Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

Ja nedostal nic. :sad: :sad:
Nejradši bych si udělal ježiška teď a sám.
Nemáte někdo doma zbytečnou kabinu na Liazku jako má kolega "Tomhabmw" v avataru,koupim. :OK: ??
Naposledy upravil(a) Max dne 25.12.2015 18:09, celkem upraveno 1 x.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

U me klasika, nejaky mekky, něco na zub, trocha krasy a pak par kitu, který sem si pro jistotu nadelil sam, abych mel přes svatky co sroubovat. :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

Ježíšek v poho. Krom spotřebních věcí (jako flaška, nebo placatka, nebo kartáč lahvoňů), jen
Obrázek

a pak taky
Obrázek

a na závěr něco na letování
Obrázek

Tak jsem na to letování zvědavej. Už mám v hlavě co všechno sletuju, ale jak se znám a vím kolik je volného času, tak to nebude tak horký :-D Ale samozřejmě se toho trochu bojím, ale jsem kluk šikovná a tak se to poddá, LEE frames ze mě asi nebude, ale snad do budoucna nebudu potřebovat otravovat nějakého Bifiho s rámama... To víte, napřed dcerce Gábince celopboudu na Chevíka (už jsou jí tři tak má auto takřka po kupě, po novým roce doufám vyjede do Vimperka po svejch). Pak sletuju nějakej ten nárazníček nejstaršímu Matějovi na Defa a až to budu trochu umět, tak si orámovat svýho MB Actrose, na SCXu si vylepšit nárazníčky, prostřednímu Tondovi budu v zimě přestavovat komplet auto sakum prdum, tak to bude ještě spousta nápadů.... Takže poletováníčka bude ažaž!

Jo a ti moji dva mládežníci tak nějak pod stromkem našli airsoftku Colta a druhej Smith&Wesson, a tak se na tatínka usmálo štěstí a taky tam jednu našel
:-D Samozřejmě manuálku, abych dětem stačil. Není to sice jako za starejch časů, kdy jsem v pětadevadesátkách se svým Marujáckým AKM-SU běhal po lesích, ale klucí povyrostou, bude líp...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

Paradne jsi vyresil ten horak, tohle je prijemna frajerinka, uplne vidim jak jsou ty trysky poruznu sikovny, hlavne ta siroka, obcas potrebujes nahrejt sirsi pruh a kdyz to jen bodujes tak si dycky svarem vedle povolujes ty okolo.... Tohle bude super!
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

To doufám, ale zapomněl jsem co to bylo za tu bílou pájku jak jsem na ni valil voči - ta bílá tyčinka se stříbrem a takový ty číslíčka k tomu. Kdybys dal nějakej ten tip nebo rovnou odkaz. A co se týče těch hořáků, pokud si pamatuju, ten velkej dává nějakejch 800°C, zatím co ten tenkej 1500°C. Každej bude dobrej na něco.

:tleskam:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

Prides do kramu se svarecskejma potrebama a reknes "stribrnou pajku, tricitku". Oni se te zeptaj "Dvojku nebo jedna trojku" a ty na to mazacky "Tu slabsi.." a kdyz pude do tuhyho tak na tebe zkusi "mam tady este s primesi - a ted rekne nejakej hroznej prvek - a ty musis "ne, normalne tu bilou" a je to.



Mimochodem kdyz jsme u tech darku, Jezisek nadelil 7lety dceri stereo a k tomu posledni album Trech sester Fernet Underground. Rikam si proc uz hraje potreti ta sama, tak nakukuju a nacapal jsem ji s bookletem jak poctive drti text :-D
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

Kucí ta zelená podložka je řezací,matroš po ní neklouže páč je to z nějakýho gumoplastu a když do ní řízneš nožem tak jí nerozřízneš.Dělá se ní ní fakt skvěle.

Na montování je ale lepší gumová,mám od HPI HERE a dá se srolovat ;-)


Já si nadělil ASSO RC10 co na mě čeká v krabici a Kyosho Beetla z roku 1983.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

Já si vzpomněl, že jsem si o prázdninách nadělil Blackfoota, tak jsem šáhl do skříně a postavil ho, zatím bez dekálů.
Obrázek
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

A tak to je dobra oddechovka. :YOP:
Obrázek
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

Ta ja si kupujem darceky pocas roka, cize Vianoce boli eroticke ( na stromceku gule a pod stromcekom k..... ). Ale nevadi, v modelarskom obchode ostalo plno plastikovych modelov, ta ked akoze idem daco "vybavit do mesta", tak nahodou "idem okolo" a stale sa na mna nieco nalepi :-D .
Minule ural 4320 1/37 a teraz Kraz 255B 1/35.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Mara
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 03.12.2011 0:00
Bydliště: Dobříš

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

Pozdě ale přece,Ježíšek přinesl pod stromeček Axial RR10 Bomber ;-).
AXIAL SCX10 "Suzuki Samurai"
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

Tak jak to vidíte letos. Z tajných zdrojů vím, že tam někde je ukrytej kit G-cka na MF-01X :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

U nás letos Ježíšek na modelařinu snad po 5 letech zapomněl... Bude tam jen pár kusů nakousanejch jablek od Jobse á nějaký ty věci ke zvukařině... :-) Nápravy by byly nápravy, ale znáte to... :-D
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

Tak letos Ježíšek u mne chodil již v říjnu a prasknul se fakt hodně přes kapsu pod stromeček by se to nevlezlo , ale něco malého tam snad ještě bude . (Lahvinka Letos něco z jihu takže výběrové Ouzo , nějaká pc hra a kousek měkkého. Vim to jistě letos si naděluji sám.
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vánoce, Vánoce přicházejí...

U mě Ježuch chodil ve čtvrtek. :evil: nadělil mě ho.no a musel jsem zaplatit za opravu auta 17 litru v Kč. :twisted:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:

Zpět na „FreeKec“