Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Formule 1

Hoši tak totok je síla! To je fakt kokot, že se to normálně nevidí!

http://f1sport.autorevue.cz/hamilton-je ... sari-27438

Jinak dnešní závod v Monacu mimořádně pěknej! Na to že jim z toho ty mam*di intenzivně dělají počítačovou hru, to dneska bylo fakt pěkný.
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

já osobně neměl Hamiltona nikdy rád...takovej moc umachrovanej mi přišel, jak kdyby mu patřil celej svět :roll:
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

já Hamiltona taky nějak nemusim, k němu bych přidal ještě Al(f)onsa, to je taky takovej blb....
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

jo no :lol: docle ase mi líbilo jak tuším 2 roky zpátky v posledním závodě massa potřeboval vyhrát a hamilton musel dojet nejlíp osmej aby měl massa titul-6 kol před koncem se rozpršelo, Hamilton kolem desátýho místa, mokrý gumy a Glock to všechno odjezdil na gumách na sucho aby ho Hamilton nepředjel přes boxy :mrgreen: ale bohužel se nezadařilo :cry:
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

mluvíš o tom závodě, kdy 3 kola před cílem jsem každých 20 vteřin prožíval infarkt? :D to byl luxus tenkrát....
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Jo jo to byl nádhernej závod a záhul na srdce :lol:
Akorát je mi líto toho nováčka jak boural v monacu za tim tunelem asi ve 300 km/h. :ILL:
Teď k tématu. :mrgreen:
Stejně mam furt nejradši Schummachera,ale už se asi neměl
vracet. :roll: Tyhle už sou všici takový namachrovaný.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Hlavně by měl někdo jít a nakopat zadek Berniemu. Dělaj z toho fakt počítačovou hru a je to celý čím dál větší nesmysl...
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

co by to podle vás zatraktivnilo?
omezit vliv aerodynamiky? já bych byl pro zavést zase manuální řazení, to by byla řachanda :)
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Ještě budou po trati sbírat srdíčka nebo mince a co 5. kolo se jim doplní nitro. Pokud teda ujedou vrtulníkům, co po nich půjdou. Můžou jim ale pomoct zrychlovací pruhy, které je vystřelí vpřed i bez nitra. A kdo najde na trati zkratku, tak to obechčije úplně nejlíp.
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Mě by se líbilo, kdyby se vrátili ke kořenům. Žádné elektronické pomůcky, čisté auto, které by bylo třeba opravdu řídit a co si pilot neuřídí, to nemá.
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Steak píše:Jo jo to byl nádhernej závod a záhul na srdce :lol:
Akorát je mi líto toho nováčka jak boural v monacu za tim tunelem asi ve 300 km/h. :ILL:
Teď k tématu. :mrgreen:
Stejně mam furt nejradši Schummachera,ale už se asi neměl
vracet. :roll: Tyhle už sou všici takový namachrovaný.


Schumacher bylo největší hovado co kdy jezdilo :(
Kde jsou doby kdy jezdil Senna, Boutsen, Hill, Mansell... To bylo alespoň o něčem. Dnes je to jako kdyby si házeli kostkou v nějaké RPG hře :ú
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
CptSlow
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 18.02.2011 0:00
Bydliště: Plzeň

Matezz píše:Mě by se líbilo, kdyby se vrátili ke kořenům. Žádné elektronické pomůcky, čisté auto, které by bylo třeba opravdu řídit a co si pilot neuřídí, to nemá.


+1

Ano, to je přesně to, co tomu chybí... Na co DRS a jiné zhovadilosti, na co vyvíjet co nejhorší pneumatiky, které vydrží pět kol, na co předjížděcí zóny...
Martin
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

gema píše:Schumacher bylo největší hovado co kdy jezdilo :(
Kde jsou doby kdy jezdil Senna, Boutsen, Hill, Mansell... To bylo alespoň o něčem. Dnes je to jako kdyby si házeli kostkou v nějaké RPG hře :ú



...kde jsou ty doby kdy jezdil Niki Lauda, Emmerson Fittipaldi.... :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Tak to už je zase moc dozadu :) To nebyli závodníci ale sebevrazi :)
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Když se vám to nelíbí tak se na F1 vyprdněte a koukjte třeba na cestovní auta-WTCC. Jedou jen pár kol tak to nezabije takovýho času a jelikož jsou to krytý kola tak do sebe můžou žďuchat. Jen ta rozmanitost je tam pramalá. Akorát Seat Leon, BMW 3, Chevrolet Cruze a sem tam něco navrch.
A nebo rovnou utýct od okruhů k rally. Jezdí se toho u nás docela dost. Jen je škoda, že to v televizi člověk moc často nevidí. zato takovej ženskej basket a podobný dávaj na můj vkus mooooc často
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat

Zpět na „FreeKec“