Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

no Grizzli když tak mě oprav ale z tvého příspěvku mám pocit že si to představuješ jako orientační běh za motelama typu buggy popřípadě naspídovanejma rychlejma specíálama....budiž ale já nemám na to abych uběh najedenou 500 metrů natož 7 kyláků...v typech aut bych problém vůbec neviděl....já to jel s 2wd holídaikou a kdybych neblbnul tak sem pomoc druhého auta potřeboval tak maximálně čtyřikrát....Za mě je to super nápad a dobrá akce...jen by to chtělo novější mapu,a změnu lokality oproti minulému ročníku....Ty co jedou po druhé mají oproti nováčkům dost podstatnou výhodu.....
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

Já se na další ročník těším... ale pravdou je, že bych si to dal v možná menším prostoru s členitějším terénem :-) lokalita velikosti ďábličáku je ideální, ale taky by se mi hrozně líbilo něco v Šárce... ale vše je věc pořadatele, tedy Komára... tento ročník byl fajn, dokonce i to počasíčko bylo vlastně fajn... akorát místy to fakt bylo pul hoďka přechod a pět minut strachu :-D chtělo by to naopak :-D
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Asi jsem to blbě napsal,ty si myslíš,že já bych to v 57 letech taky uběhl,ani náhodou,jen jsem měl na mysli asi tak typ rychlé chůze,zkrátka,aby se to neloudalo,jako na expedici,která je na to zaměřená.A auta typu buggy už vůbec ne.
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
swab
Častý přispěvatel
Příspěvky: 781
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: P-9 Střížkov

no za Merlin team musím říct že jsme šli spíš pomalejší chůzi kvůly motoru kapitána týmu a všude možně jsme zastavovaly a blbly, svačily atd. a dorazily jsme v půlce startovního pole.....a i tak jsme si to užily a veřím že mít Merlin káru v cajku tak by jsme čas zkrátily....
CC-01 Mitsubishi Pajero
MST/CMX Scale Avia A21F
Yokomo YD-4 MR BMW E30 Touring
TT-01/Long Ford F-350 Super Duty
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

tak ona byla v jaku, já kdybych neměl náhradní motor, tak jsem taky v kýblu protože bychom ani nedojeli... holt prostě převody...
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT

Zpět na „FreeKec“