Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:...jestli může LUB doladit ten svůj návrh (respektive to "X") a pak jestli mi může ještě někdo vysvětlit takový detail, kam by se to na modelu líplo taková samolééépka?

Je to doplneno na 15 strance jak varianta s malym x, tak strednim x :wink:
Umisteni bych taky asi nechal na kazdym kam se mu to zrovna sikne.
A cetl jsi navrh od Mocheeka? Udelat jen rezanou variantu v "nekolika" velikostech? Me se to porad docela zamlouva... varianta 4 od KKA by taky mohla byt rezana... ale ta moje by musela byt zasejc formou tisku.
SPZ prouzek na velky auto neni spatnej napad... jen u me uz je tam reservovany misto pro www.pavelini.cz ... mam za to sponzorske vyhody nebo jak se tomu nadava :D :D :D
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

OK, takže to shrnu do několika otázek:

1. Máme tedy možnost tisku? Nebo to mám shánět? Ale to jak to pořešil LUB (tuším) s těma původníma nálepkama, bylo asi docela dobrý, ne?

2. Může někdo změřit a byl by zájem o ten pásek pod SPZ 1:1? Nějaký návrh?

3. Pokud bychom teda vzali dva návrhy od KKA (druhý a čtvrtý) a jeden od LUBa (asi teď ted druhý, nebo třetí) jaké počty a rozměry tisku?

4. Zapoměl jsem na něco? :-)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

2: Sem to byl změřit a pásne tam 20mm na výšku a 500mm na šířku.
Já tedy raději obyč logo samolepku velikosti cca 100mm.

3:Líbí se mi návrhy od KKA takže jak jsem psal po 10ti kusech č 2.
Velikost navrhuji 1,5cm a 4cm.

4:?
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

...přihodim do debaty eště něco trošku jinačím stylu...
Obrázek
Obrázek
co vy na to?ať už malý na modely, nebo větší na 1:1 auta...nebo kamkoliv jinam...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:1. Máme tedy možnost tisku? Nebo to mám shánět? Ale to jak to pořešil LUB (tuším) s těma původníma nálepkama, bylo asi docela dobrý, ne?

LUB to kreslil a já jsem to nechal dělat a rozesílal jsem to. Jak jsem psal o pár stránek výš, tak možnost tisku pořád je...
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

leprasol: Zrovinka sem na tendle styl myslel :D trochu jinej font a to logo s defikem bych si frknul na triko .)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

mocheek píše:LUB to kreslil a já jsem to nechal dělat a rozesílal jsem to. Jak jsem psal o pár stránek výš, tak možnost tisku pořád je...


Aha, sorry! Tak jestli se nějak ostatní vyjádří, tak by si to nechal pls udělat, jo? Ale těch vyjádření máme zatím nějak málo...
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore:
KKA taky psal, že si bude nechávat něco dělat. Tak pokud se vybere jeho návrh, asi bude lepší když to nechá udělat on. Jinak samozřejmě to pro mě není žádný problém. Mám připravený další věci na tisk, tak to k tomu přidám.

Ještě ses nevyjádřil k mému a LUBovu návhu udělat jen obyčejný nápis a vyříznout to. Několik velikostí, dvě barvy-černá, bílá.... prostě taková "sada"
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

deekay píše:leprasol: Zrovinka sem na tendle styl myslel :D trochu jinej font a to logo s defikem bych si frknul na triko .)

Trička je taky možné nechat udělat ;)
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Cau lidi,me se libi ten Lubuv puvodni navrh s tim velkym X.Ty ostatni my prijdou moc formalni,ale pokud se bude neco delat podridim se vetsine a jdu do toho.Samolepka na ramecek SPZ neni spatnej napad,tu bych bral taky a tricko by se taky hodilo. :D PS-mozna i cepice by nebyla spatna
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Ja bych si taky neco vzal, ale ted se v tom trochu neorientuju, kdyby nekdo rek, co se teda bude delat a v jaky velikosti, pak reknu kolik jakejch chci.

mocheek píše:A mimochodem, mám tady ještě cca 20 velkých samolepek RC Expeditions.


Jestli uz nikdo nechce, tak bych nejaky vzal, asi pri expedici co ?

2 BoB: Ta cepice by byla skvela 8O
Obrázek
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Cítuji:
Pokud bychom teda vzali dva návrhy od KKA (druhý a čtvrtý) a jeden od LUBa (asi teď ted druhý, nebo třetí) jaké počty a rozměry tisku?


tyhle jsem myslel. A ten pásek pod SPZku bych fakt vzal, to by bylo dost dobrý!!!

Triko se připravuje, ale bude to trochu náročnější akce...
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Trochu odskocim od tematu,ale nedalo by se nechat vytisknout i ty miniespezetky bez pismen.Ze by si je tam mohl kazdej dopsat fixou? :D
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

tedy ... jaksi... zkrátka, je v tom pěknej guláš 8O 8O 8O
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Souhlasím si Milanem. Je v tom trochu bordel.

salvatore píše:Cítuji:
Pokud bychom teda vzali dva návrhy od KKA (druhý a čtvrtý) a jeden od LUBa (asi teď ted druhý, nebo třetí) jaké počty a rozměry tisku?


tyhle jsem myslel. A ten pásek pod SPZku bych fakt vzal, to by bylo dost dobrý!!!

Triko se připravuje, ale bude to trochu náročnější akce...


JEN PRO UPŘESNĚNÍ, JEDNÁ SE TEDY O TYTO NÁVRHY?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jinak co se týče triček, čepic, pásků na SPZ 1:1 apod. tak jsem pro všechno :lol:

Zpět na „FreeKec“