Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Microchina za 9USD

Ahoj,

Musím se pochlubit. Pořídil jsem autíčka z Dealextreme za 9USD jen na zkoušku a musím říct, že mě to příjemně překvapilo. Je to super obratné a moc hezky zpracované. Už se těším až dáme se sousedem závody. :mrgreen:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

nebyl by nějakej link a podrobnější info o autíčkách? taky by se mi hodilo nějaký kapesní šukátko na Stůl rally.....
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

jj to je presne ono. Jen jsem uz vcera servisoval. Dostaly se vlasy na hridelku kol a znatelne brzdily. Chce to tedy s tim pocitat a nebo jezdit na otrenem stole ;-)
Nostradam
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 05.09.2011 0:00

Re: Microchina za 9USD

Dobrý den,

chtěl sem Vás požádat o radu. Už dávno jsem narazil na toto autíčko na ovládání ale za boha se mi nedaří ho objednat. Nemám účet u PayPal a ani ho vytvářet nechci jsem student bez příjmu. Poradíte mi jak objednat nebo byste byl tak ochoten a objednal ho? Zaplatil bych auto i dopravu od Vás ke mě.

Díky Kopecký
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Microchina za 9USD

Nostradam píše:Dobrý den,

chtěl sem Vás požádat o radu. Už dávno jsem narazil na toto autíčko na ovládání ale za boha se mi nedaří ho objednat. Nemám účet u PayPal a ani ho vytvářet nechci jsem student bez příjmu. Poradíte mi jak objednat nebo byste byl tak ochoten a objednal ho? Zaplatil bych auto i dopravu od Vás ke mě.

Díky Kopecký

Nevím sice odkud jsi, ale většinu těchto prcků mívají číňané v tržnicích např. v Libuši nebo Letňanech.
Chtějí za ně asi 250,-
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

V Tescu (stánek v chodbě) i jinde mají tyhle prcky za pár kaček.V Levných knihách se občas taky objevují.
Uživatelský avatar
swab
Častý přispěvatel
Příspěvky: 781
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: P-9 Střížkov

já mám na domácí ježdění starýho x-moda....a je to teda trošku brutálnější než tohle...1:28

Obrázek

je teda pravda že nestojí pár korun ale ani nestojí to co Kyosho 1:24....a je k němu spousta tuningu jak pro jízdu tak i vizuálně....
CC-01 Mitsubishi Pajero
MST/CMX Scale Avia A21F
Yokomo YD-4 MR BMW E30 Touring
TT-01/Long Ford F-350 Super Duty
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Když máš štěstí tak můžeš koupit Mini-Z nový sevšim všudy za 200,-Kč jako já :mrgreen:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

swab píše:...je teda pravda že nestojí pár korun ale ani nestojí to co Kyosho 1:24....a je k němu spousta tuningu jak pro jízdu tak i vizuálně....

Taky je pravda, že to nejezdí jako základní Mini-Z ani po všem tuningu. Je neuvěřitelný, co zetka vydrží - neříkám, že semtam jsem něco nevyměnil, ale s ohledem na to, že s nimi závodíme už sedmý rok...
Ty pidivozítka jsem taky měl, je to fakt na čistej stůl, jakýkoliv bordel to prakticky hned zneschopní. Mám pocit, že byly postupně rozšlápnuty či nějak podobně sprovozeny ze světa :mrgreen:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

taky jsem měl xmods 1/28, a teda... Jako že kyosho bude stokrát kvalitnější, tak ten xmods se mě osobně líbí stokrát víc... Nezávislý všude, pěkná bouda... sice jsem s tím nezívodil, ale sneslo 3 roky denodenního ježdění včetně takových bejkáren jako drifty ve vestibulech metra, krásnej mramor, nešlo nevyužít :mrgreen:
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

UFO píše:... jako drifty ve vestibulech metra, krásnej mramor, nešlo nevyužít :mrgreen:


Tam by se pěkně driftilo, to je fakt :mrgreen: Ale jednou jsem si tam stoupl na koloběžku a hned to vadilo :roll: :lol:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Xmod je dobrej tak leda do poličky, nebo jako dárce kastle, kdysi jsem ho měl a nastrkal jsem do něj neuvěřitelný prachy do tuningu(chybama se člověk učí)... a přesto se o kvalitním ježdění nedalo ani mluvit, nakonec jsem byl rád, že jsem ho s velkým prodělkem prodal.... :evil:
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
swab
Častý přispěvatel
Příspěvky: 781
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: P-9 Střížkov

je vidět že xmods je věc názoru ...jezdim snim po bytě...a nikdy bordel nevadil ale sem tam to chtělo vičistit....kastle snese dost a to se my líbi...protože rc cars je pořád plný článků jak a co na kastlích miniZ opravit....nezavyslý sice má ale taky je to diskutabilní po tom co sem jako na správný subaru a kvůly driftu nasadil přední nahon...přední zavěšení už nic moc pak sem dal akorád světla a kovový matky na kola....a já teda do metra nééé ale jakošto prodavač po odpolední směně na zóně ve smečkách byla taky drift party nebo jen tak jízda...

tak jako tak jediný co se dá srovnat s xmods a miniZ je akorád podobný měřítko jinak je to nebe a dudy.....asi jako CC a Axík
CC-01 Mitsubishi Pajero
MST/CMX Scale Avia A21F
Yokomo YD-4 MR BMW E30 Touring
TT-01/Long Ford F-350 Super Duty
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Já teda netunil nic, jen jsem koupil kuličkový ložiska a dal tam kovový matičky... Po třech letech takovýhleho prasení všude možně jsem akorát sjel dvoje pneu.
Nevím co by říkalo hnací ozub. kolo mini-z na prach a velký bordel, když jsem s tím pak byl venku... a po alfaltu se prostě nezávislý pozná, měl jsem to jenom jako zadohrab a dost jsem si s tím vyblbnul, až před nedávnem mi odešlo servo a ta pochybná elektronika.. Auto jako takový je ještě pojízdný, mám to na vyblbnutí a neměnil bych. Závody s tím nejezdim, ale nepochybuju že to bude s mini-z neporovnatelný..
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."

Zpět na „FreeKec“