Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Mno. FTO fungovalo jako obvykle (cti zadni loziska huci jako prase, remeny padaji), takze jsme si na okruhu v Bele pod Bezdezem dojeli pro 1 a 2 misto.
No a taky jsem trosku trefil retareder z gum levou stranou. Nevesel jsem se o 2 cm. Jen par skrabancu a lehce promacklej blatnik, ze nejdou otvirat dvere spolujezdce. Nic co by hacek a popruh ke stromu nevyresil. :mrgreen:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Ty pohary jsou bomba :FINE:

Btw co to je za motor? To je trivalec, nebo sestivalec :-D ?
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Mitsubishi 6A12 2.0 V6 bohužel non-mivec takže jen 124kw v 8000.
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: Vaše auta 1:1

woyto a jak hodnotis trat pro plechcup v Bělé? my jsme se tentokrat nestihli s nasim zázrakem zúčastnit a podobně to bude i na dalším termínu. Máme toho litovat? upříme jsem dost nejisty ohledně okruhu v Běle ... tuplem v porovnání s Mýtem :D

Obrázek
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

No pro dost lidi to bude asi trosku strasidelne. Je to uzke a vedle trati mas stromy. Moc moznosti uniku tam neni. Bejt trochu sirokej v nekterych zatackach znamena, ze se ti kolo propadne o par cisel protoze je tam schod a za nim trava.
Pred jednou zatackou jsou nejake pricne hrboly a rohodit si na nic auto pred zatackou neni uplne ideal.

Na jedinne dlouhe rovince nám dali dva retardery aby jsme nevleteli jak hovada do vracecky za kterou jsou hned stromy. No jeden z nich jsem trosku trefil a pak ho rozsirili.

Na trat se pousti kvuli bezpecnosti jen 3 auta soucasne. Jelikoz hodne brzdis z vysoke rychlosti, tak dost trpi brzdy.

Pokud te bavi rally, ci zavody do vrchu tak si to asi uzijes. Pokud jsi zvykly na konfort okruhu s velkejma zonama tak moc nadsenej nebudes.

PS: Jedno auto jsem tam pak trosku rovnal o strom. Kluci byli trochu rychli, nedobrzdili a trefili se do brehu. Tak jsem jim s popruhem kolem stromu tahal pricku chladice vpred.
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: Vaše auta 1:1

dík za názor. :OK: určitě to bude zajímavá zkušenost ... nic méně mě trochu děsí 3 auta na trati(byt tomu samozrejme rozumím). Kdyby dorazil stejný počet závodníku jako posledně v Mýtě bude to docela masakr ne? 8o
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

https://www.zonerama.com/radekchlud/Album/5337306

Ono se uvidí jak to bude. Teď to byla pro autickare docela ztráta.
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

No, sice to není úplně auto, ale radost z něj mám velikou ... :wink:

Obrázek

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Tyyy,,,,, banďour.... vzduchem volejem, hergot to je klasika

Co to ze ses dal na radovy 4valce? Me neba ten prubeh vykonu, ja radsi jednobuchy (opicka na gumicce) a nebo nabity V2, explozivni vykon kdekoliv kdykoliv :-D tuty radaky me nikdy prilis nebavily
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Právě, úplná klasika, to já můžu. V jednoduchosti je krása ! Ať už vzhledově, nebo technikou. Naháč z "devadesátejch" je mému srdci nejblíž.

Po jednobuchu i dvouválu jsem zkusil čtyřvál a fakt nelituju ! Výkon máš sice ve vyšších otáčkách, když zatáhneš kolem 8-tisíc začnou se dít věci a to až ke 13-ti tisícům ... :wink: Sbírá se ale i třeba od 2-3 tisíc celkem statečně, já už nejsem na nějaký větší divočárny, přeci jen půl roční synátor doma mě psychicky brzdí a to je jedině dobře. :wink: Další věc je mechanická odolnost a stálost těhle strojů, můj "plnoletej" má v těle 94 tisíc km a myslím, že zmákne minimálně ještě jednou tolik.

Je to model 2003 - 6q takže při dálničních 130-ti točí kolem 4-5 tisíc a nic moc nežere. Chtěl jsem dopravník do práce (cca 60 km) a víkendovku, takže naprostá spokojenost. Na "dálku" bych bral něco se štítkem, hnusnejma kapotama asi litrovýho Fazera, nebo tak něco.

Dnes jsem s Banditou nalítal přes 200 km "kolem komína" (Karlštejn, Křivoklát, Velká Buková - Rozvědčík) a pecka. Vyndal jsem z toho LeoVince tlumivku a to je strašný peklo ... :twisted:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Taky motorkář, Dobrý. :FINE: Myslel jsem, že sem chodí jen hračičkové s RC a jedna stopa je zde zastoupena také.
Hodně štěstí na silnici a kolama vždy dolu. :OK:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Dnes zkouška čirých bliken na Banďoura, místo oranžád ... :wink: (dělají dojem kouřových, jak je za nimi "parabola" černá).

Obrázek

Obrázek

Za mě lepší, modernější. :)
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Včera jsem synátorovi přivezl jeho prvního "offroada" ... Italský Ped-Pérego, je to neskutečná bomba ! Sám jsem v podobným jezdil před 27 lety v Jugoslávii v parku, v půjčovně a naši mě z toho nemohli sundat. :twisted:

Je to 3 kvalt, zpátečka, LED osvětlení, funkční FM rádio s 3.5 mm jackem atd. Je to 12V a má 2 motory s "diferákem" a fakt to upaluje, má to sílu i po trávě a do kopečka. Škoda jen, že to stojí jako reálný auto ! :mrgreen:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Vaše auta 1:1

Pro prcka je to sen. Ja mel karu stlucenou z prken s koleckama z kocaru,to byli drifty....
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Už připravujes přestavbu na 24v?

Zpět na „FreeKec“