Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Důvod koupě scale?

Copak vás přivedlo ke koupi scale káry?

Dělal jsem spalováky a chybělo mi takový to domácí kutění a jak jsem zahlídl tuhle krásnou věcičku, bylo rozhodnuto. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Me to v podstate vubec nezajimalo, prozkoumaval sem crawlery, kdyz to tady jeste nebylo a potkal sem Vas v Bohnicich na skalce kdyz sem tam byl s Axialem. No a uz to bylo. Myslim, ze to misto bylo priznacny. :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Mě přinutila ta pohoda a žádné strsování. Navíc mě už dríve fascinovaly Jeepy a pod, jak si ladně hrají s terénem.
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Mě přinutil žíluv obchod :lol: - když sem si chtěl koupit něco rychlýho tak sem zavadil na savage.cz o ziluv profil a o jeho Brata a tak sem se dostal k cc-01
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

No mě se líbila a líbí ta opravdovost ale rally taky není špatná :lol:
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

no já měl předtim CrossTigera a E Savage a zjistil sem, že v mě moc neba lítat a skákat, ale spíš mi vyhovuje pomalá technická jízda, na což ovšem tyhle modely moc nebyly...tak sem koupil axíka...jako crawler vydržel chvíli, ale štvalo mě, že vypadá spíš jak pavouk než jak auto...a jelikož sem měl doma z dřívějška nikko mergla a sjížděl sem na netu rccrawler a scale4x4, zkusil sem to dát dokupy a bohužel sem tomu tak trošku propad:D
fascinuje mě na tom taková ta pohodička, klídek ale na druhou stranu je super i takový to hecování a koušení...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

To ja litam RC heliny a strasne me stvalo,kdyz nebylo pocasy,treba moc foukalo nebo tak neco a nedalo se litat.Sedel sem doma nebo na chate a byl nastvanej a v tom mi blesklo hlavou( mit tak nejake auto do terenu,to bych tady nemusel sedet ). Zacal jsem koukat na modelbazar a uvidel tam i Ziluv inzerat asi dva mesice jsem trpel a odolaval a pak jsem podlehl. :) Jsem rad a bavi me to. :D
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

No zacalo to loni na konci srpna u gyzma na chate, kdyz mel WheelyKinga a jezdil s min v lese pres parezy atd., tak jsme premejsleli o necem pomalym a peknym, 3 mesice cumeli na youtube, obchody az u nas obou nakonec skoncily Pajera... :)
ondro280
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 30.04.2009 0:00
Bydliště: SR-Vinicne
Kontaktovat uživatele: WWW

ja som sa do off-road moc nechytil a cc som kupil preto lebo kamarat mal hiluxa a ze budeme jazdit spolu ale 2 dni po tom ako som ho objednal mi volal kamarat ze predal hiluxa takze teraz nemam s kym jazdit a preto coskoro uvidite moje auto na inzerate


P.S. -racej budem davat cash ho drift vybavenia :wink:
TT-01 Drift
TT-01 CH prerobena na drift ,upravena na rally
Mazda RX-7,audi a4 Avant ,A4 DTM,BMW 320 si...

CC-01 Pajero
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Já jezdil drifty a pak mne to najednou přestalo bavit. Chtěl jsem prodat Xraye a při hledání inzerátu narazil na fotky F350, tehdy za 10k !!!. Jelikož se mi ozval člověk kousek od místa kde prodával toho Fordíka nebylo co řešit. Za Xraye 10k putoval k původnímu majiteli F350 :) No a pak už to šlo ráz na ráz. Musím říct že do té doby se tu skoro nic "scale" nedělo a že jsem tomu rád pomohl :D
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja videl kdysi na RCauta.net Salvatoreho povidani o F350 a jelikoz je to muj oblibenej pickup, pidil jsem se dal. Nakonec jsem si nekdy na podzim rekl, ze si nadelim F350tku k vanocum, ale nevydrzel jsem to a zachvili byla doma :lol:
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Zpocatku jsem ani netusil ze neco takoveho existuje.Jezdil jsem uz nejakou dobu a premyslel co dal.Chtel jsem nejake pomalejsi auto.se kterym by se dalo jezdit v terenu.Rozhodoval jsem se mezi krawlerem a offroudem,do te doby nez jsem uvidel Tamiya High Lift.Zacal jsem patrat po netu a nakonec skoncil u Zily ve shopu. :D
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

deekay píše:Ja videl kdysi na RCauta.net Salvatoreho povidani o F350 ....


Jo taky sem to tenkrat hltal :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

loni na podzim jsem v televizi viděl pořad o RC rallye, to mě nadchlo, protože rallye mne vždy zajímala, a protože jen sedím a tloustnu, řekl jsem si, že to bude dobré, běhat za autem po lese, a tak jsemzačal na internetu shánět informace a náhodou jsem narazil na Tamiya fórum a na Gemu, ten mne má na svědomí, jak jsem uviděl jeho F350 a následné články ostatních bylo rozhodnuto...
Uživatelský avatar
l3stat
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 01.01.2009 0:00
Bydliště: Golčův Jeníkov

no původně sem se zakoukal do reva
pak sem začal pročítat různý fora a diskuse dospěl sem k závěru že bych neměl s kým jezdit tady v okolí a četl sem o hifh-lifu to mě nadchlo že je to klidně i na procházku s klukem a tak na pohodu tak sem model pořídil a jsem s ním spokojený

Zpět na „FreeKec“