Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Nepříjemná zkušenost s p. Vališem (notyro.cz)

Stala se mi taková nepříjemná událost. V úterý 27.4. jsem si objednal kardany (abych mohl jet Ještěd), hned po objednání jsem je i zaplatil. Následující mi přišel mail, ve kterém stálo, že zboží je skladem a expedice nebude muset být jakkoliv odkládána. Řekl jsem si, že do pátku to budu mít v klidu doma, ale nějak jsem se přepočítal. V pondělí 30.4. jsem úpsal panu Vališovi mail, kdy budou/byly kardany odeslány. Napsal mi, že expedici kardanů předpokládá ve středu 2.5. a že bych je do pátku měl mít doma (kdyby to odeslal ve středu nebo čtvrtek, tak je mám s přehledem doma v pátek - čp garantuje dodání balíku do ruky do druhého dne). Kardany samozřejmě zase nedorazily a to mají na notyro.cz v pobchodních podmínkách dodání do 3 prac. dnů od přijetí peněz. Za mě tento obchod nemůžu vůbec doporučit, maximálně jejich výrobky. Máte také podobné zkušenosti, nebo je můj případ náhoda?

Jinak Ještěd jsem jel díky Wendisovi (za což mu patří velkej dík), protože mi kardany poskytl on.
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Žádnej problém...
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

No, já sem tam chtěl taky objednat kardany na Ještěd, ale to mi rovnou napsal že nestihaji a že to dodat nestihne, tak jsem objednal u Zily
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Já žádný problém s Notyrem nemám,naopak mi vždycky vychází velice vstříc a jsem s jednáním velice spokojen.Tohle se ale myslím klidně může stát,protože mají hodně objednávek a zakázek a chybička se může vždycky vloudit,proto bych je hned neodsuzoval.Jak píšu,jsem velice spokojen,jak s jednáním,tak s jejich výrobky a tohoto výrobce mohu jenom doporučit.
Víč co se také říká :: Ani pes se rychle ne...........!
Karel
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Jo, s tímhle nemám problém, chybičku chápu, ale prostě mě to naštvalo, že jsem ten ještěd musel jet na půl plynu (měl jsem půjčený plasťáky z TF2). Ale i tak mi mohl alespoň napsat, že se onlouvá, ale nestíhá to...
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Objednával jsem a je fakt, že oproti slíbenému termínu se to o dost protáhlo a už to bylo docela na hraně díky trialovým závodům. V telefonu se ale vždy omlouval a byl vstřícný a když už fakt bylo pár dní před závodem, tak to poslal expresem do druhého dne na účet podniku :wink:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Tomha: Peníze jsem zasílal v úterý časně ráno (okolo 8:00). Peníze chodí ve většině případů do druhého dne. Navíc mi ve středu došel email obsahující mimo jiné i tento text
Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup.

Objednávka byla přijata ke kompletaci a následné expedici.

Vaši objednávku vyřídíme bez zbytečných odkladů.

S pozdravem

Pavel Vališ - Notyro motors

Navíc pošta doručuje "Balík do ruky" do druhého dne - něco jako kdysi ochbcodní balík.

Dave: Tohle chápu, jako podvod to neberu. Spíše jsem se chtěl zeptat na zkušenosti ostatních ;-). Naštvalo mě, že když píše, že v případě převodu peněz na účet je doba expedice do 3 dnů a já čekal 6. Stejně jsem se nedočkal. Už tenkrát jsem objednával kardany a také si dával na čas s odesláním...
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Nepříjemná zkušenost s p. Vališem (notyro.cz)

Tak jsem zaznamenal úplně stejnou zkušenost. Objednal jsem dva kardany 28.9.2012 a dnes mi přišla zpráva, že milostivě již posílají. Takže zkusím jinou firmu....
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

Re: Nepříjemná zkušenost s p. Vališem (notyro.cz)

rakpavel píše:Tak jsem zaznamenal úplně stejnou zkušenost. Objednal jsem dva kardany 28.9.2012 a dnes mi přišla zpráva, že milostivě již posílají. Takže zkusím jinou firmu....

podobná zkušenost
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Nepříjemná zkušenost s p. Vališem (notyro.cz)

3.9.2012 jsem zadal objednávku, dnes je doma.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Nepříjemná zkušenost s p. Vališem (notyro.cz)

Vážení, jsem to tu promáz a nechal jen vaše relevantní příspěvky k tématu. Pro dobro věci sem prosím pište jen v případě, že máte s Notyro přímou zkušenost. Stačí jeden příspěvek popisující vaší situaci, opravdu to netřeba rozmatlávat na x stránkách. Děkuji.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Nepříjemná zkušenost s p. Vališem (notyro.cz)

No na to že je to v FreeKec z toho moc nezbylo, moc nechápu proč jsi to máznul ve volných tématech ...
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Nepříjemná zkušenost s p. Vališem (notyro.cz)

Že je něco ve Freekecu automaticky neznamená, že to nemůže být smazáno či promazáno. Třeba v takovým "...když free, tak free:)" by to samozřejmě byla blbost něco mazat, pokud by tam nebyla vyloženě nějaká lumpárna. Pročítat ale 4 stránky dojmů a postojů, abych se dozvěděl, že cca 7 příspěvků má k věci co říci, je přeci jen cufíl.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Nepříjemná zkušenost s p. Vališem (notyro.cz)

Jestli se k tomu můžu vrátit, tak taková nová drobná zkušenost ... chtěl jsem pouze torx klíč a sadu červíků za což se mi samozřejmě nechtělo dávat poštovné přes stovku tak jsem požádal Vališe, jestli to jde poslat nějak rozumně a bez připomínek mi to poslal v obálce za dvacku :OK:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „FreeKec“