Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Par tydnu? To si veris pokud to chces poradne. Jen Rapid se renovoval rok.
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

:mrgreen: Pár veteránů jsem už v minulosti dělal tak vím, že se nedá definovat doba buď renovace nebo opravy.
To jsou dva různé druhy opravy.
Každý stroj, auto, motka atd.se liší svým stavem před zákrokem.
To auto o kterém jsem psal by bylo za pár na karosářské dílně za pár dní OK.
Chtěl jsem si ho koupit sám, ale na denní ježdění mi spočítali nehorázně drahé roční pojištění a při zjištění cen náhradních dílů tak jsem šel koupit jiný vůz. 8)
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Tady renovace resp. spíše přestavba v zahraničí.


https://www.google.com/amp/s/autoroad.c ... vy-rat-rod
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Toyota, 3 pezoti, Mazda, Wartburg, zigul 1500, rencek, nový Káčko+, Focus, Xpetka, eMeLo, pathfinder, Volvo v40-60-xc60, míník, bmw1, Ccko mergl, pašík, Audi, těm na něž jsem zapomněl se omlouvám, tím vším jsem jel po stejný cestě, stejně "rychle", a stejným způsobem a jen dvěma jsem prorazil olejovou vanu :-D obě škodovky :-D , nejdřív (ale to je stylový) na Pačejově Favoritu a teď tadyhle OCT I na zmiňovaný trase.
No to mi řekni, že by nějaká konstrukční záležitost, dávat to takhle na ránu? :-D

Obrázek
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Jak píšeš slovo a název Škoda jakýkoliv model tak už více psát nemusíš. :-(
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Bez skidplate pod motorem můžeš vanu prorazit všemu. Je to jen o tom jak se sejdou podmínky. Takže asi začni vyrábět lyžinu.
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Po dlouhé době se zase prohnalo FTO. A bylo z toho první a druhé místo.
Obrázek
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Hezkyyy :tleskam:
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Aktualizace:

Po 2 sezónách Bandit prodán kámošovi vedle do vesnice a pořízen pořádnej mastodont - cesťák jak má být. Už mě delší trasy na naháči fakt nebavily (o víkendu jsem dal 500 za den a necejtil jsem prdel / záda a ani ruce) ... :oops: :lol:

:arrow: Je to Honda XL 1000V Varadero z roku 2000. Takže pořádnej mastodont s litrovým, karburátorovým véčkovým dvouválcem o výkonu 99 koní (100 Nm.) Má 275 kg což chce trochu zvyku ale je to "jen" zhruba o 40 kg víc, než měla Africa Twin 750 co jsem měl. Je to ale neuvěřitelně pohodlnej stroj co umí jet jak splašenej ! Je to taková legenda mezi velkýma cestovníma endurama. Třeba nádrž má na 29 litrů ... :shock:

Motor pochází se silniční motorky Honda VTR 1000 Firestorm, kde jen do Varadera upravili průběh a výkon.

Obrázek

Najeto 60.500 km po prvním majiteli, kterého osobně znám.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jo a mlaďas pochválil ... :lol: 8)

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Hezký. Já varanovi nikdy na chuť nepřišel. Cestování asi bomba, ale veškerá hravost ta tam.
Když 2 válce v legendary Honda tak SP1/2 :twisted: ten motor si půjčil třeba mondial a delal na tom skvosty za skoro mega
Ale to je asi víkendový polykacce kilometrů daleko :FINE:
Tak šťastný kilometry byť na takový krávě
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

No, hravost ... mě přijde, že na to jakej je to tank je to hravý až až ... Když chceš, dokáže to jet nesmyslně. Viz. video co umí naložený Varadero s kuframa. :wink: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=NBVpUPXVdRQ

Já ho chtěl hlavně kvůli cestování a pohodlnosti. Motorově potažmo podvozkově jede taky naprosto parádně, takže nemám jedinou výtku.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Tak hravý jsem myslel jako třeba jednobuch pětikilo nebo tak něco. Do města mezi autama, za městem v zatáčkách vysedat a klidně si podrncat a zaklouzat na nějaký šotolince.

Varan je legenda, to je jasný. Co je jak obratný a co to svede záleží na pilotovi, když jsem viděl Čepeláka skákat lavici na 1200 cestovním enduru tak no comment kdo co jak, to si každej musí sám kam až mu to jde.
Já se bál na TLku a od tý doby na takový svině nelezu a ani varana jsem nesoferoval. No kolegové motorkari majitelé si na něj nestěžovali ;-)

Asi to bude pohodlnější než třeba 950(90) adventůro, to jsem tady u nás okukoval v bazáči a to prej je teprve kráva motor
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Také po Africa Twin pokukuji. Cestaku už mám dost tak koukám po něčem jiném.


Odesláno mobil Phone.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Africu jsem měl rád, ale má strašně nepohodlný (úzký) sedlo a bolí z ní prdel po 100 km ... :? :sad:

Obrázek

Jo a taky proti Varaderu vůbec nejede. Holt 43,8 kW / 60 Nm. (a to jen nejsilnější verze RD07) proti 71 kW / 100 Nm. a váha né tak rozdílná.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Pěkná mašina ta by se mi líbila z fleku . To by se po dnešních silnicích dobře jezdilo.

Na silniční rychlobezce bolí nejen prdel už po 30-40 km, ale i dost za krkem pokud máš řídítka na předních brejlich moc nízko.
Já s tou mojí silnickou zkoušel jezdit do práce každý den a nedá se to. Je to sice 20 km jedním směrem, ale jak ležís přes nádrž a jsi zkouceny za plexi kvůli větru ve 130 tak to je někdy mezi kamiony v kolonach dost na prd slušně řečeno.



Odesláno mobil Phone
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:

Zpět na „FreeKec“