Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): SG: Atlantis; Četnické humoresky; Gotham; Agenti S.H.I.E.L.D; Most; Starověký Řím: Vzestup a pád impéria.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Žraloci útočí (ČSFD 23%, jsem v poslední době fascinován filmovým žraločím odpadem...); Temný rytíř povstal; Fantomas; Velké nesnáze v Malé Číně; Pátý element; Babylon 5: Hlasy v temnotě; X-Men: První třída.
Ostatní: Identita; Fargo; Anonym; Apocalypto; Po krk v extázi (Craig); Neobyčejný život Timothyho Greena; Letec; Zóna smrti; Bourneův odkaz; Deník Bridget Jonesové; Zelig.
Francouzský: Blázni ze stadiónu.
Česko-slovenský: Dita Saxová; Ukradená vzducholoď.
Western: Šílený kůň; Vykoupení; Silverado.
Válečný: Válečná generace (3/3).
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): SG: Atlantis; Četnické humoresky; Gotham; Agenti S.H.I.E.L.D; Most; Starověký Řím: Vzestup a pád impéria.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Simpsonovi ve filmu; Pacific Rim - Útok na Zemi; Zdrojový kód; Matrix; Godzilla; Superman; Blade; Hunger Games: Síla vzdoru 1. část.
Ostatní: Lovci mafie; Tahle země není pro starý; Království; Forrest Gump; Cesta za vítězstvím; Wall Street; Road to Perdition; Unaveni sluncem; Expendables: Postradatelní 3; Bornholmská ulice; L. A. - Přísně tajné; Američan; Air Force One; Až do smrti; Purpurová růže z Káhiry.
Francouzský: Černý tulipán; Fantomas se zlobí; Sbohem, příteli.
Česko-slovenský: Řeka čaruje; Kukačka v temném lese; Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky.
Válečný: Stalingrad; Most u Remagenu.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): SG: Atlantis; Četnické humoresky; Gotham; Agenti S.H.I.E.L.D; Most; Starověký Řím: Vzestup a pád impéria; Já a robot (Almost human).
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Temný anděl; Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna; Matrix Reloaded; Tron: Legacy; Sucker Punch; Věc (klasika); Hon na čarodějnice; Superman 2; Blade 2.
Ostatní: Jack Reacher: Poslední výstřel; Expresní zásilka; Taxikář; Bílá smrt; Mission: Impossible; Zelenáč; Troja; Odplata; Nepřítel pod ochranou; Aljaška v plamenech; JFK; 48 hodin v Paříži; Skrýš; Hana a její sestry.
Francouzský: Vrátný od Maxima; Fantomas kontra Scotland Yard.
Česko-slovenský: Výbuch bude v pět.
Western: El Dorado; Bledý jezdec; Velké ticho.

Na Kůlu začali dávat seriál Já a robot (Almost human) v hlavní roli s mým oblíbencem Kájou Urbanů. Mohu doporučit, není vůbec špatný, ideální délka (13 dílů), jen podobně jako Terra Nova nechává hodně otevřený konec a další série v nedohlednu...
Byl jsem v kině na Marťanovi a souhlas s Mílou, je fakt pěknej, klidně bych na to šel znovu. Pěkně natočený, myslím že i vcelku reálně a odsejpá to. Asi koupím knížku, podle které to natočili. Pak jsem byl na Posledním lovci čarodějnic, jednou se to dá, už kvůli Dýzlovi, ale bylo těch čarodějnic v poslední době už nějak moc...
Zkouknul jsem Terminátora: Genisys a dobrý, natočený tak trochu oldschoolově (blízké jedničce) a Arnie jako vždy terminální.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): SG: Atlantis; Četnické humoresky; Gotham; Agenti S.H.I.E.L.D; Most; Starověký Řím: Vzestup a pád impéria; Já a robot (Almost human).
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Ospalá diera; Harry Potter a vězeň z Azkabanu; Hobit: Neočekávaná cesta; Matrix Revolutions; Captain America: První Avenger.
Ostatní: Harry Brown; Hluboko; Přepadení v Pacifiku; Zodiac; Božský Bruce; Smrtící triky; Hádej, kdo přijde na večeři; Návrat Sommersbyho; Krycie meno Donnie Brasco.
Francouzský: Kašpárek.
Česko-slovenský: Sedmero krkavců.
Western: Mackennovo zlato; Joe Kidd; Rio Lobo.
Válečný: Na život a na smrt; Železný kříž; Kód Navajo; Top Gun; Hlídka v Ardenách.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

hmmm díky :-) hlavní výtah dobrých filmů :-) těším se tohle vypadá na slibnější víkend :-)
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): SG: Atlantis; Četnické humoresky; Gotham; Starověký Řím: Vzestup a pád impéria; Já a robot (Almost human).
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Hotel Transylvánie (anim.); 3x srágora - Mrazivé peklo; Abraham Lincoln: Lovec upírů; Jonah Hex * Kniha přežití; Shrek; Percy Jackson: Zloděj blesku; RoboCop (oldie); Neopouštěj mě.
Ostatní: Need for Speed; Mission: Impossible 3; V síti CIA (2/3); Smrtonosná zbraň; Mission: Impossible - Ghost Protocol; Kult hákového kříže; Kill Bill; Dannyho parťáci 3; Let 93; Mr. Bean; Marie Antoinetta; Prezidentův muž (Čak Norýs); Za borovicovým hájem; Stíny a mlha.
Francouzský: Tatínkova sláva.
Česko-slovenský: Šíleně smutná princezna; S tebou mě baví svět; Všichni dobří rodáci.
Western: Hodný, zlý a ošklivý; Monte Walsh.
Válečný: Čas hrdinů; Lawrence z Arábie.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): SG: Atlantis; Četnické humoresky; Gotham; Starověký Řím: Vzestup a pád impéria; Já a robot (Almost human).
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Ledové království (anim.); Moucha; Ledová archa; Star Trek: Motion Picture; Harry Potter a Fénixův řád; Resident Evil: Afterlife; Total Recall; Shrek 2; RoboCop 2; Matrix.
Ostatní: Království nebeské; Iron Maiden: Death On The Road; Žena v kleci; Prezidentův muž 2: Ground Zero (Čak Norýs); Krátký film o zabíjení; Sám doma; V síti CIA (3/3); Smrtonosná zbraň 2; Con Air; The Art of Flight; 96 hodin.
Francouzský/italský: Čtyři sluhové a čtyři mušketýři; Vyhrál jsem v loterii.
Česko-slovenský: Faunovo velmi pozdní odpoledne; Na samotě u lesa; Sestřičky.
Western: Opravdová kuráž.
Válečný: Vzbura na lodi Caine.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): SG: Atlantis; Četnické humoresky; Gotham; Já a robot (Almost human); Tři mušketýři; Star Trek: Nová generace.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Star Trek II: Khanův hněv; Velká vánoční jízda (anim.); Matrix Reloaded; Útok z hlubin.
Ostatní: Růžový panter; Muži, kteří nenávidí ženy; Zelená míle; Amistad; Zoolander; Purpurové květy; Noc plná zázraků; Výmena (Trading Places); Štyria bratia; Podezření; Méďa; Edith Piaf; Sám doma 2: Ztracen v New Yorku; Smrtonosná zbraň 3; Dívka, která si hrála s ohněm; Clouseau na stopě; Sám doma; Rambo: Do pekla a zpět; Sběratel polibků; Návrat Růžového pantera; Dívka, která kopla do vosího hnízda.
Francouzský/italský: Wasabi; Medvěd; Bláznivá komedie; Zvíře.
Česko-slovenský: Kristian; Třetí princ; Vesničko má středisková; Pyšná princezna.
Western: Krvavá vojna: Hatfieldovci a McCoyovci; Ztracené.
Válečný: Bitva v Ardenách; Čierny jastrab zostrelený; Námořní pěchota.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Firefly; Četnické humoresky; Gotham; Já a robot (Almost human); Tři mušketýři; Star Trek: Nová generace; Jekatěrina.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Jurský park 3; Kniha prežitia; Minority Report; Já, padouch (anim.); Resident Evil: Afterlife; Star Trek 3: Hledání Spocka; Batman; Drvivý dopad; Matrix Revolutions; Země zombií; Střihoruký Edward; Smrtihlav.
Ostatní: Králova řeč; Machete; Útěk z Alcatrazu; Harley Davidson a Marlboro Man; Příběh rytíře; Takí istí špióni ako my; Šimon a Matouš jedou na Rivieru; Poslední zůstává; Bídníci (Neeson); Smrtonosná zbraň 4; Ranhojič; Královský víkend; Hitlerův jurský park (doku); Rain Man; Někdo to rád horké; Válka Roseových; West Side Story; Mogadišu; Komando; Jmenuji se Khan.
Francouzský/italský: Nedotknutelní.
Česko-slovenský: Marečku, podejte mi pero!; Dobrý voják Švejk; Postřižiny; Adéla ještě nevečeřela; Byl jednou jeden král...; Tankový prapor.
Western: Krajina střelců; Poklad na Stříbrném jezeře.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Firefly; Četnické humoresky; Gotham; Já a robot (Almost human); Tři mušketýři; Star Trek: Nová generace; Hra o život (Chosen); Spartakus: Pomsta; Black Sails.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Croodsovi (anim.); Kronika mutantů; Robot a Frank; Maska; Návrat do budoucnosti I+II+III; Mocný vládce Oz; Harry Potter a Kámen mudrců; Galaxy Quest; Star Trek 4: Návrat domů; Rango (anim.); Excalibur; Počátek.
Ostatní: Hrabě Monte Christo; Muž se železnou maskou (oba filmy s R. Chamberlainem); V zajatí jakuzy; Pravdivé lži; Pýcha a předsudek; Honba za diamantem; Honba na ponorku; Sherlock: Přízračná nevěsta; Jeden musí z kola ven; Bugsy; Dokonalá bouře; Zlaté opojení, Diktátor (Chaplin); Legenda o vášni; Podfukáři; Pokoj s vyhlídkou.
Fr./It.: Drž hubu!; Muž z Hongkongu; Hrbáč; Samuraj.
Česko-slovenský: Vynález zkázy; Limonádový Joe aneb Koňská opera; Slavnosti sněženek.
Western: Život a doba soudce Roye Beana; Adios Django; Mustangové.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Firefly; Četnické humoresky; Gotham; Já a robot (Almost human); Tři mušketýři; Star Trek: Nová generace; Hra o život (Chosen); Spartakus: Pomsta; Black Sails; Fleming.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: Avengers; Harry Potter a Tajemná komnata; Star Trek 5: Nejzazší hranice; Gravitace; Resident Evil: Odveta; Vesmírní kovbojové; King Kong.
Ostatní: Hořící Mississippi; Kurýr; Dannyho parťáci; Mrs. Doubtfire - Táta v sukni; Jarmark marnosti; Kód Enigmy; Neznámý; Království; Patrola; Dr. No (Bond); Hledání Země - Nezemě; Sherlock Holmes; Kapitán Phillips; Sedm.
Fr./It.: Manon od pramene; Kam se poděla sedmá rota?; Speciální jednotka; Horko.
Česko-slovenský: Partie krásného dragouna.
Western: Django; Muž zvaný Kůň.

Tož pro milovníky bondovek, na ČT2 je nám opět otočí od začátku (Dr. No), včetně seroše Fleming.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Docela jsem se zakoukal do Firefly,po delší době pěknej seroš.

Na HBO bylo na Silvestra jako půlnoční překvápko Interstellar.Je to fakt zajímavej filmeček.Ikdyž trvá dvě a půl hoďky,je na co koukat.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Firefly jsem si koupil před pár lety na Ebayi DVD set a každý rok to sjíždím. Už jsem to tu psal vícekrát, že je to moje srdcovka a pro mne nej sci-fi seriál. Hlavně osazení se povedlo a chemie mezi herci je tam perfektní, hlášky, humor, příběhy jsou taky dobrý.
Interstellar - ten se mi líbí taky, jen mi tam vadí ten mimodimenzionální závěr, ten to trochu zabil. Znovu jsem se podíval na Marťana, toho jsem viděl i v kině, dávám ho osobně i nad Gravitaci.
O svátcích jsem byl na nových Star Wars - nevím, jak to ten Abrams dělá, ale ty restarty všeho možného se mu daří. Je to hodně akční (publikum je holt dnes jiné), staří známí z původní série jsou milým zpestřením, pár věcí mi moc nesedělo (nechci spoilovat), ale jinak pěkný.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Ne české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Firefly; Četnické humoresky; Gotham; Já a robot (Almost human); Tři mušketýři; Star Trek: Nová generace; Spartakus: Pomsta; Black Sails; Fleming.
Si-fi, fantasy, horory, anim., atd.: X-Men; Ostrov; Harry Potter a vězeň z Azkabanu; Star Trek 6: Neobjevená země; District 9; Útěk z MS-1; Batman začíná.
Ostatní: Mezi vlky; Američan; Království nebeské; Srdečné pozdravy z Ruska (Bond); 50/50; Velký Gatsby; Argo; Odplata; Sherlock Holmes: Hra stínů; Brubaker; Air America; Firma.
Fr./It.: Návrat sedmé roty; Fantomas; Mzda strachu.
Česko-slovenský: Vražda v hotelu Excelsior; Báječná léta pod psa.
Western: Ať žije Django!.

Zemřel Alan Rickman, skvělej herec, R.I.P.
Viděl jsem nového Kurýra a Hitmana, takže už se na ně nemusíte koukat, trpěl jsem za vás.
Zato mne hodně pobavil lehce úchylný Mad Max chudého muže Bounty Killers.
Šel jsem kolem levných knih a po dlouhé době jsem si koupil 2xDVD za závratných 20,- Kč - Godzilla, úplně první origo pravá japonská z r. 1954 a Godzilla: Útok z neznáma. Prostě boží... filmy mého dětství.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „FreeKec“