Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Adresář uživatelů..

Obrázek
Obrázek
Jakub Kaiml
Axík - Brat, Wráňa
Naposledy upravil(a) Lee93 dne 03.09.2009 15:47, celkem upraveno 2 x.
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Ty woe,
co je to za seznamku? :lol: :lol: :lol:
Ještě míry a je to komplet.
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

http://filipp.rajce.net/adresar

Filip Outolný
Axial- Land rover sport.
(nevim jak se sem strká přímo foto)
Uživatelský avatar
JM
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 17.05.2009 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Já teda nevim, ale takhle mi to přijde jako blbost... Třeba proto, že to nejde zpětně editovat a to co člověk má nebo nemá se průběžně mění... Nebo proto, že se tu listuje přes X-stran... Nebo že každý uvede něco jiného, jinak dá fotku... Nebo že se tu pindá okolo, tak jak to tu teď mrvím já :) Takhle to asi moc smysl nemá... Když už, tak jako stránku ala článek, kde to někdo bude spravovat a dbát na to, aby to nějak vypadalo a odráželo aktuální stav. Jinak taky by to chtělo fotku pana řidiče, aby to byla 100 procentní seznamka :) Kdysi jsem takovouhle stránku dělal k akci kdy se jezdilo s 1/18 na jižáku... fotka cloveka, fotka auta, nejaky kratky popis... celkem praci to dalo, ale nebylo to špatný i "nováček" pak dobře věděl kdo je kdo :)
Jirka Masník
Losi Mini Rock Crawler (více..)
http://masnik.dyndns.org
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

JM.. Prvně jsem to takhle udělal.. Na to následně reagoval Carlos (2 příspěvek)..
Tak nevím
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Přesně od tohodle jsou informace v profilu, tak si je vyplnte, do podpisu dejte odkaz na fotogalerii a zrušte tuhle seznamku :-)
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Já to myslel ze srandy Kubo. Beru to taky. Řeknem Mírovi ať se k tomu vyjádří a promaže ty mé tlachy. Jinak nápad dobrý. A Jirko, to očem mluvíš jsem viděl a to bylo opravdu dobré. To bych bral. A Kubo, vrať si tam tu pěknou fotečku. Jen za sebe, radši bych si tam dal jen menší foto obličeje než celé tělo, aby se mi někdo nesmál za toho mého pivního mazlika :lol:

A nebo jak píše FLARE, což mi přijde desetkrát lepší než tohle všechno. Info do podpisu na profil a foto ksichtu na AVATAR.
Uživatelský avatar
Tamiyadriver
Uživatel
Příspěvky: 414
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Nový Rychnov

mám to tak jak napsal FLARE a ten ksich bude pozdějc :wink:
Kudy jsem jel, těžko bys šel... (s mým CC-01)

Jiří P. http://tamiyadriver.rajce.idnes.cz/

TA-02 Porshe Cayenne TRANSSYBERIA 2007, CC-01 Pajero Metal top , Ford Bronco 1973 CC-01
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Chvíli jsem přemýšlel, ale pak jsem si vzpoměl a pro tuto záležitost rozchodil naprosto ideální věc. Encyklopedii!

Už teď v menu vidíte na ni odkaz, takže nyní mi prosím na mail jaromir.valasek@email.cz posílejte obrázky Vašich aut a sebe a údaje. Jméno, nick, rok narození a znamení, ve kterém jste narozeni. Díky!

Pokud někdo nechcete některou věc z uvedeného zveřejnit, napište to do mailu. Díky!
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jsem zrovna chtel napsat, ze by to chtelo spis nejakou tabulku a pokusil jsem se vytvorit jen takovej navrh a Mira to vyresil velice kulantne :wink:
Obrázek
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Whut? :-D :-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

LUB: :-D

Hele koukněte na to, jestli to bude vyhovující. Něco, aby to udělalo jednoduchý seznam tu samozřejmě není... mohl bych zkusit nějaký modul najít, ale tohle je taky docela použitelný. Jen se prohlížející nakliká...

Co? Nějaké názory pls...

(zatím je tam jen Filip)
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

No hele Míro a nemyslíš, že by opravdu jen stačil ten AVATAR? Na forech s letadlama jsem to takhle viděl, a myslím, že je to dostačující. Ale to je samozřejmě jen můj názor.
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

mě se to líbí. akorát bych to nedal hledat tak že se to tam musí napsat. protože někdo bude hledat nějáký nick a přímo si nevzpomene a to je na pytel . Nebo třeba teď nevím jestli jsme tam těď ještě sám nebo už víc lidí.
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Aaale jo já se přidávám,ale musíš mě Míro tedy vyfotit na sokolčím jo? Nemám kloudnou fotku,chtělo by to nějaký zátiší....třeba z pivních tácků nebo tak něco....Ty něco vymyslíš :lol:
nohajz.rajce.idnes

Zpět na „FreeKec“