Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Názor na moje autíčko :)

Tohle řešit takhle jen podle popisu je fakt nesmysl. Může to být od baterky, přes blbě nastavený trimy na vysílači až po servo cokoliv... :-(
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Názor na moje autíčko :)

Origo motor stojí celkem za prd, sice slušně jede ale brzo začne přidírat. Mě se odlomili lopatky chlazení a motor se zasek úplně :-) A taky to chce dotěsnit kryt převodů, jemný kamení se dostane dovnitř a pěkně obrousí hlavní ozubený kolo. Doplň si k avataru bydliště, třeba bude někdo poblíž kdo ti poradí :OK:
Uživatelský avatar
martintramvajak
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 22.09.2012 13:33

Re: Názor na moje autíčko :)

sten25 píše:Origo motor stojí celkem za prd, sice slušně jede ale brzo začne přidírat. Mě se odlomili lopatky chlazení a motor se zasek úplně :-) A taky to chce dotěsnit kryt převodů, jemný kamení se dostane dovnitř a pěkně obrousí hlavní ozubený kolo. Doplň si k avataru bydliště, třeba bude někdo poblíž kdo ti poradí :OK:

Určitě, prostě asi zajdu do toho obchodu kde jsem to koupil, a uvidím :wink: Teda docela je to divný, protože jsem s nim poprvý jezdil, a hned to blbo. Takže zejtra tam sjedu :wink: Jo a chtěli by jste napsat, co to teda bude za problém?
Používám model TorchPro 1/10, od firmy AMAX s Brushless. http://rckane.cz/rc-auto-himoto-torche-24-ghz-zdarma-aku-72-v-3000-mah-p-2922.html I like RC! :D
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: Názor na moje autíčko :)

martintramvajak píše:Pište sem prosím vaše názory :)

Můj názor je, že pokud toto měl být první krok k expedicím, tak to byl krok vedle :) Jen trochu si přispořit a nějaké upravené jeté CC by bylo doma. Možná i SCX při troše štěstí. Pro kluka se mi povedlo dát dohromady SCX za něco málo přes 5000. Pravda, je výhoda, že nářadí, baterky a nabíječku můžeme sdílet.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo

Zpět na „FreeKec“