Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

ty posledni fotky mi pripomnely hlasku "There's no floor in a floor!"
Ale pekny to mas, tim vic ze je to delany vsechno doma :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

deekay píše:ty posledni fotky mi pripomnely hlasku "There's no floor in a floor!"
Ale pekny to mas, tim vic ze je to delany vsechno doma :)

Díky moc, to potěší :)
Já se právě divil na čem to sedim :mrgreen:
Né že bych nevěřil podvozkům který sou vyskoušený...Ale dát za podvozek 60 000,-? to je zlodějina :mrgreen: A přijde mi to pak, jako bych to auto nepostavil já, jen to složim z dílů který sou koupený a hotovo...Ale takhle jsem do stavby zapojenej i já :) to je můj názor :mrgreen:
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

monk píše:Né že bych nevěřil podvozkům který sou vyskoušený...Ale dát za podvozek 60 000,-? to je zlodějina :mrgreen: A přijde mi to pak, jako bych to auto nepostavil já, jen to složim z dílů který sou koupený a hotovo...Ale takhle jsem do stavby zapojenej i já :) to je můj názor :mrgreen:


To samý u modelů. Modelařina je podle mě to, co si sám uděláš, ne to co si kde koupíš a složíš jak puzzle. :idea:
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Nj to ja to umim jen skladat, at uz jde o modely nebo 1:1, holt v panelaku vybaven cinskou akuvrtackou moc parady neudelam :mrgreen:
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Podlaha je pěkná, si můžeš hrát na Flinstouny :lol:
3link máš koukám na 2kloub...pěkný.
Jak se ti tam válej ty Lka...ty ještě pujdou zespodu na ramena? Ono když ohneš rameno tak je pak cesta domu o hodně zábavnější :twisted:
Vrzání listů je prd proti neříkání bubnovejch brzd...to je občas jak medvěd. :lol: Neuvažuješ o kotoučovejch? Pokuď to jde.
Ty tlumiče doufám nebereš už jetý? Když přehodíš už vyklepaný tlumiče za nový tak je to jak přesednout ze školní židle do křesílka..
S těma komplet podvozkama máš recht...když si to člověk udělá sám je z toho mnohem větší radost. Takže hodně štěstí do přestavby
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Trewor píše:Podlaha je pěkná, si můžeš hrát na Flinstouny :lol:
3link máš koukám na 2kloub...pěkný.
Jak se ti tam válej ty Lka...ty ještě pujdou zespodu na ramena? Ono když ohneš rameno tak je pak cesta domu o hodně zábavnější :twisted:
Vrzání listů je prd proti neříkání bubnovejch brzd...to je občas jak medvěd. :lol: Neuvažuješ o kotoučovejch? Pokuď to jde.
Ty tlumiče doufám nebereš už jetý? Když přehodíš už vyklepaný tlumiče za nový tak je to jak přesednout ze školní židle do křesílka..
S těma komplet podvozkama máš recht...když si to člověk udělá sám je z toho mnohem větší radost. Takže hodně štěstí do přestavby


na tlumiče čekám samozřejmě že nový :) moc neznám firmy na patroly, tak snad nipparts budou dobrý :) teď trošku vůbec nevim co se děje, kde se mi válej Lka? :mrgreen: :mrgreen: uvažoval jsem o kotoučových, ale co dělat dřív? :mrgreen: to že cherokee nebrzděj, to je všudy známý, ale já dostal do ruky brzdovou pumpu z GRka, a cherokee brzdí tak, že nikdy žádnej takhle nebrzdil :mrgreen: ohlý rameno ještě jde, ale co tohle? http://cajdyz.rajce.idnes.cz/chobotroad_2008/ před 3 rokama jsem rameno zlomil :mrgreen:
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Pěkný...to fakt neni na dojetí domu. Přesně kvůli takovejmhle věcem bych chtěl vozit toto :arrow: http://www.youtube.com/user/Komanche80# ... a7GJ9rJW2k alestojí to 12t..
Ale koukal jsem na nějaký amíky co vařili přímo z baterky auta bez jakýhokoli odpojování startovacím kabelem a nějakou tenkou elektrodou a vařilo to pěkně. Jaká to byla elektroda jsem nenašel.
Jestli bubny brzděj tak neni co řešit...já k nim mám antipatie z dob samuraje, kde jak jsou malý a drží se na prasátku bahno a každou chvíli nebrzdily.
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

To by se to pak jezdilo jinak mít svářečku sebou, tam bylo štěstí, že tam nějakej chlap se svářečkou bydlel asi 10km od toho místa, tak sme do toho ramene strčily trubku, svázali kurtama a vyjeli sme na parkoviště, kde se vyndalo rameno a on nám ho svařil...na dojetí domu to stačilo :)

PS: prosimtě, kde se mi tam válej ty Lka jak si říkal? :mrgreen: já totiž na to čumim jak blázen, a vážně nevim :mrgreen:
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Na tý první fotce..pod autem..nebo jsem slepej a je to taky tubka..hmm
eLko občas někdo navaří zespoda na rameno pro zpevnění. za málo peněz větší výdrž.
Šmarja už aby bylo teplo...bych něco kutil
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Joo to je trubka :) to se dělá, ale tohle je silnostěnná roura, ta toho vydrží dost :) elko mám ty spojovačce kde neni kryt diffu...ale stejně se mi povedlo jí ohnout :mrgreen: ty ramena co mám na předku už drží 2 roky a zatim nejsou uhnutý :lol: No, já doufám že až bude teplo tak budu moct jezdit, jinak si urvu hlavu :sad: :mrgreen:
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Práce na podlaze pokračují ->

jak jistě někteří vědí, cherokee má samonosnou karoserii, nic dobrého pro offroady :mrgreen: Tak v plánu je do rádoby nosného rámu se vloží jekly po dýlce celého auta (kromě motoru,tam se to zpevní jinak) celé se to provaří...Věřim že to auto bude pevný :)

Jak přišlo do ruky kladivo, tak šlo hodně plechu pryč :mrgreen: ale čekal jsem že to bude horší teda, neni to tak hrozné, ale ještě neni všechno vyřezáno :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek


Po práci sme se museli najíst :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

To jak se tam tváříme neřešte :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek

Na konec, takové záhodne foto Proč jsem strhal strop?? :MORE:

Obrázek

!!!LEE nebude nic říkat!!! :-D
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Tě naprášim :mrgreen: Plánuje ******* a taky ***** s ******. A chce Cherokeemu ***** *******.. :oops: :mrgreen:
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

ten strop jsi strhal kvuli rezu?
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Asi kvůli vodě co je tam vysrážená ... a že by třeba nějakej rám dovnitř ?
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Jestli pránuješ rlec tak tohle by tě mohlo zaujmout
http://www.youtube.com/watch?v=fnnySG2M ... playnext=1
ten věnec funguje úplně suprově a sotva je poznat kolikrát to bylo na boku.
Pravda je to už trochu extrémismus
TAdy ještě trochu decentnější provedení ale drží to fest
http://www.youtube.com/user/Petr4x4#p/u/6/SA5GQNLO2RQ
Naposledy upravil(a) Trewor dne 02.03.2011 12:20, celkem upraveno 1 x.
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat

Zpět na „FreeKec“