Uživatelský avatar
Yamaha
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 09.01.2012 0:00
Bydliště: Humenné,Slovensko

Njn,a ta fotka tu bude tak za ................................................... nikdy :NO:
lama
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 25.08.2010 0:00

Obávám se, že tu ta fotka nebude, jako těch mnoho jiných naslibovaných.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Měl jsi to Pedro udělat už dříve. Nikdo přeci nechce mít zbytečné oplétačky s Policií. Třeba mu ani nic neudělají, ale už bude někde napsáno, že není úplně až tak čistý a taková drobnost může chlapci v budoucnu pěkně uškodit při případném dalším prohřešku. Oni z toho budou určitě i rodiče dost rozmrzelý, až najdou ve schránce dopis do vlastních rukou s proužkem. Mám totiž pocit, že to budou oni předvoláni, jelikož on je nezletilý, jestli se nepletu.
Uživatelský avatar
Libor66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Plzeň

Pokud to neudělá tak Ti zítra pošlu to číslo na jeho mámu, a souhlasím s tou policií.
Dycky Jeep
axial
Rajče
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Ahoj lidicky,moc sem uz nechodim,vlastne skoro vubec a ted sem venoval snad pul hodiny cteni tohoto topicu a fakt se divym,ze nekdo ze zucastnenych ( Pedro nebo Gluck) nesedl do auta a nezajel tam? Vim,ze by to stalo vic nez je dluzna castka ale jsem presvedcen,ze bych to udelal.No kazdopadne nevahejte,dejte dohromady vsechny postizene od toho ,,bouchace" a podejte na nej trestni oznameni.Je mi jasne,ze vetsina lidi si rekne no co,prisel sem uz o vic a ty starosti mi za to nestoji,potom ale klucina bude pokracovat vesela dal.
Peta-Biker
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 17.01.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Zdravím vás pánové,

můj příspěvek bude poněkud delší, ale snad vám to něco napoví. Jsem tady nový, ale tak, jako je tady fórum, které mne začíná čím dál více přirůstat k srdci, tak i já jsem už asi 4-5.rokem registrovaný na fóru, kde se nezabýváme autíčky, ale hodinkami, sbíráme, kupujem, pořádáme srazy, prostě blbnem... Přejdu k věci, byl tam mezi námi jeden člověk s "xy" nickem, který někdy před nějakou dobou, blíže nespecifikovanou, chtěl telefon koupit od jednoho člověka. Jelikož jsme komunita, která si věří, tak nemáme problém poslat cokoliv, ikdyž peníze mnohdy nemáme ani na účtu ještě. Kolikrát se jedná opravdu i o desítky tisíc Kč... Každopádně frajer, kterej tam byl, tuším, skoro 4 roky, znalo ho spoustu lídí, sedělo s ním u piva, tak si nechal poslat mobil, za kterej měl poslat 4 tisíce. Usmolené, uprdeně 4 tisíce korun. Ano, není to moc, není to málo, na cestě to ale nenajdem. Čas plynul a ten, co mu ho poslal, stále neměl peníze na účtě. Plynuly týdny, měsíc za měsícem, až zhruba po půl roce se odhodlal, že napíše vlákno, kde dotyčného napomene veřejně. Byť nejprve chtěl psát slušně, jako tady poškození. Nejprve dotyčný hajzl psal dotčeně, že vše poslal, že už to musí mít, všichni tomu nemohli uvěřit, protože ho znali a nikdo by neřekl, že je schopen takhle lhát... Tak to utichlo, opět čas plynul, peníze stále v prdeli... Vázla komunikace, přátelé, odkud pocházel, mu psali, proč to dělá, nic. Nakonec se začal vymlouvat, že mu jej vzal syn... Přísahám, člověk okolo 40-let, který normálně 4 roky vystupoval na fóru a vše bylo o.k. ( Postupně vyšlo najevo, že měl škraloupů více), každopádně to došlo do stádia, kdy se odmlčel definitivně... Dotyčný si ale nenechal srát na hlavu donekonečna... ( Já i ostatní jsme se snažili pořád ho omlouvat, jelikož jsem od přirody důvěřivý, až bych řekl blbý a přijít na to, co ho k tomu vede, zda se rozvádí, je nemocný, přišel o práci)... Prostě jsme to nedokázali pochopit... No, abych došel k závěru, poškozený věděl, kde bydlí. Ale on to vyřešil úplně jinak, což teda já bych asi neudělal, ale to je jedno. Věděl, kde je údajně zaměstnán a poslal dopis zaměstnavateli, co zaměstnává za hovado... Neuvěříte, ale ten zaměstnavatel to uhradil za něj a poslal ty peníze. Já teda bych asi zajel rovnou osobně, ale jaké plyne ponaučení? Dneska si nemůžete být jistí nikdy a ničím. Jediný, komu věřím, je rodina a žena. Vždycky, když nějaká komunita funguje a pomáháme si navzájem a pak se objeví někdo, kdo prostě si myslí, že umí chcát proti větru, tak pak to fórum se změní... Nejde tady vůbec o peníze, ale o princip a o to, že bych opravdu chtěl vidět toho člověka teď v reálu, i toho z našeho fóra, i toho tady vašeho... Kluci, přeju vám, ať to dobře dopadne, byť nejde o život.

"Jinak, my, chlopy z Ostravy, kraja razovitego, by zme s takym cypem ušatym zrobili pořondek po našymu ":)

Ale on se vytrestá nejvíce sám, tím, že se mu uzavře svět modelařiny, nějaké fyzické výhružky jsou bezpředmětné.( A z jeho strany úsměvné, spíše asi neskutečně drzé)

P.
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

teda smekam pred zamestnavatelem a nejvic co mi na tom bere je to jak pises ze to naboura duveru mezi lidma a ta se napravuje spatne nekdy uz vubec kolikrat mi tu lide prekvapili vstricnosti se kterou sem se nesetkal s lidma ktere znam osobne a to je pak nejvetsi skoda jestli se ma clovek rozmyslet jestli jit do rizika a poslat to na dobirku neposlat nebo zdali se da neco vymenit ale jestli on to opravdu posle... a takovyto vychcanci za to muzou...
Uživatelský avatar
Pleskanec
Častý přispěvatel
Příspěvky: 521
Registrován: 24.10.2011 0:00
Bydliště: Praha 7-Holešovice, Jirny...Klánovický les

Kolegové, mohu-li k tomu něco napsat po přečtení celého vlákna, já tedy posílám prodávané věci na dobírku a nikdy jsem neměl problém se zaplacením, jedině se to trochu zdrželo vinou pošty.
Petr
CC-01 Mitsubishi Pajero 2,4 GHz Robitronic
Axial SCX10 Trail Honcho 2,4 GHZ Robitronic
MST CMX Mitsubishi Pajero 2,4 GHz Robitronic
OSHKOSH 8x8 truck
Absima CR3.4 SHERPA
Uživatelský avatar
Libor66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Plzeň

Je pátek, a vydím že od domči nikdo prachy nedostal.
Tak že, jak jsem napsal, posílám klukum tel.číslo na domčovu mámu.
Držím palce,a už si nenechte srát na hlavu od takového parchanta!
Dycky Jeep
axial
Rajče
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

No ke spozdeni posty asi nedoslo.V pondeli sem posilal na dobirku v utery si to dotycny vyzvedl a dneska prisla slozenka takze pokud to v patek poslal meli by to uz davno mit doma.Jestli v tom uz nejede i jeho matka :D
Uživatelský avatar
banditos
Nově příchozí
Příspěvky: 40
Registrován: 13.12.2011 0:00
Bydliště: Kladno

Pánové, vy už z něho musíte mít svatozář... :EVIL:
SCX 10 Honcho
Disco 3 v rozpracovaném stavu... a dlooouuuhooo

Traxxas Revo 3,3
TL 01-A Subaru Impreza
martas51
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 26.10.2009 0:00

Martin Úbl

Tak jak řešíš RC4x4.CZ?

Dominik Brant


to je vyreseny uz je to poslany

Martin Úbl

ty posero to už e nejmín po 5té..........to už proděláváš

Dominik Brant


posilal jsem to pres tu postu

jak jsem tam psal

Martin Úbl

loni?

Dominik Brant

ne ten ctvrtek

na poste mi rikali ze na to maj tejden az 14 dni ze at nepocitam s tim ze to bude do druhyho dne

Martin Úbl

a proč to tak protahuješ?

Dominik Brant


ja to protahuju?

Martin Úbl

od lonka

Dominik Brant

tak jsme cekal jestli to dojde tou postou nebo ne..

Martin Úbl

to si vážně mysliš že jsme národ idiotů? ty lžeš až tomu sám věříš...............

to ti vážně nevadí že tě mají všichni za sprostého zloděje?

Dominik Brant

vadi ale ja ty prachy poslal takze muzu cekat az dorazi.

Martin Úbl

ty vole kdyby to byla pravda tak si minimálně dal na web ty ústřižky............tak co pořád vymejšlíš?

Rozhovor na Facebooku
Uživatelský avatar
Papi
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2009 0:00

říká že mu to vadí, ale jak to vypadá, je mu to úplně u***.. Sliboval foto, nic tu není. Zas se bude vymlouvat na techniku, i když na fejsbůku určitě zevluje celej den...

Nepřipadá mi to jako přístup člověka, co nechce bejt za zloděje..
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

Známe s Martinem Dominika osobně....

Za sebe bych napsal:

Nebojte se, Dominik je charakter, .... ten žádnou lež nepřizná.......

:P :P :P :P :P
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Nepíšu sem každý den, ale řešit se to samozžejmě snažíme. Jak to dopadne, ví snad jen pánbůch.... a možná Domča.
Samozřejmě, že některá řešení se nabízí, a které z nich budeme realizovat ukáže čas.

Až budu o něco chtřejší, tak budu informovat.
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz

Zpět na „FreeKec“