Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Casopis RC Cars uz aj v elektronickej podobe

http://www.floowie.com/cs/zobrazeni/rcc-6-12-vnitrek

Doba jde neúprosnì dopøedu a ji¾ témìø ka¾dý má doma poèítaè. Mezi lidmi také hojnì pøibývají chytré telefony a tablety. S rozvojem tìchto pøístrojù také dochází k prudkému roz¹íøení digitálního obsahu, který si do nich mù¾eme stáhnout, a» u¾ jde o hudbu, filmy èi knihy. Stranou v¹ak nezùstávají ani noviny a èasopisy. No øeknìte, není to skvìlé, stáhnout si svùj oblíbený èasopis do tabletu èi mobilu a èíst si ho tøeba cestou do zamìstnání, ani¾ bychom s sebou nosili neskladné papírové vydání? Ano, je to nejen moderní, ale i praktické.

Kde lze elektronický výtisk zakoupit?

Pokud si budete chtít stáhnout elektronickou verzi RC cars do klasického poèítaè, napí¹ete do prohlí¾eèe adresu www.floowie.com a na úvodní stránce do vyhledávacího pole pak heslo RC cars. Druhou mo¾ností je vyhledání RC cars v obsahu podle kategorií – zde zvolte Hobby. Do chytrých telefonù a tabletù s operaèními systémy iOS a Android si v pøíslu¹ném obchodì (App Store èi Google Play) stáhnìte aplikaci Floowie, která je v obou pøípadech zdarma. Sta¾ení pøíslu¹ného výtisku je pak ji¾ podobné jako na klasických poèítaèích. Abyste si mohli èasopis v elektronické trafice koupit, musíte si nejprve vytvoøit na Floowie úèet. Podrobné informace o úètu a platbách naleznete na stránce www.floowie.com.

Èerstvé èíslo èasopisu RC cars bude na Floowie k dostání v¾dy k sedmému dni v mìsíci, tedy stejnì jako papírové vydání v klasických trafikách. V pøípadì obav o èitelnost èasopisu na displeji va¹eho zaøízení si mù¾ete stáhnout zdarma ukázku èítající nìkolik stran – poté se mù¾ete rozhodnout, zda si elektronickou verzi koupíte, nebo zda zùstanete vìrni klasickému papírovému èasopisu.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

No znie to dobre, porozmyslam, asi si to kupim.
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

zkoušeli jste to už někdo na mobil nebo tablet?

Já jsem stáhnul tu Appku ale hned se zobrazilo to kde mám zadat číslo kreditky atd. tak jsem to raději ukončil a zas smazal

Mám předplatné na papírovou verzi ale nedočetl jsem se nikde jestli se to předplatné teď vztahuje i na elektronickou verzi
Že bych tam místo kreditky zadal číslo předplatitele a hotovo

Protože jestli mám zaplacenou papírovou formu a teď bych měl znovu platit za elektronickou když se tam dočtu tech stejných věci mi přijde trochu na hlavu.
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja ma opacny proble, aplikacia v iPade fici ale nenasiel som nikde moznost cislo si zakupit. Zistil som, ze to asi zafunguje az ked si cez web stranku zakupim kredit, co som este nespravil, lebo cakam posledne papierove cislo este do schranky. Ale to je dobra otazka, ci predplatitelia mozu mat pristup do archivu, archiv tam je.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Já mám nejrači klasickou verzi
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Konečně je to přes net
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...

Zpět na „FreeKec“