maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

NO4-4.JPG
NO4-4.JPG (63.85 KiB) Zobrazeno 3443 x
Příloha NO4-4.JPG je dlouhodobě nedostupná.
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Super, to samý jsem viděl i na Scale4x4rc.org.. Opět stejný příspěvěk. Aspoň si mohl napsat co už máš nebojak co bude a z čeho, apod. Nebo je to opět další jen výkřik do tmy?..

Nic méně se těším na stavbu.
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Lee93 píše:Super, to samý jsem viděl i na Scale4x4rc.org.. Opět stejný příspěvěk. Aspoň si mohl napsat co už máš nebojak co bude a z čeho, apod. Nebo je to opět další jen výkřik do tmy?..

Nic méně se těším na stavbu.

Pozdravujem ťa.Ako vidíš projekt už mám nakreslený.Inač podotknem ked som s programu SkechUp to premiestnil do keyshot 3 programu tak skoro som padol na gulky.Len škoda že mám len trial verziu nedá sa stiahnuť obrázky kokos iná pecka.Ale chcem ešte podotknúť že ja to nebudem stavať je to určené pre toho kdo oto prejaví zaujem.Ja proste kreslím taketo hračky.Okrem toho aj iné veci hračky ktoré mám vystavené na ukážku na mojej web stránke.Ale som rád že sa ti to páči.Možno aj pre teba raz niečo navrhnem nakreslím :P :P
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Tak proč je to ve scale projektech?! To by patřilo tak ještě do freekecu...
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

salvatore píše:Tak proč je to ve scale projektech?! To by patřilo tak ještě do freekecu...

No najprv som to chcel aj urobiť,Mala to byť hračka pre syna .Lenže nakoniec to by som nezvládol mám vela vecí ktoré musím dotiahnuť.Preto ak by to chcel niekdo tento projekt tak nech sa obráti na mna .
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Projekt už máš nakreslený ?? Tak sem hoď nějakou studii podvozku , docela by mne zajimalo jak jsi se porval s řešením uchycení náprav na rámu a řízením předních náprav ...... něco sem ze své projektové dokumentace šupni.
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

rotruck píše:Projekt už máš nakreslený ?? Tak sem hoď nějakou studii podvozku , docela by mne zajimalo jak jsi se porval s řešením uchycení náprav na rámu a řízením předních náprav ...... něco sem ze své projektové dokumentace šupni.
Chcel som to na princípe podvozku tatra 10x10 Ale či by sa to dalo možno aj hej.Podvozok sa dá urobiť.Lenže to napasovať všetko neviem dosť práce by to asi žiadalo ale možno ani nie.Ty by si mal nejaký nápad
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

rotruck píše:Projekt už máš nakreslený ?? Tak sem hoď nějakou studii podvozku , docela by mne zajimalo jak jsi se porval s řešením uchycení náprav na rámu a řízením předních náprav ...... něco sem ze své projektové dokumentace šupni.

Prosím ťa vieš mi poradiť nechce mi odoslať fotky podvozku stále mi to píše:Omlouváme se,ale bylo dosaženo maximální velikosti príloh.ma to štve .Vieš čo kukni si moju stránku.area-517.webdone.sk a tam najdeš produktoch toto auto a tam nehám pre teba ten podvozok tak si to kukni.
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

ako sa asi dostane na tvoju stránku? Hm?? Prečítaj si to čo napíšeš...

http://area-517.webnode.sk/products/rc- ... ary-truck/

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Vdaka za opravu ospravedlnujem sa vsetkym .
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Máte nějakou předlohu 1:1 nebo je to komplet vymyšlené?
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

maztekk píše:Máte nějakou předlohu 1:1 nebo je to komplet vymyšlené?

Predloha bola : NICOLAS TRACTOMAS D100 a ruske monstrozne vozidlo MZKT 12x12 .Chystám aj druhú verziu .Len ten čas kurna.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Chápu, takže je to vymyšlené :-D Ale vypadá to opravdu brutálně, zvlášť ten rám na klokany ve předu. Postavíš to?
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Neviem este som na vahe skor sa chcem venovat tvorbe kreslit.Mam v plane ako som povedal dalsie pekne auta.Len nesmiem az moc zajst do sci fi.Musi to mat gule.Takze fantaziu treba mat ale neprehnat to .No ja dufam ze som to neprehnal.Ale ked si pozres tahac o ktorom som ti pisal a ruske monstrum tak ja si myslim ze je to pohode:-P
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Oba jsem pozeral a je to v pohodě, akorát mě zajímalo jestli ten truck existuje. Tzn. že nám sem budeš kreslit a my si to pak můžem postavit?

Zpět na „FreeKec“