Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Přesně jak píše LUBoš.
Když už s tím děláš takový ciráty,je jasný že se na tom nechceš obohatit.
My ti věříme a fandíme kámo. :D
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Táááák ...mu to poudám porád dědkovi,ale chápu ho...nechce se do ničeho zamotat ono když dojde na lámání chleba tak je to pak na pikaču.
Lidi jsou různé ...blbé a pitomé a mohlo by se stát čokolvek.
Ať fórum skvétá až k nebesům a vemi rád dám každej čtvrt rok kilčo na účet jen ať se nestává to co na Tamiya. Tohle je forum které za to stojí je tu přátelská nálada a celé se to nese v duchu pohody.Všichni se tu podporují i dokáží zatopit a říci pravdu ale v duchu pohody a vvvvo tom to je.Tak že Miruno nedělej nám drahoty nebo ti sundáme na expedici kalhoty,zapřáhneme tě za boty a potaháme tě po kaďáku...... :lol: ...sem něvěděl co mám napsat no......
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Noha nahodou to bylo dobry ;) ja jen k tematu porad se tu obouvate do Tamiya fora,
ale verte,ze tam to bylo presne to sami ja tam adminoval od zacatku
nejdrive vsichni ze jo proc ne a ted vidite jak je to dnes.Rad prispeji v tom neni
problem,ale jde o to aby nam to VYDRZELO !!!!
Ale prosim vsechny zainteresovane hlavne pana nejvyssiho zeleznicare
Salvatoreho,aby nam(hlavne me) pripomel kazdy ctvrt rok,pac ja si
prd pamatuju,uz ani nevim jak sem jmenoval za svobodna :D
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

Jsem rad, ze web a forum existuje a ze neni zaplaveno reklamama a "sponzorskymi" clanky a taky jsem ochoten prispet na dalsi existenci
zvlaste clovek neznaly, uveri reklame ci clanku na webu/foru ve ktery ma duveru

nemyslim si, ale je je tak slozite udrzeni webu a fora pri zivote - tim myslena "fyzicka" existence, podstatnejsi je, zda jsou na tom foru zajimave prispevky, dobry lidi, coz se proste penezma zaridit neda (na ostatni je tu master card :)
"fyzicka" existence webu/fora je pouze o penezich za hosting a domenu

take mam svuj web a rocne musim platit, aby dal existoval, tim ze je zamereny na obsah clanku, tak ho taky musim obcas psat, stejne tak tam nechci ani reklamy, ani sponzory, kvuli kterym bych pak ani nemohl napsat, ze neco neni dobre jen proto, ze oni to vyrabeji/prodavaji
proste chici ho mit, dela mi to radost a tak to platim

zacina mi ale pripadat, ze to moc zeslozitujete, nepoustel bych se do vymysleni pripadnych aktivit za prebytek penez
proste vycislete naklady na existenci webu/fora, kolik se vybralo a za co utratilo a pripadny prebytek se pouzije na tyto naklady do dalsich let
pri nejhorsim se stane, ze salvatore bude muset moralne zajistit "fyzickou" existenci tohoto fora na dalsich 100 let :)

vycerpate penize za sice treba dobrou aktivitu, ale za rok se tu muzem bavit znova, ze by se neco mohlo vybrat

pri velkem prebytku bych treba nebyl proti, aby se pouzil i na uhradu rcauta.net (prepokladam, ze i ten plati salvatore ze sveho)
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Ježiš, tady se to pěkně zvrhlo, ale jsem rád, že v dobrém.
Asi bych to ale udělal dobrovolnou zbírkou.
Před termínem placení by Míra hodil echo a my pak hodili kačáky.
Protože takhle se mu tam budou kupit peníze a mohl by být z toho trochu nervózní.
Tedy alespoň já bych asi byl. Alespoň s tím Míra nebude mít tolik komplikací a zbytečných starostí.
A jestli jsem dobře četl a web stojí třeba litr na půl roku, tak se podle těch odpovědí na to složíme třeba i v pěti. Většina z nás pracujících oželí 50 až 100 kaček a to už pak ve dvaceti lidech je dost. A nějaké tabulky kdo dal a kdo ne, nevím jestli by to bylo k dobru. Těch skalních fandů je tu víc než dost, často se scházíme, takže se se spoustou známe osobně a tak bych v tom neviděl problém.
Ale to je jen můj názor.
Jinak jsem moc rád za ochotu všech.
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

plus poplatek za domenu

osobne bych tabulku nedelal, nechal bych to anonymni

proste jen cislo - tolik se vybralo, tolik to stalo

stejne bude mit prebytek, tezko se nahodou sejde presna castka (teda optimisticky verim v prebytek)

bez papirovani bez niceho, od urcite vyse by mel dar danit, jen nevim jestli se to bere od souctu nebo jednotliveho
cim presneji to zpapirujes, tim vice s tim muze byt starosti
nechal bych to na duvere vuci nemu
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Jednoznacne souhlasm s komaarem,zadny papirovani.A pokud by se ti seslo nejak moc penez,tak zato muzes nechat treba udelat nejake reklamni veci (treba ty samolepky na auto s logem fora) pro jeho dalsi rozvoj.(samozrejme pro vsechny) :wink:
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
l3stat
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 01.01.2009 0:00
Bydliště: Golčův Jeníkov

no já bych to taky nechal anonimní aby nikdo nemohl nic namítat a kdzž bude potřeba tak se tu znovu ozvat a určitě se vždy sejde pár dobrovolníků kteří zese podpoří
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak nevím jak ostatní, ale konečně jsem si udělal chvilku k poslání peněz. Doufám, že nejsem poslední, když jsem to tady takhle celé zburcoval :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
JM
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 17.05.2009 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Salvatore, seš si jistej, že to číslo účtu je správně? Ať koukám jak koukám, tak mi přijde, že jsem ho opsal správně a dneska se platba vrátila, že prý NEEXISTUJÍCÍ ÚČET :wink:
Jirka Masník
Losi Mini Rock Crawler (více..)
http://masnik.dyndns.org
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Padre Salvádžo, tak teď na to tady mrkám a já taky ať mrkám jak mrkám, tak platba neprovedena ... důvod: Neodpovídající účet
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Chjo... to je tak, když se na něco zeptáte ženský...

Není to: 350-110660237 / 0100

ale je to: 35-0110660237 / 0100

Opraveno i v původním příspěvku...
Uživatelský avatar
dandyddt
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Praha, Prosek

aha, no fakt, já to poslal 14 a odešlo to tak jsem žil s tím blaženým pocitem a dneska se mi to vrátilo :D posílám znova
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Omlouvám se všem, ale bankovnictví a takové věci nejsou moje silná stránka. Spíš bych řekl, že je to moje nejslabší stránka. Když jsme doma zprovozňovali internetové bankovnictví, musela to řešit žena, protože já bych vyhodil comp z okna a záznam monitorovaného hovoru s pracovníkem banky by silně připomínal otevřený dopis KSČM mr. Matonohy z pořadu na stojáka...

Vůbec tomu nerozumím, proč je tam nějaká pomlčka, ale prý, že kdyby se peníze posílali z KB, tak se použít zase pro změnu nemá. Jen o tom píšu a už začínám být opět pouze polopříčetný!
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Tak tam skáknu ještě jednou.Ještě že to mám u baráku. 8)

Zpět na „FreeKec“