Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Miku, ty si vlastně neokusil nic jinýho než crawlery ne? Nebo vlastne si měl jen tu osmnáctinu, Vadetta nebo co to bylo zač, ten růžovej drak :-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

ja si chtel orazit od nitro monstra a zaroven skusit neco novyho, pekny byli crawleři po chvilce hledani sem uviděl auta ve scale stylu a bylo jasno a sem rad že sem to udělal :D
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

No tak co se týče mě, tak já se SCALE nikdy nezačal. Mám jen polovičního crawlera s bílou lexankou :lol:
Naposledy upravil(a) carlos46 dne 15.06.2009 8:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Lee93 píše:Miku, ty si vlastně neokusil nic jinýho než crawlery ne? Nebo vlastne si měl jen tu osmnáctinu, Vadetta nebo co to bylo zač, ten růžovej drak :-D


Ja sem dlouho delal letadla, pak chvili vrtulniky a nakonec auta.
Tam sem zacal s off-road 18-tinama (Mini Quake - toho mam porad, pak Vendetta pozdeji ve verzi ST - tu mam taky furt). V desetinach sem zacal rovnou crawlery (prvni inspirace byla z youtube - to sem cumel s cim to ti amici po tech sutrech jezdej) a od tech uz to neni ke scale autum zas tak daleko. Nikdy sem nemel zadny on-roady ani cmoudy s jednou vyjimkou (Carson 1/10 spalovak on road, ale ten sel rychle z domu, nebylo pobliz kde jezdit). Nakonec slo z domu vse, co ma co docineni se spalovakama (vetsinou veci na letadla).

ELEKTRO a OFFROAD forever :)
Obrázek
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Tak já toho dělal taky dost nejdřív rychlý elektry 1:12 pak 1:10 potom letadla všeho druhu a vrtulníky a mám už jenom metrovýho elektrickýho Jet Rangera ale poslední hit jsou u mě tyhle scale auta.Je tu pohoda klídek žádny stresy klídek a je to i v přírodě.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Bylo ještě hodně čerstvé jaro v roce 2004, když přijel kolega, zazvonil a že se musím jít dolů na něco podívat. Jdu a měl tam čtyřkolku (jako kastlí, poháněna byla zadní náprava bez difu) z Tesca. No měl jsem k tomu samozřejmě despekt a kolega, že by to chtělo něco se spalovákem, že tohle je fakt srajda. Upozornil jsem ho, že je to docela drahá legrace. To mu nevadilo, ale nevěděl kde model koupit. Takže se šel koupit Savík. Byli jsme v Hangaru a Savíka koupili v SCZ u Mííry Martiny ve Štěrboholech. Měl jsem ho doma a byla to láska na první pohled. Nevěděli jsme absolutně co s tím, tak to se mnou zaběhl nějaký kluk a jezdilo se. Na druhém ježdění se samozřejmě posral Spur Gear. Když to kolega viděl, tak řekl, že já to budu mít doma a on když se bude chtít svést, tak mu to přistavím. Chtěl za život toho modelu dvakrát.
Na podzim jsem jel se Savíkem první závod. Tenkrát s buggy v jedné skupině. Na podzim 2004 jsem skočil do Mini-Z MR-01 s kastlí Porsche abych mohl jet závody. Druhé Mini-Z mi půjčil jeden kluk - válelo se mu doma a nebavilo ho. Byla to velká výhra jet s Mini-Z s půjčovacím transporderem nalepeným na zádech jak obrovský batoh.
Na jaře 2005 jsem nakoupil Kyosho FW-05S - okruhovou on-road desetinku. To byla moje fakt láska. No ale pak už to jelo...
Buggy, další Mini-Z (to už Formule) atd...
A pak jsem objevil Mini-Z Overland. Toho jsem dostal k vánocům 2007 (Pajero) a byl jsem na SCALE cestě. S jedním kámošem po ICQ jsme vždycky obdivovali ty starý Tamiya podvozky a pak se najednou objevil High Lift s Fordíkem. Čekal jsem na první dodávku do CZ jak na smilování... a už to bylo :-)
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Tamiya a její Hilux 8)

Zpět na „FreeKec“