Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

já se snažím v poslední době sledovat drifty (jízda řízeným smykem)-sice se tam moc nepředjíždí ale to co předvádějí někteří jezdci mi docela bere dech :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=Sp1YrGnT ... ure=relmfu
to sou pro mě skuteční mistři volantu 8)


jinak mě taky docela mrzí že už pomalu nikde nedávaj pořádný zpravodajství z dakaru :cry:
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Přesně nebo třeba rallycross.
samozřejmě nechápu k čemu jsou dneska auta co sami zaparkujou,hlídaj auto přede mnou,držej mě v jízdním pruhu atd.podle mě už to spíš neni auto,když to jezdí vlastně samo. :lol:
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

auto je pořád auto...akorát řidič už nejni řidič, ale uživatel, potažmo pasažér:)
nicméně se přidám ke všeobecnýmu povzdechu...formule v telce mě nebavčo...uvítal bych rallye, ale i třeba trialy a další offroad disciplíny...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Papi
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2009 0:00

ani to rally už neni ono.. maličký WRC s 1.6 se mi nelíbí, nemluvě o pestrosti startovního pole (jen fiesta, DS4 a mini)... Auta jsou čím dál slabší, podvozky čím dál lepší, za chvíli budou jezdit na šotolině po kolejích, jakoby to byl asfalt... Kde sou doby zadohrabů a B-ček, kdy se jela každá zatáčka i na asfaltu bokem :-)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Nj uz to neni ono ....kde jsou ty doby kdy fanousci obdivovali technicka reseni a nadsene sledovali sve oblibence...achjo to uz je davno pryc ...kazdej si jen stezuje a brecii jaky to bylo driv.... ja se zeptam koho by bavilo se koukat 3,4,10,15 let na stejny auta? Myslim si ze nikoho.... howgh
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Formule mě nikdy nebraly, ale WRC, to jsou podle mě borci.... Asfalt, šotolina atd... :wink:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
PetrZ
Nově příchozí
Příspěvky: 99
Registrován: 07.06.2010 0:00

Jenom jeden malý tip: http://www.F1liga.cz doporučuji pro fanoušky F1. Tipování a hlavně znalostní otázky z F1. DOPORUČUJI.
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak dnešní závod stál za počkání. Docela dost bouraček, jeden ze ,,smetáků,, co uklízí trať měl docela štěstí, Vettelova chyba....dneska se mi F1 líbila :tleskam:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Kudev a kde to bylo??? Viděl jsem to jen do černých baronů. Pak jsem šel pro vodu, páč nám doma neteče. No dobře, koupil jsem si místo vody pivo :-)
Uživatelský avatar
PetrZ
Nově příchozí
Příspěvky: 99
Registrován: 07.06.2010 0:00

UZASNY zavod UZASNY zavod sledoval jsem na STV2 na netu PARADA 150%
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Já to taky sledoval na netu, na nějakej polskej televizi :lol:
Uživatelský avatar
K3NW00D
Nově příchozí
Příspěvky: 92
Registrován: 20.12.2008 0:00
Bydliště: Kůže líná z Kolína

Tak závod to byl vcelku zajímavej. Start za SC , pak chvíle závodění, pár ťukanců a následný liják a zastavení závodu. No ale teda absolutně mě dostala Nova která vysílala jen do Černých Baronů a pak je to už vůbec nezajímalo, to mě osobně dost vadilo, naštěstí sem na to narazil u slovenských bratrů na STV2 tak jsem podíval. Škoda, přál jsem Schumacherovi ty stupně vítězů ale bylo vidět že mu to tak nejede, bud má pomalý auto a nebo prostě už nedokáže držet tempo. No a poslední kolo? To jsem skoro dostal infarkt, už jsem říkal že Button holt dojede druhej a v zápětí přišla Vettelova chyba. Já byl spokojenej se závodem jako takovým.
zrzek
Nově příchozí
Příspěvky: 55
Registrován: 09.12.2009 0:00
Bydliště: Sibřina

TV Nova konec závodu také vysílala.
- Axial SCX 10, ???, RC4WD 45z, DSYS 54, Turnigy - "v rozsypu"
- Axial SCX 10 Honcho, Axial 55z, DSYS 36, Monza 120M - "v přestavbě"
- HPI Blitz SC MK10, LRP 10,5z, Novak GTB
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Taky jsem sledoval, bylo to zdlouhavý, a live na twitteru... To bylo pořád safety car zajíždí, vyjíždí :lol: Ale tý vody tam, bylo moc :mrgreen: :evil:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
NAMOR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 633
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice

Ja k tomu mužu dodat jen to, že mě bylo Schumachera docela líto.Jinak opravdu to stálo za to.

Zpět na „FreeKec“