aviaro

Objednávka - Hobby King Euro (DE)

Nechystá se nìkdo v dohledný dobì objednávat z hobby kingu ? Mìl bych zájem o nìjaký ty lipolky, tak, ¾e bych se pøidal. :wink:

Obrázek
Uživatelský avatar
Domca234
Častý přispěvatel
Příspěvky: 511
Registrován: 11.10.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

Taky bych si vzal tu 6000mah lipolku jestli bude někdo objednávat :wink:
(Dominik Brant) I Love You Defender
OFF- Mex-II Land Rover D110 Zebra
OFF- Axial Scx-10 Isuzu trooper truggy
ON- Xray T3 Brushless 8,5T Rally/Drift
ON- Tamája M-01 Rally
Eurgle 2,4ghz a atd. :)
Pavlak
Častý přispěvatel
Příspěvky: 560
Registrován: 17.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Hostivař

ja taky,jedna z mych dvou baterek je pravdepodobne od vyroby kaput (ja bych chtel 1x 5000 mah)
AXIAL SCX10-3 JEEP JT GLADIATOR, TRX 4 DEFENDER,
SLASH, HOSS
aviaro

Super kluci, tak bysme je¹tì nìkoho mìli najít, kdo by byl ochotnej objednat. Já nemám vùbec ¾ádnej problém s tím poslat peníze tøeba na nìèí úèet, aby je onen dotyènej pøes nìjakej "paypal" (nebo jak se tomu øíká) poslal dál a "vyøídil" to se zahranièím. Já na tohle nìjak nemám "buòky" ... :oops:

Hlásí se nìkdo dobrovolnì ?

Díky pøedem ! Urèitì nejen za mì. ;-)
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

chlapy neni problem vám to objednatmozno ze bych si ktomu taky neco prihodil svama takze pokud chcete napiste do SZ co vsechno chcete nejlepe primo odkazi ktomu kolik kusu ja toi spoctu kazdymu poslu finalni cenu pro kazdyho v CZ měně s aktualnim korzem a je hotovo...
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
aviaro

Výbornì ! :wink:
Uživatelský avatar
kobzik
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 16.09.2011 0:00
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Ahoj všichni, nemám zatím žádné zkušenosti s nákupy ze zahraničí přes net a proto bych moc uvítal pomoc. Chci si z HobbyKingu objednat baterky, servo a asi i vysílačku a jestli budete někdo dělat objednávku a mohl mi to k tomu přihodit a pak se se mnou srovnat, budu hrozně rád.
Tamiya CC01 - Land Rover Discovery III - už taky 2,4GHz

http://petrkotyza.rajce.idnes.cz/Tamiya ... overy_III/
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

no to neni problem objednat ale tezko to knekomu hodis vysilacka a baterky budou neco vazit tudis si musis udelat objednvaku jakoby sam a vetsina lidi to bude chtit prachy za veci dopredu....Já sem schopnej ti to objednat ale jak sem zde napsal musi se spocitat celkova cena za veci a pak se to objedna...Tak pokud chces tak napis.. :wink:
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

A pokud to nebude z nemecka tak pocitat i dphcko a clo za takhle velkou objednavku. ;)
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

Vetsinou sem to protahnul bez DPH bez problemu...
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
Uživatelský avatar
kobzik
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 16.09.2011 0:00
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

chlapi, hrozně díky za ochotu, ta já to vyberu, spočítám a napíšu SZ. peníze předem na účet bysnad šly.
Tamiya CC01 - Land Rover Discovery III - už taky 2,4GHz

http://petrkotyza.rajce.idnes.cz/Tamiya ... overy_III/
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj mozem jednu cisto statisticku otazku, co je hlavnym dovodom toho, ze robite hromadnu objednavku, pocitate, robite prevody na ucet, co zabera kopec casu, potom ked to pride zasa logisitku riesit. Pricom samostatna objednavka je otazkou par minutiek a na postovnom neusetrite, pretoze s vahou stupa. Je to jazykova bariera, ci nemate platobnu kartu alebo ucet (iny dovod ma nenapada) ? Prosim neberte to ako rypanie, fakt ma to iba zaujima cisto zo zaujmavosti.

PS veru ze ja som uz platil dph pri zasielke z HK (nie DE)
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

No nevim oco ti jde,ale pokud clovek odtamtud nikdy neobjednaval tak je jasny ze si to radeji objedna pres nekoho jinyho uz jen zduvodu ze nektery lidi se bojej tam dat cislo uctu aby jim to vpripade nahody nebo podvodu nevycuclo vsechny prachy!!Jinak ja uz unich mam nakoupeno z 4tis dolaru necelych a vzdy vpohode a od ty doby co je unas novej limit 22 euro tak DPHčko sem ještě neplatil pač to jde oklamat,ale otom tady řeč není takže to je vše...
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
Uživatelský avatar
kobzik
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 16.09.2011 0:00
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

BrAtKo píše:Ahoj mozem jednu cisto statisticku otazku, co je hlavnym dovodom toho, ze robite hromadnu objednavku, pocitate, robite prevody na ucet, co zabera kopec casu, potom ked to pride zasa logisitku riesit. Pricom samostatna objednavka je otazkou par minutiek a na postovnom neusetrite, pretoze s vahou stupa. Je to jazykova bariera, ci nemate platobnu kartu alebo ucet (iny dovod ma nenapada) ? Prosim neberte to ako rypanie, fakt ma to iba zaujima cisto zo zaujmavosti.

PS veru ze ja som uz platil dph pri zasielke z HK (nie DE)



Jo, 1) nemám účet ani platební kartu na platby do zahraničí
2) zatim s tím nemám žádné skušenosti, tak až se sejdu s někým kdo mi to trochu objasní, případně mi pomůže, tak si to klidně začnu objednávat sám.
Tamiya CC01 - Land Rover Discovery III - už taky 2,4GHz

http://petrkotyza.rajce.idnes.cz/Tamiya ... overy_III/
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

paypal riesi vsetky problemy, ucet a ani karta nemusi byt specialna, uplne obycajna visa aj electron je ok na zalozenie paypalu, dokonca novinka je ze na paypal ak nemas kartu si mozes poslat kredit prevodom, treba skusit svoju kartu hodit do paypal

Paypal garantuje a mam to vyskusane, ze tvoje peniaze dostanes ak by ta niekto oklamal, neposle tovar apd. V mBanke mam dva ucty, karty su zadara ucet je zadara, vyhoda ze si na nete v mbanke nastavis limity ake chces tesne pred platbou, takze si v bezpeci, ale paypal sam o sebe je zarukou.

@kobzik dik za odpoved, bod 1 som popisal a s bodom dva ti tu radi pomozeme (paypal.cz dobre popisuje ako ho zalozit).

@wranglik ako som pisal nejde mi o nic, som bol zvedavy coho sa ludia obavaju alebo ake vyhody a nevyhody v tom su, inak pozor na to odrbavanie s hodnotou, ak mas balik tazky a rozmerny, rozbalia ti ho a budes sakra vysvetlovat

Prave mi odoslali 5800mAh Turnigy Nanotech a chcel som vam dat buddy kod cize nizsiu cenu, ale normalne pri tejto baterke mi ho nedali.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II

Zpět na „FreeKec“