Uživatelský avatar
moreplavec
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 30.08.2012 22:03
Bydliště: z Prahé
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Problémy s celnicí řešíme tu

Hledat na webech státní správy apod. jsem vzdal již několik lety zpět, neboť buď informaci nemají nebo neplatí. Na čísla zavolat zkusim a uvidíme. Snad někdo bude vědět kde to leží a případně s kým je možné si dohodnout schůzku a balík převzít. Na lokální poště mi řekli, že mi nemůžou pomoci, neboť pokud to mají celníci, tak to pod ně nespadá. Ale tam nikdy není problém u nich :)

- Mořeplavec
Uživatelský avatar
moreplavec
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 30.08.2012 22:03
Bydliště: z Prahé
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Problémy s celnicí řešíme tu

Tak jsem se dopátral. Osobní převzetí lze, nicméně je nutné ho oznámit na email: osobne-praha120@cpost.cz

Následně adresa k vyzvednutí:
Vyclívací pošta Praha 120
Plzeňská 139
Praha 5 - Košíře
22000


V těchto hodinách:
Po a St - 8,00 - 17,00 hod
Út,Čt,Pá - 8,00 - 15,30 hod


Snad to někomu pomůže. Mořeplavec
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Problémy s celnicí řešíme tu

Vždy tam chodím osobně. Ale nejprve mi musí přijít domů doručenka o celním řízení.
Jestli nemáš v ruce obálku s dokumentama, tak si nejsem úplně jistý jestli uspěješ.
Balík bude nejspíše ještě v celním řízení a nebo teprve čeká na zpracování.
Ale to se dá také zjistit podle track and tracu.
Když mi dlouho nepřichází balík a vím, že tou dobou už bych ho měl mít dávno doma, tak volám na dvě výše uvedená čísla. Tam nahlásím jen svoje údaje a dozvím se zdali mi dorazil do ČR nějaký balík.
Většinou poprosím o nové již české číslo pokud ho už balík má a sleduji jak zásilka postupuje.
Dokud je ale balík v celním řízení, tak nemůžu nic dělat. Můžu tam volat každý den a vždy se jen dozvím, že balík čeká na odbavení.
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 647
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Problémy s celnicí řešíme tu

No právě že nemusí hned.Protože oni to dělaj postupně,takže ne tvůj balík se může dostat až bůhví kdy. Já to sledoval podle toho čísla,a jakmile to psalo, že je to v čr, tak jsem volal na tu celní poštu v Košířích,tam jsem ji vždycky nadiktoval číslo zásilky a 2. den už to tam měla na celnici, tak jsem si tam pro to zajel. A ty papíry, že mám něco na poště mi právě přišly někdy až po deseti dnech. :)
A byl to balík z HK a nějaká swisspost.
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA

Zpět na „FreeKec“