Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Ja jeste penize nemam tak proc to chcete mazat ?
Jen kvuly tomu ze neco napise tak je vse v poradku az potvrdime
prijem penez tak si tady s tim delejte co chcete ale do te doby
si myslim ze stale je vlakno na miste !!!

Edit:
Tak me prisly penize ale ne vsechny ale aspon neco
porad ale chybi 120 kacek Martymu to mozna neprijde
dulezity ale me docela jo
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Já jsem tohle vlákno začal, já ho taky skončím.


Případ už se snad blíží ke zdárnému konci, tak s dovolením vyslovím pár postřehů k tomu co zde probíhalo.

Jak jsem už na začátku psal, tohle vlákno mě nijak zvlášť netěšilo. Štvalo mě, že ho musím zakládat.
Nebylo mi líto Domči, na to nějak situaci srovnat, měl času dost před jeho založením. Štvalo mě, že se tady vyskytne někdo, kdo bude dělat problémy takového ražení.

Domča měl dost času na srovnání svých závazků před založením tohohle vlákna-nestalo se.
Kdyby po jeho založení zareagoval, jak by asi normální člověk zareagovat měl, vlákno by během dvou dnů zmizelo a spousta lidí by ho ani nezaznamenala -nestalo se.
Mezitím se rozběhlo volání po ukřižování Domči, nelíbilo se mi to, ale za to si Domča může sám svými výroky. Stačilo od něj nějaké vstřícné gesto a já sám bych byl všema deseti pro to, aby se to tu smazalo-nestalo se. Ani toto nepohlo situací k řešení.
Částečně pomohla až osobní intervence jednoho z plzeňáků u Domči doma(díky Libore).
Nicméně i poté, dělá Domča mrtvého brouka a slibované potvrzení o zaslání sem nedá. Několikrát mi do telefonu slíbil, že tak učiní-nestalo se.
Pravděpodobně s ním pohnul až můj předvčerejší telefonát s jeho matkou. Najednou se tu objeví potvrzení o zaslání a najednou Domča otočí ve svém výrazivu. (Už jsem trochu paranoidní, ale zajímalo by mě jaký je na těch ústřižcích datum poslání. Kupodivu oba jsou vyfocený tak, že tato informace tam chybí.)

Má mi ho být po tom všem líto? Ani náhodou.

Někteří se tu pozastavují nad výší dlužné částky a jestli to mělo za 300,- cenu rozpoutávat....to myslíte vážně???
Vážně je velký rozdíl jestli někomu dlužím 100,- nebo 10000,-? Já to tak nevidím. Někomu něco dlužím a hotovo. Musím to zaplatit. Obchod je obchod.
Peníze na ulici nenacházím. Ano pracuju a vydělávám. Ale i na ty blbý 300,- nějakou chvíli dělat musím. A abych za to někoho dotoval? Opravdu nejsem dobročinný spolek.
Kde je ta hranice, kde nad tím mávnem rukou 100,- ... 260,- .... 980,- .... 1500,- ......já tam opravdu žádnou nevidím. Něco si chci koupit=musím zaplatit.

A to že se objevil někdo další s podobným problémem (Gluck), ukazuje, že to zas tak velká náhoda nebyla.

Dělám ve kšeftě už nějaký ten rok, a že by nám něco někdo dal zadarmo??? Nebo že mi bychom dávali někomu něco zadarmo??? To fakt ne.

Budiž tohle ponaučením pro všechny, komu by se v hlavě jen mihla myšlenka na to vzít od někoho zboží a nezaplatit. Pevně doufám, že další takový se tady už nenajde. Ale co kdyby...

Petr



Dnes peníze dorazily.



Edit:
Pánové omlouvám se za smáznuté příspěvky, není to nic proti nim, ale už zde nechci rozpoutávat další debatu.
Díky
P.
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Takže vážení přátelé. Dnes to tu uzavíráme a za pár dní bude celé vlákno smazáno. Původně jsme jej tu chtěli nechat jako jakýsi odstrašující případ, ale některé výjevy jsou odstrašující až moc.

Každopádně uživatel DOMCA234 je na půl roku vyloučen z fóra. Po té době mu bude přistup zase povolen a uvidíme co a jak dál.

Asi lépe než kdo jiný si totiž dokážu představit, že se někdo dostane do sraček. Ale v takovém případě má "postižený" šoupat nohama, omluvit se, sehnat prachy a dát všechno do pořádku. Ovšem rozhodně ne, popotahovat věřitele za nos, vymýšlet nesmysly a především bezmála vyhrožovat. Bezprostředně po celé akci se chlapec začal chovat v některých threadech jakoby se vůbec nic nestalo. Takže po poradě moderátorů to bude jak je popsáno výše.

Zpět na „FreeKec“