Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Náklady na provoz fóra rc4x4.cz

Četl jsem na rcauta.net jak je komplikované udržet fórum při životě. Například takové tamiyaclub.net je s mojí klikou mimo skoro vždy když na něj zabrouzdám. Pravda není to moc často. Ale například tady u nás na rc4x4.cz jsem si také nevšiml žádných reklam apod.

Mé dotazy zní...
1. Z čeho je toto fórum živené Míro?
2. To vše jako platíš sám?
3. Nechceš poslat nějaký sponzorský dar?

Jsou to moje nejoblíbenější stránky a popravdě nebýt nich, občas ještě rccrawler.com a nejakou tu erotiku, tak snad ten comp vyhodím a vrátím se k válení u televize a žraní chipsů :lol:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

No Karlíku... úplně mi málem vyhrkla slza :-)

1. Forum je živené výhradně z vlastní kapsy
2. Ne. Teď jsem prostě neměl kam hrábnout, tak 1/4 roční hosting 500,- zaplatil Tomík Noha. Holt svízelná situace a termín na krku a nechtěl jsem aby to dopadlo jako s Tamiyí...
3. Chci! :-) Ne, dělám si srandu. Sice jsem zvyklý nikdy se ničeho nějak přímo nezříkat, ale tohle myslím, že by nebylo úplně fér a asi by to nědělalo dobrotu.

Ovšem hluboce se klaním a děkuji Ti za Tvůj přístup! Vážím si toho! Díky!
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

No tak to se jako klidně Míro nestyď :wink: Já myslím, že nikoho pár kaček nezabije a vpoho se to dá dokupy... na celoroční permanentku :D
Co chlapci a chlapi? 100.-Kč oželí snad dost lidí? (myslím ty co je pro ně toto fórum zdrojem inspirace) :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Jedine souhlas,klydne i 200,- neni problem prispet pro podporu fora. :wink:
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Už jsem a to taky myslel.
Takže Míro klíďo nahoď numero konta kam to máme poslat a kdo bude chtít tak tak šoupne dajaků kačku.
Uživatelský avatar
dandyddt
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Praha, Prosek

rád se přidám
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Provoz můžeme sponzorovat věcně i, že jo? Máš u mě pivo, je tu určitě tak 100 lidí, takže až vypiješ 100 piv budeme Tě fotit :-)

Ne vážně, není problém přidat ruku k dílu.
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
JM
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 17.05.2009 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak tak, večer budu něco platit, tak si tam rád ještě příspěvek na provoz tohohle webu přidám ;)
Jirka Masník
Losi Mini Rock Crawler (více..)
http://masnik.dyndns.org
ondro280
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 30.04.2009 0:00
Bydliště: SR-Vinicne
Kontaktovat uživatele: WWW

tiez by som prispel :wink:
TT-01 Drift
TT-01 CH prerobena na drift ,upravena na rally
Mazda RX-7,audi a4 Avant ,A4 DTM,BMW 320 si...

CC-01 Pajero
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Dobře, dobře, přesvědčili jste mě a všem Vám moc děkuju!

Jen potřebuju dořešit pár detailů:
1) zprůhlednit 100% tuto naší miniekonomiku?
pro: bude to jasné a přehledné
proti: povede to k jisté rivalitě mezi členy a to bych maximálně nerad

2) miniúčto povedu já sám
pro: zamezí to zmíněné rivalitě
proti: někdo by si mohl myslet, že se tím obohacuju, což bych 2x max nerad

3) vyberte dva zástupce z vás (sebe jako teda nepočítám :-) a ti budou mít 100% přehled se mnou. Pochopitelně to bude nadále o důvěře, ale to nevím jak udělat, zase 100% kontrolu na mým účtem chápete...

Osobně bych preferoval variantu tři - s tím, že naprosto kdokoliv by měl zájem, mohu mu účto zprůhlednit soukromě, ale nadále by se jednalo o řekněme důvěrnou věc.

Navíc si trošku neskromně myslím, že by se peníze asi opravdu nějaké vybrali a tím bych pochopitelně mohl podpořit naše akce. Proto opět preferuji variantu tři, kde bychom se v jakémsi kruhu starších :-) usnesli na co peňauze jo a na co ne...

V zásadě máme jen malý krůček k založení nějakého "klubu" nebo jak to říct...

Ještě jednou všem zúčastněným moc děkuji!
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Nedělej z toho tolik vědu, náklady jsou jak říkáš kolik, litr ročně, dva? Tak řekněme 50-100 Kč na člověka ať nevzniká banka, pokud Ti to neva na účet a veřejnou tabulku v excelu kde se dopíše VS který člověk zadal a je to. Mno ne?
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

souhlas...viděl bych to že kdo chce, pošle třeba jednou za půl roku kilčo, nebo tak nějak a bude...kdyby se kačáky začaly hromadit, zařvi hrnečku dost :D
tak sem šoupni číslo účtu a nějakej ten symbol kerym to máme označit...co?
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Hele kdo bude chtít bejt zlej a tvrdit, že se tím obohacuješ, tak to bude dělat tak jako tak. S tím si hlavu fakt nelámej.
Hoooopsni sem číslo, napiš kolik cca stojí roční provoz a podle uvážení každého dostaneš vejslužku :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Dobře udělám to následovně. Protože než byste se shodli kdo bude vědět pozadí kompletně se mnou, navrhuji Corese a Nohu. Cores byl u zrodu expedic, Noha je vždy ochotný a přístupný. Pokud bychom řešili kdo stál u zrodu, tak by tam měl být Deekay, ale s jeho vytížením nemá smysl po něm cokoliv dašího chtít.

Takže tito dva dostanou ode mne minimálně jednou týdně (spíš po každé změně) kompletní přehled plateb a hospodaření.

Kdokoliv tedy může poslat peníze na můj účet č.: 35-0110660237/0100
Jako variabilní symbol si vymyslí libovolné šestimístné číslo podle kterého uvidí, že je jeho platba zapsána. Tabulka s VS a sumou bude dostupná tady na webu neustále (a aktuální) a kdo bude mít zájem bude mu poskytnuta i tabulka podrobná - jak bylo už řečeno. Protože předpokládám, že by se penízků mohlo přece jen nějak sejít, tak přes víkend rozmyslím a připravím založení jakéhosi zájmového klubu pro naše aktivity. Ještě jednou díky všem!

Ještě upozornění! Jakákoliv suma je pochopitelně dobrovolná a nemá žádný vliv na postavení zde na foru ani nic podobného!
Naposledy upravil(a) salvatore dne 18.08.2009 10:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

To je přeci jasný, že suma nemá vliv na postavení :D
Hele jak chceš, ale já myslím, že se nikomu zpovídat nemusíš a posílat výpisy ať dvoum, nebo deseti členům se mi zdá zbytečné. Nám jde o to podpořit fórum aby jelo bez komplikací (tamiyaforum nemocí). Jsou s tim starosti a ještě si je vědomě budeš přidělávat??? No Míro jak chceš. Bohatě by stačila tabulka kde by šlo vidět kolik se přispělo a maximálně tam napíšeš výdaje na provoz a fertig :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz

Zpět na „FreeKec“