Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

V Krnově je jeden pán, vedoucí stk, který má Patrola na 35", tam by se dalo domluvit ... 8) :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

sWiNe píše:V Krnově je jeden pán, vedoucí stk, který má Patrola na 35", tam by se dalo domluvit ... 8) :lol:
jj a misto tlumičů má 4 kladiva a v předu plánuje pevnos´tnáček ala lžíce z buldozeru :lol:

--- A ted fakt, pokud chce něco s čim potrajdá po městě i po lese tak asi Pajero druhou generaci. 2,5 Nafta, je to sice čtyřklobouk. Dá se to sehnat i se 3 dveřma takže je to skladný, design je taky slušnej a do 60 ti tisíc si myslim že si vybereš... má to trvalý pohon na zadek s přiřaditelným předkem s mezinápravovým difem, takže to muže jezdit i po cestě jako 4wd čož se u Patrolu nedoporučuje.... Samozdřejmě to má uzávěrku na zadku a na mezinapravě. Komfortem se tomu niva ani ten KinderJeep dle mě nevyrovná.....
Pes který štěká...
...je nedovařený.
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

Ja na technickou s autem pomalu ani nemusím, stačí papíry.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

Tohle
V Krnově je jeden pán, vedoucí stk, který má Patrola na 35", tam by se dalo domluvit ...

a tohle
Ja na technickou s autem pomalu ani nemusím, stačí papíry.


je velkej průser. :-(
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

Pedro: No nevím jestli teď jsi zastáncem lidí, kteří vykřikují, že offroaďáci jsou bezohledné prasata, kteří jezdi s loktem venku a nehledí kolem sebe v kárách za milion. Ale právě tihle lidi celou zimu tahají octávky z příkopů ... snad nevyzněl můj post ve smyslu, že za litr do kapsy tam projde kdejaká shnilá obluda na kolech s traktora, ale tím že je dotyčný pán sám nadšený offroaďák, tak má pro tyto úpravy pochopení ale samozřejmě vocamcaď pocamcaď. Až přijde doba, kdy se budou auta fotit, tak už budou jezdit jen seriovky a nějaké pevnosťáky a 35ky kola bude tabu.

Filipe takové výroky si nech radši pro sebe, toto se moc neříká ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

Swine: většinou proti offrouďákům nic nemám. Blbec se najde všude - jak u břichoplazů(toho jsem potkal zrovna dnes), tak u offrouďáků, tak u tiráků.....
Myslím to tak, že mě sere možnost toho, že se projde na STK jen s papírama (a to nereaguju na Filipa, že to tak je, to bohužel vím), případně jak píšeš: za litr projde kdejaká shnilá obluda.

Letos jsem STK absolvoval a co jsem tam viděl a vyslechl během hodinového čekání....to by bylo (asi) na zavření toho STKčka. A že mě tam pak pán prudil, kvůli tomu, že místo stříbrný mám ve velkým techničáku napsáno šedá....to už nechávám bez komentáře.

A k těm offrouďákům...tam bych řekl že si trochu protiřečíš :wink: to prase co jezdí s loktem venku v káře za milion, dost často nebude tahat octávky z příkopu (btw. taky občas jezdím s loktem venku :-D )

Ale nechci tu tím plevelit vlákno. Nějaký tuning ať už břichoplaza nebo offa se mi líbí. Jen prostě nemám rád tohle vochcávání povinností a dost se hrozím toho, aby mě někdy nesestřelil nějakej takovej, co prošel STKčkem za láhev rumu.

Jinak peace :wink:
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

No špatně jsi mě pochopil ... říkám, že spousta lidí vidí offroaďáky jako ty prasata s loktem venku (to je případ různých Trpišovských v GLku, zbohatlící v Q7kách ... ) ale já mluvím o skutečných offroaďákách, což jsou obyčejní lidi v nadzvedaných patrolech s navijákama, a ti opravdu octávky z příkopů tahají ... jenže to spoustu lidí nevidí. No samozřejmě je stk a stk a někde je ta situace hodně zlá, ale zrovna u nás mám svědomí docela čisté, tam se pravidla vcelku solidně dodržují.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

Ono je rozdíl pustit schnilýho favorita nebo krásnýho patrola, kterej akorát neodpovídá nepochopitelným pravidlům, co tu jsou. Jinak za mě krátký pájo, je to podle mě to, co hledáš.
Argo22
Uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 30.04.2012 0:00
Bydliště: Moravské Málkovice

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

v pripade nehody je to putna navic policajti muzou naridit kontrolu vozidla co zadrzi na stk kdyz se jim neco nebude zdat...
Uživatelský avatar
Klingy
Uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 11.02.2012 0:00
Bydliště: Praha Západ

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

Asi sem prase občas taky jezdim z loktem venku v samuraji :-D lidi si o mě určitě řikaj že musim bej hroznej snob :-D ale zase už jsem taky jednou tahal auto z pole :-D
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

Dave píše:Ono je rozdíl pustit schnilýho favorita nebo krásnýho patrola, kterej akorát neodpovídá nepochopitelným pravidlům, co tu jsou. Jinak za mě krátký pájo, je to podle mě to, co hledáš.

taky jsem pro kratky Pajero 2,5 ropáka, Mrak se v nich štourá, tak určitě nějaký technický poznatky a poznámky bude mít...
Pes který štěká...
...je nedovařený.
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

Pokud Pajero, tak 2,8 TD. 2,5kám pukají hlavy, jsou na velikost auta slabší a dostávají čočku, kterou nevydrží. I když u krátkého by to možná šlo. Mě zajímají vagóny a tam jednoznačně 2,8. Ještě by nebyl marný Nissan Terrano II 2,7 TD nebo jeho klon Ford Maverick. Na rozdíl od pajera ale nemá mezinápravový diferenciál, čili 4x4 na suchu neřadit.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

Píšu téměř tam nemusím. Ten člověk co zajistí že to projde chce auto nejdříve vidět, nejednou už se stalo že řekl oprav tohle, tohle a tamto a přijěď za týden jinak by sme nebyli kamaradi. Třeba náš patrol byl i na válcích a mále nám vypadly očí z důlku když sme viděli jak dobře brzdí a jak dobrou má souměrnost brzd. Jekly 15 x 15 cm místo nárazníku nikdo neřešil.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Uživatelský avatar
vencaxrv
Nově příchozí
Příspěvky: 66
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

a co tak frontera je to japonec a celkem levnej
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: 1:1 offroad - jak zacit,vyber auta a pod.

Ta prý toho v terénu moc nevydrží. Ne že by něco neprojela, ale trpí.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo

Zpět na „FreeKec“