Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Pedro píše:...poštovné se započítává do hodnoty.


ano, ale jen do hodnoty dph, clo se z postovnyho neplati. tak a konecne je v tom poradnej goulash.
Obrázek
Uživatelský avatar
lancer
Uživatel
Příspěvky: 117
Registrován: 12.05.2010 0:00
Bydliště: Od Jevíčka

nebudete někdo objednávat něco ze zahraničí potřeboval bych kola pro Savage MOUNTED GOLIATH TIRE 178/97mm na ráfku Blast chrom pro 17mm šestihram.kdyby jste to někdo přidali ke své objednávce podělíme se na poště atd výběr e-schopu nechám na vás.


http://www.rcmodels.cz/zbozi/rafky-pneu ... e-178x97mm
Axial scx10 Spektrum DX3C 2,4GHz
Traxxas summit combo mamba monster + 2200kV DX4S

http://lancer76.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

lancer píše:nebudete někdo objednávat něco ze zahraničí potřeboval bych kola pro Savage MOUNTED GOLIATH TIRE 178/97mm na ráfku Blast chrom pro 17mm šestihram.kdyby jste to někdo přidali ke své objednávce podělíme se na poště atd výběr e-schopu nechám na vás.


http://www.rcmodels.cz/zbozi/rafky-pneu ... e-178x97mm


Kurňa chlapy, kdy už to konečně pochopíte?
Už se nevyplatí spojovat zásilky. Co ušetříte na poštovném, vám pak započítají u nás celníci stejně do ceny. Nemluvně o číně, kde počítají poštovné na váhu. Sice nabízejí možnost deklarování jiné ceny, ale to ještě není žádná výhra. Čím bude balíček menší a levnější, tím máš větší šanci, že ti to celníci nechytnou a nepřipočtou k tomu DPH. Ze zemí třetího světa je nyní lepší a už asi napořád objednávat samostatně.
Já mám teďka jedny stupidní sandale už čtrnáct dní u celníků, jen aby mi k tomu připočítali 180,-
Mám kamarádku na poště a takové ty triky prodejců, že tam napíšou dárek apod. už na nikoho neplatí. Balík jako první projede rentgenem a hned jak je na něm něco co alespoň trochu neodpovídá udané ceně putuje do celního skladu. Tam ho otevřou a posuzují dál. I když tam je směšná čínská faktura na 25 babek např. z HobbyKingu na kompletní letadlo, klikne si pracovnice na internetové stránky obchodu, jelikož číslo toho zboží je samozřejmě na faktuře a voalá, jaká to změna? Letadlo stojí 85 a né 25 babek. A tak to jde dále a dále... A proto všechny ty zabavené balíky tak dlouho čekají. Jak říkám, tento postup mi napsala kamarádka, která pracuje na poště.

LEPŠÍ UŽ TO NEBUDE HOŠI. MUSÍME SE S TÍM SMÍŘIT :cry:
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

carlos46 píše:
lancer píše:nebudete někdo objednávat něco ze zahraničí potřeboval bych kola pro Savage MOUNTED GOLIATH TIRE 178/97mm na ráfku Blast chrom pro 17mm šestihram.kdyby jste to někdo přidali ke své objednávce podělíme se na poště atd výběr e-schopu nechám na vás.


http://www.rcmodels.cz/zbozi/rafky-pneu ... e-178x97mm


Kurňa chlapy, kdy už to konečně pochopíte?
Už se nevyplatí spojovat zásilky. Co ušetříte na poštovném, vám pak započítají u nás celníci stejně do ceny. Nemluvně o číně, kde počítají poštovné na váhu. Sice nabízejí možnost deklarování jiné ceny, ale to ještě není žádná výhra. Čím bude balíček menší a levnější, tím máš větší šanci, že ti to celníci nechytnou a nepřipočtou k tomu DPH. Ze zemí třetího světa je nyní lepší a už asi napořád objednávat samostatně.
Já mám teďka jedny stupidní sandale už čtrnáct dní u celníků, jen aby mi k tomu připočítali 180,-
Mám kamarádku na poště a takové ty triky prodejců, že tam napíšou dárek apod. už na nikoho neplatí. Balík jako první projede rentgenem a hned jak je na něm něco co alespoň trochu neodpovídá udané ceně putuje do celního skladu. Tam ho otevřou a posuzují dál. I když tam je směšná čínská faktura na 25 babek např. z HobbyKingu na kompletní letadlo, klikne si pracovnice na internetové stránky obchodu, jelikož číslo toho zboží je samozřejmě na faktuře a voalá, jaká to změna? Letadlo stojí 85 a né 25 babek. A tak to jde dále a dále... A proto všechny ty zabavené balíky tak dlouho čekají. Jak říkám, tento postup mi napsala kamarádka, která pracuje na poště.

LEPŠÍ UŽ TO NEBUDE HOŠI. MUSÍME SE S TÍM SMÍŘIT :cry:



A si teď chtěl objednat z RC4WD (jen já sám) 4ks pneu pro mého Defa a když sem si k ceně připočítal poštovné + DPH tak to vyšlo o 200Kč dráž než mi to nakonec poslal Žila tady z ČR, ale na druhou stranu mi dnes přišla z Hobbykingu 7ch vysílačka která stojí 50 dolaru, psal jsem jim ať na balík napíšou cenu 30 dolaru, když sem se díval tak oni tam nakonec napsali 21 dolaru a stejně to v pohodě prošlo.... :wink:
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Kolega vymyslel jak s celnicí při nákupu z HobbyKingu vyjebať. Hodíte do objednávky něco, co nemají. Budete to mít v backorderu, ale zaplatit už to můžete. Za hoďku na to, objednávku zrušíte a HK vám automaticky prachy přehodí na body, kde 1 bod = 1 dolar. No a objednáte si co chcete a navrch třeba nějakou kravinu za dolar, kterou zaplatíte plus vždycky platíte poštu. Ta za body platit nejde. Takže balík přijde a stojí poštovný a třeba ten jeden dolar navrch. I když vás začnou celníci prudit, tak je to za věrnostní body. To se nedá nic dělat...
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:Kolega vymyslel jak s celnicí při nákupu z HobbyKingu vyjebať. Hodíte do objednávky něco, co nemají. Budete to mít v backorderu, ale zaplatit už to můžete. Za hoďku na to, objednávku zrušíte a HK vám automaticky prachy přehodí na body, kde 1 bod = 1 dolar. No a objednáte si co chcete a navrch třeba nějakou kravinu za dolar, kterou zaplatíte plus vždycky platíte poštu. Ta za body platit nejde. Takže balík přijde a stojí poštovný a třeba ten jeden dolar navrch. I když vás začnou celníci prudit, tak je to za věrnostní body. To se nedá nic dělat...

Čéče to je chytré Míro.
Jsem zvědavý kdo to vyzkouší.
Nicméně také jsem obdržel zhruba před měsícem svojí novou vysílajdu na éro, ikdyž už byl v platnosti nový zákon. Dokonce mi prošla i navigace. Na všech obou balíkách byla cedulka rentgen Ruzyně, ale prošlo to.
Tak jako tak si myslím, že je lepší brát méně věcí.
Kupovat tam budu stejně. Tak mi hold čas od času něco chytí, ale stále se to myslím vyplatí.
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Jesli to takle je, tak je to naprosto genialni a jdu rychle objednat baterky, nez naky zly celnik vymysli zpusob, jak to ocurat.. :lol:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Celník nic vymejšlet nebude, tomu to je buřt. Ale nějakej z****** min. financí či jiná s**** přijdou s tim jak tomuhle zabránit. Přece nebudou řešit, že skoro polovina firem je "trvale ve ztrátě" :mrgreen:
PS. Díky za tip. Možná by nebylo od věci zkusit podobný řešení i u jinejch obchodů viz RC4WD
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Ho, hó chlapci.
Tak jsem dnes po 14ti denním čekání, kdy můj balíček měli celnici obdržel.
A jaké pak to bylo překvapení, když jsem si přečetl na dokladu od celníkuů, že clo je 180 kč s kterým jsem samozřejmě počítal, ALE k tomu je ještě příplatek 150,- za celní služby :-D
Bože můj, to jsou lichváří. Za co berou plat?

To bych si normálka mohl účtovat v naší restauraci donos jídla ke stolu.
"Prosím pane, vaše svíčková. Bude to 200,- kč.
A pán se ptá? Ale jak to? Vždyť v jídelním lístku máte napsáno 150,-.
To je pravda pane, ale 50,- je za donos ke stolu"
:-D :-D :-D :-D :-D
Jo, jo chlapci, nenaděláme nic. Život je boj.
Nějak musí zaplatit těch třicet lidí navíc, které musela Česká Pošta přibrat kvůli téhle změně naší drahé Evropské Unie.
Uživatelský avatar
badger
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 02.04.2010 0:00
Bydliště: Praha a někdy i Tábor
Kontaktovat uživatele: WWW

carlos46 píše:Ho, hó chlapci.
Tak jsem dnes po 14ti denním čekání, kdy můj balíček měli celnici obdržel.
A jaké pak to bylo překvapení, když jsem si přečetl na dokladu od celníkuů, že clo je 180 kč s kterým jsem samozřejmě počítal, ALE k tomu je ještě příplatek 150,- za celní služby :-D
Bože můj, to jsou lichváří. Za co berou plat?

To bych si normálka mohl účtovat v naší restauraci donos jídla ke stolu.
"Prosím pane, vaše svíčková. Bude to 200,- kč.
A pán se ptá? Ale jak to? Vždyť v jídelním lístku máte napsáno 150,-.
To je pravda pane, ale 50,- je za donos ke stolu"
:-D :-D :-D :-D :-D
Jo, jo chlapci, nenaděláme nic. Život je boj.
Nějak musí zaplatit těch třicet lidí navíc, které musela Česká Pošta přibrat kvůli téhle změně naší drahé Evropské Unie.


ty celni sluzby to neni celnikum, ale poste.. kdyz si to dojdes na tu celnici a postu v Praze na Plzensky vybehat sam, bude te to stat jen 95Kc, za to ze ti posta ten balicek uschovala a informovala te o tom, ze si to musis nechat proclit.
http://rc-svetla.cz
http://jezevcinora.cz/gallery

CC-01 Mitsubishi Montero (2,4GHz) :)
Uživatelský avatar
badger
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 02.04.2010 0:00
Bydliště: Praha a někdy i Tábor
Kontaktovat uživatele: WWW

carlos46 píše:Ho, hó chlapci.
Tak jsem dnes po 14ti denním čekání, kdy můj balíček měli celnici obdržel.
A jaké pak to bylo překvapení, když jsem si přečetl na dokladu od celníkuů, že clo je 180 kč s kterým jsem samozřejmě počítal, ALE k tomu je ještě příplatek 150,- za celní služby :-D
Bože můj, to jsou lichváří. Za co berou plat?

To bych si normálka mohl účtovat v naší restauraci donos jídla ke stolu.
"Prosím pane, vaše svíčková. Bude to 200,- kč.
A pán se ptá? Ale jak to? Vždyť v jídelním lístku máte napsáno 150,-.
To je pravda pane, ale 50,- je za donos ke stolu"
:-D :-D :-D :-D :-D
Jo, jo chlapci, nenaděláme nic. Život je boj.
Nějak musí zaplatit těch třicet lidí navíc, které musela Česká Pošta přibrat kvůli téhle změně naší drahé Evropské Unie.


je to spis jako kdybys platil v autobuse jeste jednou, kdyz vystupujes.
http://rc-svetla.cz
http://jezevcinora.cz/gallery

CC-01 Mitsubishi Montero (2,4GHz) :)
Uživatelský avatar
badger
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 02.04.2010 0:00
Bydliště: Praha a někdy i Tábor
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:Kolega vymyslel jak s celnicí při nákupu z HobbyKingu vyjebať. Hodíte do objednávky něco, co nemají. Budete to mít v backorderu, ale zaplatit už to můžete. Za hoďku na to, objednávku zrušíte a HK vám automaticky prachy přehodí na body, kde 1 bod = 1 dolar. No a objednáte si co chcete a navrch třeba nějakou kravinu za dolar, kterou zaplatíte plus vždycky platíte poštu. Ta za body platit nejde. Takže balík přijde a stojí poštovný a třeba ten jeden dolar navrch. I když vás začnou celníci prudit, tak je to za věrnostní body. To se nedá nic dělat...

mno.. obavam se, ze to nemusi projit.
je treba dokazat "cenu zbozi", ne "kolik si za nej zaplatil".
takze akorat se muze stat, ze to budes mit tezsi v tom, ze ti nebudou verit, ze je to za jeden dolar a protoze nebudes mit, jak jim dokazat skutecnou cenu zbozi, napali ti to podle nejaky jejich tabulky.
http://rc-svetla.cz
http://jezevcinora.cz/gallery

CC-01 Mitsubishi Montero (2,4GHz) :)
Uživatelský avatar
sosak
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele: WWW

tak jsem tam po 14 dnec od vstupu baliku d republiky volal, a prej to jeste nepredala posta do celniho skladu. je hezky ze sem si vlastne koupil vec k vanocum!!! :?
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

a co takhle si najít někoho na ukrajině komu to posílat a pak si pro to zajet? :mrgreen: mnohdy by to vyšlo levnějc než to ***** clo a dph :twisted:
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
sosak
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele: WWW

tak to mam doma s nasledujici zkusenosti:

SCX10 Honcho objednano v USA:
cena kitu: 5130,- (243USD + 54USD posta)
clo: 0,-
DPH: 1026,-
ceska posta: 180,-
celkem: 6336,-

je otazka, jestli se vyplatilo cekat 6 týdnu, když u nas je jen o ca. 200,- drazsi! :o)

hold chybama se clovek uci ...

Zpět na „FreeKec“