Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Pravda, rám přijde dovnitř, ale ještě něco v plánu je :mrgreen: ale to už neřeknu ani kdyby ste to uhádly :mrgreen:
Tohle číro znám, ale tohle kolem tý střechy se mi nelíbí :mrgreen:
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jsem byl trochu pracovat zas a začal jsem tvarovat jekly který se vloží do ''nosníků'' Ale jelikož mě po 2 hodinách zradila flexa, přestala se semnou kamarádit :mrgreen: tak jsem ani nedodělal zadní čast :sad:
Obrázek

Ohyb dolů jsem ani neudělal :sad: :mrgreen:

Obrázek
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Ježiš ty v tom fakt děláš rám :lol: To je pěkná pakárna ale za tu práci to stojí.
My jsme dneska měli taky zábavu.
Obrázek
Jaksi umřel zadní dif. konkrétně osička planetek. Naštěsí se doma válel zdravej z Diskárny 8) Fakt jsem si užil vybírání zbytků planetek z nápravy :twisted:
Ale hlavně jsem u dílny okukoval jedinýho Jeepa Jeepstra v republice...zelenej, rok68 kastle skoro bez koroze a netknutej lak no prostě :OHNO:
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak to bych asi slintal 8o jooo s diffem mám i já skušenosti, už 2x se mi vyškubalo talířový kolo na předku, no hrůza :mrgreen: tohle jsou poslední přední převody co tam půjdou teď, pak už budu řešit vážně jiný nápravy :?
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak mi včera konečně přišly nový tlumiče na zadek (z Patrola GR) 5 týdnů čekání na ty trotly v autokelly než je sehnali :mrgreen: v Den kdy sem tam měl namířeno udělat bordel, tak přišly :mrgreen:
Obrázek

Tak brzo čekejte, že bude hotová zádní náprava a proběhne první testování křížení :twisted:
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Ještě by to chtělu nějakou tu podlahu :-D :CHI:
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Ta na testování neni potřeba :-D Dneska sem dodělával kufr, dělám to od zadu :mrgreen:
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak mám hotový rám viz fotky ->
Vím, mám tam bordel, ale už tam neni :mrgreen:
Příště bych už možná mohl vařit, ale ještě se musí něco ladit atd. Furt je práce nad mraky... :mrgreen:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Asi se zeptám blbě, ale bude to ještě jezdit? Nebo to bude jen na poličku do obýváku? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Koukam ze i zde je par nadsencu pro jeepky 1:1 :wink: ´
No pustili jste se do pekne stavby,klobouk dolu.
Jinak neslo prehlednout na te fotce co svacite na kapote XJecka ze uz mate taky pekny acka na predni naprave,proste ty dany nejsou stavene na tuhle zatez a ohejbaj se,kor kdyz se pozijou 33 jako mam ja.Ja mam ted doma pripravenej obal na danu 30 a budu ho celej vyztuzovat protoze se chci pustit do dalsi stavby Xj a to 3dver XJ rv.2000 4.0 Automat a budu u nej rezat strechu za ridicem a bude s toho neco jako comanche,ale s plnym zadkem.Ten jeep je hrozne jednoduchy autoa da se snim hodne laborovat.Jinak preju hodne uspechu ve vasi praci s jeepkou.
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Lee, vždyť to jezdí :mrgreen: jen furt nějak neni čas dovařit vzadu uchycení na pružiny a tlumiče :sad: jak říkám, do léta to bude jezdit :) ať už tam bude hotovej interier nebo ne, vyvařenej bude určitě :mrgreen:

Zila, Naprostá pravda, nadšenec jsem :) Jinak s ohnutou nápravou jsem problém nikdy neměl, nebo o tom radši ani nechci vědět :mrgreen: jediné co, tak převody v diffu na tom předku mě zlobí...bývalé gumy byli 34, teď už jsem šel na 33, ale vypadá to blbě s nima :sad: :mrgreen:
PS: Díky a taky přeju hodně štěstí do stavby :wink:
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Ty ja te nechi nejak strasit,ale ono mi na te fotce pripada ze mas uz Acko a to je predzvest ohle napravy.
potom to v te predni naprave vselijak divne zni pri prirazeni predku.
Jakou mas pridavku?
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Pošli fotku, kouknu na to, možná sem to přehlídl, přídavku mám NP 242J, co si pamatuju tak to nic nedělalo při přiřazení :?

Zpět na „FreeKec“