Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

LR Defender 110 SW-isnpirace

Ahoj všem tak bych vám chtěl ukázat našeho defíka. Je to zelená 110tka z roku 99 v motorizaci TD5. Koupená zhruba před rokem a od tý doby jí čímdál tím víc máme rádi a děláme na ní. Na první fotce je vidět stav hodinu po přivezení domů.

Obrázek

Na další fotce uvidíte jak auto dostalo nový papuče a disky(Matador Wiesenta plus triangular disk)

Obrázek

Nálsedovala montáž pevnostních prahů a dlouhá letní a následně zimní pauza. Jak další přišli někdy v rosinci na řadu mřížky na světla a v lednu potom zahrádka. Na konci ledna ůspěšně absolvoval Jihlavskej Winter LR meeting http://vojtechplucar.rajce.idnes.cz/LR_highland_Winter_Meeting_Jihlava_2011/ a následující fotka ukazuje stav v kterým jel na Jihlavu.

Obrázek
(obuto na zimákách a origo diskách)

Teď auto dostává přesnější rysy a díky, Patrikovi, máme jinou zahrádku s žebříkem. V ůterý přišel nájezdovej šusplech, šnorchl ochraný plechy difů a hi-lift. O víkendu proběhne montáž(snad). Tady teda poslední fotka jak auto teď vypadá.

foto nejde vložit tak jen odkaz http://landroverforum.klape.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=1567&start=100

Na cokoliv se mě ptejte co pude vyfotítm, co pude změřím. Rád s čímkoliv poradím. Fotky budu přidávat.
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Koukám, že vzadu máte pořádnou lampu. To se mi líbí :twisted: ještě nějaký podobný dopředu na problikávání :mrgreen:
Je to na těch fotkách nějaký moc čistý 8)
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Trewor píše:Koukám, že vzadu máte pořádnou lampu. To se mi líbí :twisted: ještě nějaký podobný dopředu na problikávání :mrgreen:
Je to na těch fotkách nějaký moc čistý 8)

No nejsou tu ty pravý. Vzadu je stará poctivá hella eště kovová. Dopředu se tatík zdráhá, ale on povolí :D
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Takže tohle je teď součansej stav. Eště na zahrádce bude hi-lift, lopata a sekera. No a pak jen velký šetření na nárazník a naviják.

Obrázek
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Proč si nárazník nevyrobítě z jeklu? Nejpevnější, jednoduchá výroba, malá cena.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Filip píše:Proč si nárazník nevyrobítě z jeklu? Nejpevnější, jednoduchá výroba, malá cena.

Věř tomu, že sem o tom už přemejšlel, mám i možnosti to tak udělat(matroš, svářeč je šikovnej známej, ale něco mu dát musíš) když sem to přes koleno spočítal tak je pro mě cenově skoro stejně anglickej výrobek a flaška rumu bratrancovi za to, že mi to z Anglie doveze.
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Máme v zadu na patrolu jekl 10x10cm na koncích zešikmený nahoru a k autu a stálo to jenom jekl ve feroně vaříli jsme to COčkem. Přední už byl složitější, základ taky větší jekl zešikmený na tom trubky atd. atd. Přední de dobře vidět tady http://filipp.rajce.idnes.cz/patrol1/
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4

Zpět na „FreeKec“