tisklo rovnou na bilou samolepku, pripadne ze tam kde je ted bila by to bylo pruhledne, coz je asi ale blbost?

Obrázek
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Myslím, že na některých autech by další barevná samolepka působila přeplácaně. Osobně bych byl pro jednobarevný provedení.

A mimochodem, mám tady ještě cca 20 velkých samolepek RC Expeditions.
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Jsem pro původní dvojku,teďko v poslední řadě vlevo. :D
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

cores píše:Jsem pro původní dvojku,teďko v poslední řadě vlevo. :D


Taky, taky...
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

carlos46 píše:
cores píše:Jsem pro původní dvojku,teďko v poslední řadě vlevo. :D


Taky, taky...


ok, prestanu vymejslet blbosti :-D
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Zdar hoši!
Omlouvám se za zpoždění, byl jsem na dovče a teď ještě na chalupě - tam jsem teda i připojení měl, ale jen přes mobil a bylo to dost útrpné. Corís mi dokonce volal, abych tady na to kouknul, ale blbě se mi to načítalo, takže jsem si to nechal na teď co jsem přijel domů.

No k samolepkám. Upřímně se mi dvakrát tyhle "SPZ" dvakrát nelíbí. Lépe řečeno mě to nějak nepřesvědčilo. Docela se mi líbí ten návrh LUBa (15. stránka) protože to písmo není takové sterilní. Jen by to chtělo doladit to "X" - co? A jinak z těch návrhů KKA se mi nejvíc líbí ten čvrtý (14. stránka)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Z těch dvou zmíněných bych preferoval čtvrtou od KKA,ale je mi to nějak jedno,hlavně že tam bude naše logo. :D

Zítra mažem do Itálie na týden,tak kdyby došlo na objednávku,tak si prosím pro mě 10ks od každýho formátu z malých a popřípadě na 1/1 velký 3 kusy.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

No souhlasím s Corísem. Je mi to celkem také jedno, Hlavně, že tam bude to logo.
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore: Ahoj, navrh s mensim X je take, ale chtel jsem prave aby tam neco upoutalo pozornost. Ani nechtej videt dalsi bejkarny co jsem zkousel..hi hi. Na 15 strance jsem doplnil tedy i tu variantu s mensim x a dal tam i navrh v barvach v kterych byla samolepka RC Expedition.

Ale popravde kdyz uz se KKA s navrhy delal tak by mu to urcite prislo lito ze by se neco nepouzilo a ten co jsi vybral ...tu variantu c.4 ze 14 stranky jsem mel jako druhyho favorita :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Apropo - když už jsme u těch SPZ - tak co nechat udělat takový ty pásky na spodní část rámečku SPZ u auta 1:1?? Osobně bych si peachoviny o Palace Butovice klidně přelepil... co Vy na to přátelé?

Jinak bych teda poprosil, jestli může LUB doladit ten svůj návrh (respektive to "X") a pak jestli mi může ještě někdo vysvětlit takový detail, kam by se to na modelu líplo taková samolééépka?
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

LUB píše:Ale popravde kdyz uz se KKA s navrhy delal tak by mu to urcite prislo lito ze by se neco nepouzilo a ten co jsi vybra


KKA bude v pohode at se neco vybere nebo ne, ja se tim aspon chvilku zabavil, vubec me navadi kdyz bude neco jinyho, zadnej problem ;)
Naposledy upravil(a) KKA dne 26.07.2009 18:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

salvatore píše:... a pak jestli mi může ještě někdo vysvětlit takový detail, kam by se to na modelu líplo taková samolééépka?


No asi kam by kazdej chtel? :) Ja osobne jsem si to predstavoval pekne pod dvere, asi tam co si nekteri davali "RC EXPEDITION"

Zpět na „FreeKec“