Uživatelský avatar
JDean
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 11.12.2011 0:00
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Zdravím, ja na tomto fóre zatiaľ len čítam, no veľmi rád prispejem, ak sa podarí spojazdniť PayPal. Poslať od nás 250kč stojí ďalších 200kč na poplatkoch, a to je plýtvanie peniazmi :-/
Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

zax píše:Páč je to už poměrně dlouho, dovolím si toto vlákno zase trochu oživit.
Rád bych přispěl nějakou sumou na hosting tohoto fóra.
Sice můžu poslat jen pár stovek, ale i tak bych rád....

Je stále platné číslo Mírova konta: 35-0110660237/0100?




Sic nemohu přispět kdovíjakou částkou, ale věřím, že i ten "drobek" by pomohl. Takže se přidávám k otázce :?:
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Vzhledem k tomu, že se mi nedostalo žadné reakce ohledně aktuálnosti čísla účtu, něco jsem na něj poslal. Doufám že stále platí.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Pánové nějak jsem zárodek této debaty přehlédl. Děkuji, ale není nutné cokoliv posílat. Reklamou se daří server přiživovat... Díky!
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Je mi líto, že toto sem objevil až teď. Právě sem to dočetl od začátku až sem. Vím co je celkově webem a fórem práce mám s tím zkušenosti. Pokud budeš, Salvatore, potřebovatpřipojím se k ostatním. Jako student nemůžu posílat částky s množstvím nul, ale nějakou stovečku bych uvolnit mohl, už jen proto jak mi forum pomáhá.
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Jak už psal Knedlousek .. Je mi lito že jsem vlákno objevil až teď..A taky jsem si pročetl celé vlákno od začátku až sem..Sice jsem tak taky ještě student ..ale nějakej ten zlaťák na chod tohohle fóra velice rád pošlu :wink: navíc sem se tu tolik věcí už dověděl a dočetl.. že občas i žasnu :) A to nejsem snad ani v polovině toho všeho hehe.

Jo a promiň salvatore ale tohle mě vážně pobavilo "protože já bych vyhodil comp z okna a záznam monitorovaného hovoru s pracovníkem banky by silně připomínal otevřený dopis KSČM mr. Matonohy z pořadu na stojáka..." :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Deny1988
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 29.09.2011 0:00
Bydliště: Brno city

Tolik inspirace a pomoci jsem tady pochytil, že není co řešit, posílám peníz. Budu muset do freekecu chodit častěji...snad nejdu s "křížkem po funuse".
LR Defender D90, SCX 10
světla & regulace DSYS
Graupner Speed 600 8,4V
Spectrum DX5e
https://plus.google.com/photos/104933058381086850444/albums?banner=pwa

Zpět na „FreeKec“