Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

minotaur píše:Viděl jsem nového Kurýra a Hitmana, takže už se na ně nemusíte koukat, trpěl jsem za vás.


Takže ti děkujeme :CIAO:

District 9 je peckovej film,nedá se mu nic vytknout,mohli by dát pokračování.

Útěk z MS-1 je lehce béčko,ale povedl se.Snow je vtipnej,bloncka pěkná co víc chtít... :-D
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Firefly; Četnické humoresky; Gotham; Já a robot (Almost human); Tři mušketýři; Star Trek: Nová generace; Spartakus: Pomsta; Black Sails; Fleming.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: X-Men 2; Vojna svetov; Číslo 5 žije 2; Harry Potter a Ohnivý pohár; Město andělů; Jak vycvičit draka (anim.); Město Ember; Star Trek: Generace; Iron Man; Evoluce; Po zániku Země; Temný rytíř.
Ostatní: Le Mans; Přepadení v Pacifiku; Vyjednavač; Nebezpečná rychlost; WikiLeaks; Dějiny násilí; Válečník; Goldfinger (Bond); Černý déšť.
Fr./It.: Fantomas se zlobí; Sudá a lichá.
Česko-slovenský: Hoří, má panenko; Pane, vy jste vdova; Smrt černého krále.
Western: Pro hrst dolarů.
Válečný: Bitka v Koralovom mori; Murphyho válka.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Firefly; Četnické humoresky; Gotham; Já a robot (Almost human); Tři mušketýři; Star Trek: Nová generace; Spartakus: Pomsta; Black Sails; Fleming.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Pátý element; X-Men: Poslední vzdor; Zdrojový kód; Harry Potter a Fénixův řád; Thor: Temný svět; Star Trek: První kontakt; Iron Man 2.
Ostatní: Splašený vlak; Rambo; Hadí oči; Red; Honba na ponorku; Velký draft; Thunderball (Bond); Krajina po bitvě; Zrození; Vítězové a poražení; Rychlí a zběsilí; Ctihodný občan; Hercule Poirot: Vražda v Orient expresu; Hořký měsíc; Perem markýze de Sade.
Fr./It.: Sedmá rota za úplňku; Fantomas kontra Scotland Yard.
Česko-slovenský: Světáci; Hoří, má panenko.
Western: Pro pár dolarů navíc.
Válečný: Železná srdce.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Firefly; Četnické humoresky; Gotham; Já a robot (Almost human); Tři mušketýři; Star Trek: Nová generace; Spartakus: Pomsta; Black Sails.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Predátoři; X-Men; Star Trek: Vzpoura; Harry Potter a Princ dvojí krve; Mutant; Žoldák: Legie zkázy; Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa; Hobit: Šmakova dračí poušť; Loď duchů.
Ostatní: Klepání na nebeskou bránu; Rambo II; Sběratel polibků; Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod; Krvavý diamant; Traffic: Nadvláda gangov; Žiješ jenom dvakrát (Bond); Drsný časy; Čas zabíjet; Čínská čtvrť; Romeo krvácí; Půlnoční kovboj; Rychle a zběsile 5; Výkupné.
Fr./It.: Maigret klade past; 100 000 dolarů na slunci.
Česko-slovenský: Bílá nemoc.
Western: Willie Boy.
Válečný: Schindlerův seznam; Kód Navajo.

Coresííííí, hádej, co nám dávají! Predátoříííí! 8)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Už jsem zahlídl upoutávku na primě ;-)

Německý filmy většinou nejsou nic moc,ale Klepání na nebeskou bránu je originální.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

V pondělí jsem byl na servisním zásahu v kanceláři s pěti dámami, jejich šéfová zhlédla o víkendu film Marťan a tak jim celkem podrobně vykládala o čem ten film je. Když se dostala k části pěstování brambor, tak se jedna pracovnice s vážnou tváří zeptala: "a to je podle skutečné události?"
bflmpsvz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Firefly; Četnické humoresky; Gotham; Já a robot (Almost human); Tři mušketýři; Star Trek: Nová generace; Spartakus: Pomsta.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Mars útočí!; X-Men 2; Propast; Star Trek: Nemesis; Harry Potter a Relikvie smrti – část 1; REC; Pán prsteňov: Dve veže.
Ostatní: Podfukáři; Neznámý; Rambo III; Pláž; Příběh rytíře; Žhavé výstřely; Príchod z minulosti; Soukromá válka pana Wilsona; Rychle a zběsile 5; V tajné službě Jejího Veličenstva (Bond); Práskač.
Český/slovenský: Normal; Limonádový Joe aneb Koňská opera; Čapkovy povídky.
Western: El Dorado.
Válečný: Hlava 22.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Četnické humoresky; Gotham; Star Trek: Nová generace; Spartakus: Pomsta.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Souboj Titánů; X-Men: Poslední vzdor; Monstrum; Harry Potter a Relikvie smrti 2; Muž z oceli; Pán prsteňov: Návrat kráľa.
Ostatní: Východní přísliby; Skála; Smrtonosná past; Sklenené peklo; Útek z Alcatrazu; Madisonské mosty; Na křídlech vážky; Žhavé výstřely 2; Bouřlivé dny; Hnízdo neřesti; Gran Torino; Královna Alžběta: Zlatý věk; Diamanty jsou věčné (Bond); Vražda na úrovni; Hugo a jeho velký objev; Poslední představení; Chyť mě, když to dokážeš; Spiknutí; Valmont.
Fr./It.: Stepující stonožka; Tři muži na zabití.
Český/slovenský: Krakatit; Kristián; Zítra vstanu a opařím se čajem.
Western: Patrola; Přestřelka u O.K. Corralu.
Válečný: Na život a na smrt.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Kdo už je unaven záplavou vážných filmových komiksů, kde nejde o nic míň než o záchranu světa, doporučuji zajít na Deadpoola. Už dlouho jsem se takhle v kině nezasmál... Upozornění - film je nutné sledovat od úplného začátku až do úplného konce.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Já se včera zasmál u Gran Torino.Podle názvu jsem čekal úplně něco jinýho,ale fakt mě Clintovy hlášky bavily..
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

minotaur píše:... doporučuji zajít na Deadpoola ....

K tomuhle se připojuju. Něco tak správně "ujetýho" jsem snad ještě neviděl. :FINE:
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Četnické humoresky; Gotham; Star Trek: Nová generace; Spartakus: Pomsta; Poslední loď.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Hněv Titánů; X-Men Origins: Wolverine; Kronika mutantů; Aeon Flux.
Ostatní: Taxikář; Konečná; Smrtonosná past 2; Tanec v temnotách; Tango a Cash; Zmizení; Test; Jako za starejch časů; Kouč Carter; 12 let v řetězech; Zděšení.
Fr./It.: Kapitán.
Český/slovenský: Kladivo na čarodějnice; Zabil jsem Einsteina, pánové.
Western: Lovci skalpů; Malý velký muž.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Četnické humoresky; Gotham; Star Trek: Nová generace; Spartakus: Pomsta; Poslední loď.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: X-Men: První třída; Pán prstenů: Společenstvo prstenu; Super 8; Ostrov.
Ostatní: Obvyklí podezřelí, Obhájce; Smrtonosná past 3; Top Gun; Posledný skaut; Gangy New Yorku; Nezastavitelný; Jednotka příliš rychlého nasazení; Muž se zlatou zbraní (Bond); Bláznivá střela; A-Team: Poslední mise; Smrtonosná past: Opět v akci; Bullet; Maratónec.
Český/slovenský: Dobří holubi se vracejí; Revival; Jak básníkům chutná život.
Válečný: Ponorka Hunley.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Minulej tejden ti tam chyběl John Carter: Mezi dvěma světy.Dlouho jsem ho neviděl a pošmáknul si.

Ale stejně dík... :-D
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Tak, právě jsem zhlédl " Obvyklí podezřelí " 8o 8o 8o opravdu jeden z nejlepší filmů co jsem kdy viděl, úžasný zážitek :OK:
bflmpsvz

Zpět na „FreeKec“